nasiona marihuany

Elektroniczny licznik energii a bezpieczeństwo?

Wyszukiwarka Forumowa:

StonedDriver211

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2012
Postów
70
Buchów
0
Czy ktoś z was uprawia po wymianie licznika na elektroniczny ?Mam się czego obawiać po takiej wymianie?Właśnie będą mi wymieniać licznik w domu ,bo staremu skończyła się legalizacja i jest to obowiązkowe, a czytałem że te liczniki potrafią inwigilować domowników.Będą wiedzieć kiedy włączam i wyłączam lampę hps ?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Wiele osób uprawia mając taki licznik na chacie i nic się nie dzieje.Chyba ,że zamierzasz grubiej polecieć...
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Dlatego setki razy powtarzam, założyć licznik na doładowania... a dwa że i tak 20kw nie dasz rady odpalić na bezpieczniku który jest za licznikiem :D
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Odświeżam. Zamontowano mi elektroniczny licznik. Ma ktoś ponad przeciętne uprawy na takim liczniku?

Jakieś rady?
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
dzwonilem kiedys o taki licznik na doladowania i nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale skonczylo sie tak ze nie mozna od tak sobie zalozyc tego licznika ... jak masz wiecej aktualnych informacji to napisz
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
dzwonilem kiedys o taki licznik na doladowania i nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale skonczylo sie tak ze nie mozna od tak sobie zalozyc tego licznika ... jak masz wiecej aktualnych informacji to napisz

To zmień sobie operatora u którego możesz założyć :).
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
nie znam sie na tym ale znajomy kiedys zmienil operatora podpisal jakas umowe ... kombinowal i skonczylo sie tak ze rachunki byly kosmiczne a umowa obowiazywala go do placenia rachunkow nawet gdyby zrezygnowal wczesniej ....wiec chcac zaoszczedzic w***al sie w takie gowno ze masakra ... wiec odpowiedz "To zmień sobie operatora u którego możesz założyć" jestniewiele wnoszaca .... no chyba ze masz jakiegos sprawdzonego dostawce energii ?
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
To się umowy czyta a nie podpisuje na pałę, np energa jest możliwość założenia licznika przedpłatowego koszt 1000zł ale można na raty doliczone do rachunku o ile się nie mylę to enea to samo.
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
chyba wiesz jak te umowy dzis wygladaja ... z reszta oszukuja u nas na kazdym kroku .... kolega jest akurat takim czlowiekem uczciwym bardzo i chodzilo to o calkiem legalny biznes ... ale dzieki za odpowiedz ja z ciekawosci takiej opcji sie blizej przyjze ....
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Ja sie podepne pod watek bo chcial bym odpalic 1.44M2(600W)+1M2(400w)+ chlodzenie itp a mam taki elektroniczny licznik wlasnie czy takie cos juz jest przypalowe?
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
nie znam sie na tym ale znajomy kiedys zmienil operatora podpisal jakas umowe ... kombinowal i skonczylo sie tak ze rachunki byly kosmiczne a umowa obowiazywala go do placenia rachunkow nawet gdyby zrezygnowal wczesniej ....wiec chcac zaoszczedzic w***al sie w takie gowno ze masakra ... wiec odpowiedz "To zmień sobie operatora u którego możesz założyć" jestniewiele wnoszaca .... no chyba ze masz jakiegos sprawdzonego dostawce energii ?

W Polsce rynek energetyczny został uwolniony, jak chcesz to idź sobie do Plusa i podpisz umowę na energię.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Ja sie podepne pod watek bo chcial bym odpalic 1.44M2(600W)+1M2(400w)+ chlodzenie itp a mam taki elektroniczny licznik wlasnie czy takie cos juz jest przypalowe?

Ostatnio w radio słyszałem, że w Warszawie ludzie wpadają najczęściej przez donosy sąsiadów (zapach) i przez zużycie prądu. Nie sprecyzowali w jaki sposób wykrywali uprawy przez zużycie prądu, powiedzieli tylko że konopie wymagają specjalnego oświetlenia, wentylacji itp (podejrzewam że chodzi właśnie o specyficzny fotoperiod). Jak te dwa namioty ustawisz tak, że będą świeciły naprzemiennie (mniej więcej stałe zużycie prądu przez całą dobę) i nie będzie regularnych dobowych skoków zużycia, to nie powinno być przypału.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
No wlasnie tak zamierzam a rachunki to i tak w pyte kosmos przychodza 5 kompow chodzi 24/7 + laptopy piekarniki itp(od czasu do czasu ta reszta)
 
T

TakaZajawka

Guest
od 3 lat mam taki licznik i zyje. Zalezy to od regionu jezeli robisz ziolo dla sibie i np na 250w to czego sie boisz?
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Ostatnio w radio słyszałem, że w Warszawie ludzie wpadają najczęściej przez donosy sąsiadów (zapach) i przez zużycie prądu.

na 100% chodzi o growroomy które potrzebują kilka kilowatów. Przez zużycie kilkuset W napewno się nie wpada .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół