nasiona marihuany

[6 x WW FEM - klony REWEG, 2 x 8 Ball Kush REG+ 12 x NoName REG] Uprawa OUT dla ubogich.

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Statysta

Guest
Cześć. Byłem sobie rano na spotach, ciemno jak w dupie a flesz w telefonie popsułem to postarałem się o chociaż jedno zdjęcie:


A następnie trochę poprawiłem, bo czarny kwadrat widział każdy <lol>


Tym sposobem mamy bezużyteczne zdjęcie na górze i nieco wyraźniejsze niżej. Obydwa przedstawiają to samo, znaczy się super cross typu samosieja x maroc, a może samosieja x jakiś automat. A może samosieja x Amnesia Haze? Taki też miałem :crazy: W każdym razie leży na stole, zaraz wezmę się za obieranie tylko opiszę z grubsza sytuację. Ćpać mi się chce.

Ogólnie to jest sraka jak zwykle, 3 sezon, 3 zmiana miejscówek i 3 lipa.
Jak ostatnio pisałem i pokazywałem, coś obgryzło mi korę z najładniejszych klonów WW, po tym jak opanowałem sytuację z korą coś je połamało i do tego końcówki liści wyglądają jak przenawożone, niektóre się zawijają więc uznaję że to reakcja na pomoc dzikich zwierząt. Bo nawozu dostały tyle co nic. Kwitną i więdną w podobnym tempie więc jest... jak jest? Nie wiem sam. Jak nie zdechną to jest szansa na jakieś tam kwiaty.


Te krzywe, małe klony na słabej i skolonizowanej przez Barszcz Sosnowskiego (co za tandetna nazwa) ziemi z kolei wolniej się zbierają, są bez porównania mniejsze ale nic im nie jest :]
Kushe na tym samym spocie kwitną najlepiej, mają niedobory azotu, rosną 2 obok siebie i są dość duże więc może to dlatego.


No i ten badziew z przypałowego spota, zostało mało co bo kilka wyrwałem a kilka zutylizowałem z kumplem, wkoło roślin chodzą sobie dziki a szkód 0. Jedna ma ciekawą strukturę kwiatów chociaż dopiero zaczęła kwitnienie a może tylko mi się wydawało.

To byłoby na tyle, tytuł fotorelacji jest nieaktualny ale się pogubiłem i na razie nie zmieniam.

Na koniec chciałbym zaznaczyć że White Widow mi kwitną, na szczytach wystają już włosy, od tego momentu w pełni satysfakcjonuje mnie plon zebrany za 55 dni. Ale po pierwsze jeśli zajdzie potrzeba zetnę wcześniej, po drugie liczę się z tym że nie zetnę nic, po trzecie dziś wykorzystałem resztki nawozu i od teraz mam wszystko w dupie. Niech robią co chcą, chyba czas ratować du*ę i rozkładać boxa :zombi:
W tym sobie chociaż przyzwoicie radzę.
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Co do zdjęć, chu*a widać :D ale rozumiem, brak flesza. Oby udało Ci się wyciągnąć jak najwięcej z tego outa, z fartem. Szykuj, szykuj boxa, też z chęcią popatrze na fotorelacje jak wrzucisz ;)
 
S

Statysta

Guest
Fotorelacja jeszcze żyje :freak:
Skoro nie siedzi w niedokończonych to przeniosę a przy okazji napiszę że coś tam udało się zebrać, ponad miesięczne WW i półtoramiesięczne kushe ale zdjęć z różnych powodów nie mam, głownie było za ciemno i ogólnie nie zaglądałem na forum. Czyli WW gdyby nie pogoda jakoś by doszła ale tak czy inaczej nie jest najgorsza, podobnie jak obydwa kushe. Biorąc pod uwagę znikomy wkład finansowy chyba może być, może za rok się uda ale jakoś nie jestem pewien <rotfl>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół