nasiona marihuany

[DUŻO] Oesowe geny outdoor project 2014 by Leshy

Wyszukiwarka Forumowa:

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Bardzo fajna fotorelacja :) Nie ma tylko że krzaki i co tam robisz tylko jeszcze pokazujesz swoją pasje i niemal jak w far cry widać scope i sarenke :D Zaskoczyły troche mnie te zdjecia, fajnie fajnie tak trzymać. Planty ładne co tu wiecej mowic :)
 

zzx1zzx

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
145
Buchów
0
Siema fajnie idzie, wyczyścić skrzynkę bo nie mogę pw ;d
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
mini upek
DSC_0371.jpg

DSC_0370.jpg

DSC_0369.jpg

DSC_0368.jpg

DSC_0367.jpg

DSC_0366.jpg

DSC_0365.jpg

DSC_0364.jpg

DSC_0363.jpg

DSC_0362.jpg

DSC_0361.jpg

a to drodzy mili jest wynik mojej choroby psychicznej - nie mam żadnego logicznego tłumaczenia na to zjawisko :D
nie wiem czemu to miało służyć :D Nie wiem co z tym zrobię . Pewnie pooglądam- ewentualnie porozsadzam.
DSC_0360.jpg

Moja ulubienica - rośnie w kretowisku i ma super sativowe listki.
lubię ją :D
DSC_0359.jpg

DSC_0358.jpg

DSC_0357.jpg

DSC_0356.jpg

warr
DSC_0355.jpg
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
a to drodzy mili jest wynik mojej choroby psychicznej - nie mam żadnego logicznego tłumaczenia na to zjawisko :D
nie wiem czemu to miało służyć :D Nie wiem co z tym zrobię . Pewnie pooglądam- ewentualnie porozsadzam.
DSC_0360.jpg


Hahah jak to wszystko zacznie leciec do góry to będą smiechy dopiero :D
Jak chcesz cos z tym zrobic to czas działa na Twoja niekorzysc, lada chwila korzenie sie poplączą i zamiast przesadzac bedziesz wyrywał roslinki :D
PEACE i czekam na rozwoj sytuacji :D
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Hahah jak to wszystko zacznie leciec do góry to będą smiechy dopiero :D
Jak chcesz cos z tym zrobic to czas działa na Twoja niekorzysc, lada chwila korzenie sie poplączą i zamiast przesadzac bedziesz wyrywał roslinki :D
PEACE i czekam na rozwoj sytuacji :D

Nie wiem skad ludzie biora takie info ze sobie rady nie dadza,ze korzenie,ze pokarm sobie beda zabierac....
ku**a widziales jak pokrzywy rosna????Czy wydaje Ci sie ze kazda z nich ma korzenie oddzielnie???

PEACE i przestan pier***ic glupoty <lol>
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
"Nie wiem co z tym zrobię . Pewnie pooglądam- ewentualnie porozsadzam."
Nie unos sie koleszko bo chciałem Ci tylko doradzic na temat rozsadzenia ich, ale widze ze chyba lepiej bez kija do Ciebie nie podchodzic bo jakis przewrazliwiony typ z Ciebie. Natura zrobi swoje, ile by ich tam nie bylo dadzą rade.
Mimo wszystko z fartem
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
"Nie wiem co z tym zrobię . Pewnie pooglądam- ewentualnie porozsadzam."
Nie unos sie koleszko bo chciałem Ci tylko doradzic na temat rozsadzenia ich, ale widze ze chyba lepiej bez kija do Ciebie nie podchodzic bo jakis przewrazliwiony typ z Ciebie. Natura zrobi swoje, ile by ich tam nie bylo dadzą rade.
Mimo wszystko z fartem

zauważ ze ja prowadzę fotorelacje :D
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Z mojej strony przepraszam za syf który jest robiony :D Myslałem ze mary koji stress ale chyba nie wszystkim :)
Lec dalej z koksem xarena do tej pory wszystko wygląda jak powinno <joint>
PEACE
 

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
Wątek przyrodniczo - ciekawostkowy. Może nei zawsze będą to fakty konopne. Jak coś to pousuwam i zostawie tylko konopie.
Wóda ze Słowacji
IMG_1459.JPG
Mam pytanko czy piłeś już ten specjał, bo jestem Ciekaw czy opłaca się zamówić aby go spożyć czy tylko aby ten Magiczny trunek stał ozdobnie na półce :D No i jestem Ciekaw jak działa :D
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
Mam pytanko czy piłeś już ten specjał, bo jestem Ciekaw czy opłaca się zamówić aby go spożyć czy tylko aby ten Magiczny trunek stał ozdobnie na półce No i jestem Ciekaw jak działa
W smaku ciekawe , nie pachnie konopiami - raczej anyżem ziołami. To szczyt przemysłówki - w środku pływają pestki. Nie sądzę też aby zawierało thc czy cbd. Lepiej zrobić coś takiego samemu - ładna butelka , pół litra wódki i nieduży szczyt :D I na pewno będzie lepsze :D
Mam przynajmniej fajną butelkę :D
 

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
W smaku ciekawe , nie pachnie konopiami - raczej anyżem ziołami. To szczyt przemysłówki - w środku pływają pestki. Nie sądzę też aby zawierało thc czy cbd. Lepiej zrobić coś takiego samemu - ładna butelka , pół litra wódki i nieduży szczyt :D I na pewno będzie lepsze :D
Mam przynajmniej fajną butelkę :D

Czyli bardziej taki bajer :D Dzięki za info bo mam zamiar ją zamówić tak jak i chipsy co oferują też tam na stronie :D
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
Fajny gadżet - moja przyjechała ze Słowacji - kolega sam wybierał największy szczyt w sklepie :D
Inne miały takie bobki jak paznokieć ;/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół