nasiona marihuany

Testy na obecność thc we krwi

Wyszukiwarka Forumowa:

barthez

Member
Rejestracja
Lut 5, 2014
Postów
19
Buchów
0
Siemka jak to z tymi testami na krew generalnie jest? Bo miałem troszkę lipe za palenie u rodziców i powiedzieli że jak dojdą ich jeszcze raz słuchy to zrobią mi testy z krwi ale nie takie z apteki bo takie można łatwo oszukać. Koledzy mi mówili i nie wiem czy to prawda ale takie koszty są bardzo drogie, chociaż moja matula pracuje w szpitalu i mogłaby mieć znajomości. Mam się bać?
 
V

vegito

Guest
Masz nie jarać ;D Powiedz ze ich popie****iło

A tak na serio to jak twoja mama pracuje w szpitalu to ja bym sie bał - Ale i tak bym palił hehe
 

Pandemonium

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2014
Postów
96
Buchów
0
lopatologicznie,

pielegniarka Ci pobiera krew, i pakuje do tego pojeemniczka, pozniej w paczke i do laboratorium i ekspertyza, pozniej wracaja juz same wyniki , co do kosztow to nie wiem, do tej pory ponosila je komenda ^^
 

barthez

Member
Rejestracja
Lut 5, 2014
Postów
19
Buchów
0
No tylko ze to nie wymyśl psiarni tylko rodziców. Ratunku nie chce isc na jakiś odwyk a i tak z palenia nie zrezygnuje tym bardziej ze wakacje i wlasnie palenie sie szykuje :/

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

---------- Post Zaktualizowany 21:08 ---------- Data pierwszego postu 21:07 ----------

Pocieszcie mnie jakoś hehe :D

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
 

Pandemonium

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2014
Postów
96
Buchów
0
jak masz 18, i dowod na lapie to Ci gowno moga zrobic, takie badanie jest dobrowolne, wystarczy ze sie nie zgodzisz,
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
jak masz 18
Jakby miał 18 to by nie srał żarem.:sunny:

Skoro słuchy dochodzą to zmień towarzystwo ziomek, zanim Ci kryminalni wjadą bo wtedy juz sie posrasz całkowicie skoro się rodziców boisz i straszonek takich
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
REGULAMIN:


1. Forum przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

a to takie tam,

Nie rozsmieszaj mnie, Alkohol tez jest od 18r zycia a zobacz ilu nastolatków na***anych spotykasz przy jakiejś okazji.
Ale nie róbmy tutaj zbędnego offtopu
 

Cannab

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2012
Postów
142
Buchów
0
Kolega nie napisał, że typo ma jarać od 18 roku życia, tylko że FORUM jest od 18 roku życia, tu mała różnica, przez takie posty z dupy robi się offtop
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
we krwi to najkrocej sie sie utrzymuja wyniki chyba max 5 dni, gorzej z moczem
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
nie tylko, rowniez od tego ile palisz co palisz jak dziala szybko twoj metabolizm , co do tego ze w slinie kroocej nie zgadzam sie czytalem duzo i w krwi najkrocei pozniej slina i mocz i wlosy

http://www.passyourdrugtest.com/timetable.htm

mocz do9 11 tygodni , krew do 2 dni, slina od 1 dnia do 10, wlosy 90 i dluzej

tutaj gosc prawi dosc dobrze jak to dziala i mowi ze do 7 dni nie powinno nic byc widac -ale zapewne dieta i rozmiar ciala ma znaczenie https://www.youtube.com/watch?v=0043ZQBWBN8




http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2587336/table/T2/ za***ista tabela prosze luknac


ziolo dostaje sie do tluszczu z tamtad trafia do krwi, pozniej wedruje do nerek oczyszcza sie i wychodzi moczem tak to miej wiecej wyglada

https://www.youtube.com/watch?v=FrHo-pBlMYk
 

Tupac

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2013
Postów
144
Buchów
0
Nie pal, rodzice chcą dla Ciebie dobrze ; ) pewnie jesteś młody 15-16 lat a to jak sądzę za młody wiek na palenie ;D
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
pukanie tez he zostaw cale zlo 21wieku to szatan - kasa nie ucz sie rodzice mowia ucz sie ucz pozniej bedziesz sie bawil he szczesciarz to chyba bezplodny bo jak zabawa pampersami ma byc nagroda za nie bawienie sie za mlodu to ja to pie***le he
 

AmericanCoCo

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2012
Postów
97
Buchów
0
Poprostu uważaj, ukrywaj się dobrze. Skoro rodzice się dowiedzieli, a nie powinni to skąd możesz wiedzieć czy nie wie też ktoś kto zupełnie nie powinien wiedzieć. (***niesz sie na lipe)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół