nasiona marihuany

[25x BA+ON AF] + Pełnosezonowe dodatki

  • Autor wątku Green Manalishi
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
G

Green Manalishi

Guest
Jako iż obiecałem kilku osobą że założę growlog to tak też się stało.
Na wstępie informuję iż ograniczyłem się do wrzucenia roślin w ziemię na spotach i podlewania od czasu do czasu. Z tego też powodu nie będą one zbytnio "okazałe".
Nawozy jakie stosuję to głównie gnojówka z pokrzyw. Na kwitnienie otrzymają ode mnie nieco Massive i Finishera od Green Planet.

Na pierwszym zdjęciu mamy rewegującą(po tragicznym w skutkach indoorze) Cheese Candy.
Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych odmian jakie miałem okazję palić.


Tutaj mamy jednego z 25 AF made by BA+ON. Cytując twórcę "są to diesle rydery mix z emerald stone af i mix z super skunk af". Wykiełkowane 14 dni temu, na spot trafiły około tygodnia temu.


A tutaj fotka spota. Na godzinie 10:00 widzimy Duck Leafa który jest skarlony dzięki swym genom(jego zdjęcie wstawię następnym razem).


Zdjęcia wykonywane telefonem oraz w pełnym słońcu. Stąd ich "jakość".
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Fotki większe wstawiaj jak możesz .
Batony ładne jak na 14 dni , nawet bardzo ładne , miałem je mieć w tym sezonie .
 

BA+ON

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
263
Buchów
0
super

dodam tylko ze to mix robiony przezemnie ale zrodlo genow to ETERNAL SEEDS selekcja 2012/2013.
a tak to ciesze sie ze wystartowales i ze bedzie okazja popatrzec jak wyszlo. szerokosci i z fartem
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
tez mam tego chease cany z gratisu, zobaczymy co to bedzie :)

Afik nawet idzie, to dobry znak ze wyrosl, moze bedzie konkretny
 
G

Green Manalishi

Guest
Czas na małego up'a.
Sporo deszczu dało mocnego kopa rośliną.

Jeden z AF Batona. Niestety tylko 13 sztuk zostało po tym jak się określiły. Wszystkie w bardzo zbliżonej fazie wzrostu jak ten.


Rewegująca Cheese Candy.


A tutaj Duck Leaf w towarzystwie pokrzyw. Ma około roku i ogólnie od wykiełkowania były z nim problemy. Wywaliłem na out i ewentualnie zdejmę z niego klona.




Wczoraj otrzymały dolistnie Massive od Green Planet oraz ciągle są podlewane gnojówką z pokrzyw i podsypywane popiołem.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Spot wydaje się spoko, ciśnij Green ciśnij.
 

BA+ON

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
263
Buchów
0
ladnie nie ma co. polecam jedno moze 2 najnizsze pietra wyciac. popkornkiszka
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Fajny duck leaf.Ciekawe kiedy Tobie zakwitnie, bo mi w zeszlym roku jakos pod koniec wrzesnia dopiero pierwsze pistile wypuscil.Jestem pod wrazeniem, ze trzymasz go juz tyle czasu :D
 
G

Green Manalishi

Guest
Czas na mały update.

Cheese Candy ma ponad 20 odrostów. Biorąc pod uwagę fakt iż jeszcze nie kwitnie to jest szansa na całkiem niezły zbiór z niej.


AFy Ba+ona również całkiem nieźle podrosły.


A tutaj Duck Leaf któremu bardzo spodobało się na dworze.
 

BA+ON

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
263
Buchów
0
no no no.me gusta. lap buziaczka szatyn hehe
 

brylant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
976
Buchów
0
no paaaaanie greeeeen witamy witamy ;)

pozdro mordeczko hehe ze nawet Ciebie tu wywialo? "zielone" forum padlo juz kompletnie na ryj czy jak? :D :D :D

jak nie poznajesz to wal pw ;)
 
G

Green Manalishi

Guest
Kolejny up.
Automaty made by BA+ON z tego co zauważyłem mają 2 główne fenotypy. Różnią się gęstością topków oraz charakterystycznym różowym zabarwieniem włosów które występuje w jednym z nich a którego nie udało mi się uchwycić aparatem w telefonie.
Tutaj fenotyp luźniejszy. Roślina ta sama co w poprzednim upie:

A tutaj bardziej zbity:

Obie rośliny sięgają już nieco powyżej moich kolan.

Tutaj Cheese Candy:


A tutaj Duck Leaf. Na moje szczęście już pokazują się pistle więc jest szansa na to iż dojdzie bez okrycia.


Rośliny dostają obecnie Massive od Green Planet dolistnie. Roztwór 5ml na 2,5l wody to maksimum i nie zalecam przekraczania tej dawki. Warto przy okazji dodać nieco soli Epsom do roztworu.
Jutro najprawdopodobniej z Cheese Candy oraz Duck Leafa pobiorę klony oraz zacznę treningi.
To by było na tyle. Do następnego ;)
 

lilgrowix

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2014
Postów
53
Buchów
0
jest doobrze , ciekawe ile sciagniesz z automatów , zapro do mnie :)
 
G

Green Manalishi

Guest
I kolejny UP. AFy bardzo ładnie się nabijają i mają bardzo przyjemny owocowy aromat.
Tutaj jeden z tych powyżej:


Oraz zbliżenie na szczyt:


Tutaj Duck Leaf. Już zaczyna kwitnąć wraz z Cheese Candy.
Drobne LST by nieco go rozłożyć zostało zastosowane.




A tutaj Cheese Candy. Roślina została rozłożona na "siatce" uplecionej na 60cm obręczy od koła rowerowego wbitej na dwóch listwach w ziemię. Jutro wszystkie odrosty poniżej obręczy zostaną przerobione na klony by roślina nie marnowała na nie energii.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
piękny ten baton, konkretnie nabity, u mnie pheno mniej liściaste jest też różowe tylko znacznie większe od tego pokręconego co wyglada jak grinspoon. no ale nie taki duży jak u ciebie :) i flo zaczął 2 tyg temu a od 1 maja na spocie jest. Jesteś pewien, że CC i DF kwitna czy tylko w preflowery poszły?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół