nasiona marihuany

MJ i kot

Wyszukiwarka Forumowa:

Muchozol

Member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
21
Buchów
2
Pytanie do ludzi posiadających koty: czy wasze też dostają małpiego rozumu, jak widzą i czują świeże konopie? Ja normalnie muszę zamykać pokój, jak otwieram growbox, bo kocica zaczyna żreć liście... Zachowuje się jak nawiedzona, zaczyna warczeć, jak się ją odciąga, wcina listowie bez opamiętania (swoją drogą moja pierwsza roślina zginęła śmiercią przez pożarcie...)

No i pytanie drugie: czy to szkodliwe dla kota? W sumie po konsumpcji jej zachowanie się nie zmienia...
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Hehe , ja to widziałęm dwa razy - dwie moje dziewczyny miały kociaki i za każdym razem nie mogłem się od kocura opędzić jeśli miałem przy sobie choćby pół gieta :D . koty narkusy :D
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
:D moj jak ostatnio dałem mu powączać lufe to się oblizywał :)
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
A spał wam kiedyś kot w boxie?:D Szukałem imbecyla chyba pół dnia a ten się wylegiwał pod lampką:D
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
Szukałem imbecyla chyba pół dnia a ten się wylegiwał pod lampką
pewnie bo mu cieplutko było. :sunny:
 

tyfus

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2008
Postów
187
Buchów
5
Ja znalazłem węża jak mi uciekł raz w boxie, a raz w środku w kaloryferze. Spie****ał tam gdzie ciepło było:crazy:
 

koparze

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2008
Postów
61
Buchów
2
Moja mama ciagle mi gadala ze znowu kota zamknalem z roslinkami. Ale szczailem ze on sam tam wchodzi ale nic im nie robi spi i pilnuje zeby nikt nie zaje**ł, Jak pale w pokoju to odrazu leci zawsze wyczaji ze cos sie kopci moze to przez to ze go zamykalem w plecaku i wpuszczalem bucha moze sie uzaleznil albo mu sie poprostu spodobalo- KOT wie co dobre:D
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Dzisiaj w "brainiaku" bylo o tym, czemu koty tak lubią kocimiętke. Mówili tam że zawiera ona jakieś estry , które pobudzaja jakieś tam receptory i kotek jest szczęśliwy. To może z MJ jest tak samo...
 

blokers

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2008
Postów
217
Buchów
0
kotka mojej dziewczyny jakos nie leci na zapach z mojego boxa!!pewnie dlatego że jest wysterylizowana:zombi:
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
jesli moja teoria jest trafna to nie sądze żeby mialo to jakiś wpływ :/

P.S chyba pomyliłeś estry z estrogenem
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Dwie dziewczyny naraz... :D nie źle
nie,nie nie na raz ,ku**a moja panna na to forum zagląda czasem...
poprostu raz miałem taką :D i innym razem jakaś też miała :D
 

maffi

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
66
Buchów
1
nie,nie nie na raz ,ku**a moja panna na to forum zagląda czasem... poprostu raz miałem taką i innym razem jakaś też miała
spoko! :D jaja sobie robię! :D (cssssssssiiiiiiiiiii, ja jeszcze z dwoma na raz nie próbowałem, napiszesz jak było) :D :]:D
 

sniper98

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2008
Postów
33
Buchów
0
Kolegi kot jak się zjara ( dmuchając na niego non stop ) ma opóźniony zapłon i ogólnie wyje.any z akcji lekko jest :)
Peace.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół