nasiona marihuany

[25x BA+ON AF] + Pełnosezonowe dodatki

  • Autor wątku Green Manalishi
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
G

Green Manalishi

Guest
Green!! Gratulacje i powodzenia Ci życzę! Nawet nie wiesz jak się cieszę, widząc jak Ci idzie kolego ;) ! Trzymam kciuki fajny eksperyment z tym cheese candy i duckleafem ;)
Gdybyś odwiedzał mniej uczęszczane zakamarki internetu to już dawno wiedziałbyś o moich planach na przyszły sezon które będą eksperymentem jakiego to forum jeszcze chyba nie widziało ;)
 
G

Green Manalishi

Guest
Czas na biedaupdate.
Duck leaf złapał tyle pleśni że nie miałem nawet motywacji go ścinać i trymować. Cheese Candy za to dała mi 143g(nie licząc sporej ilości topków które wrzuciłem razem z liśćmi do suszenia) palenia które ma bardzo zadowalającą moc.
A oto fota plonu(najmniejszy słoik ma 1l pojemności):


Tym samym kończę tegoroczną fotorelację.
Do następnego ;)
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Gratuluję green, czekamy na twoje rewolucyjne plany na przyszły sezon.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Ale pala jestes, gdzie reszta zdjec, ktore juz niby miales zrobione?Tydzien czekalem na zdjecia sloikow? :D
 
G

Green Manalishi

Guest
Ale pala jestes, gdzie reszta zdjec, ktore juz niby miales zrobione?Tydzien czekalem na zdjecia sloikow? :D

Jak zobaczyłem "antyjakość" tych zdjęć to postanowiłem nie gwałcić nimi oczu niewinnych ludzi. Zapewniam że zobaczyłbyś coś co przypomina zgniłozielony dywan zawieszony w powietrzu ;)
 

brylant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
976
Buchów
0
dajesz green to sie przekonamy tylko nie szukaj teraz po googlach zgnilego zielonego dywanu hehe wrzucaj foty a nie swirujesz znow i sie wykrecasz hehe
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
aj znamy greena nei pierwszy rok eheh zawsze kreci eheh i dodaje foki kilka lat hehe dawaj fotki eheh
 
R

Rivi

Guest
wcześniej miałeś dobrej jakości zdjęcia i co ? szkoda że się nie postarałeś bo chciałem zobaczyć jak wypadł ten cheese candy na dworzu. No trudno ;) miłej degustacji hehe fajnie poszło w tym roku ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół