nasiona marihuany

[19sezon,80af] BAGIENNA UTOPIA - KOTWIESIO 2014.©

Wyszukiwarka Forumowa:

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Te sezonówki wyglądają jak na moim spocie !!!!!!!!. Uważaj na plechę, też lubię trzciny.
 

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
Kozacko to u Ciebie wygląda , widze ręka do rośliń jest !!! :) Byle do zbiorów, pZDRówki !!

Dzięki kolego! Dużo eksperymentów w tym roku, ale widać dziewczynom odpowiadają warunki jakie im stworzyłem, również pzdr :jocolor:

Te sezonówki wyglądają jak na moim spocie !!!!!!!!. Uważaj na plechę, też lubię trzciny.

Mam nadzieje Ras, że ta szara ku**a nie zawita na mojego spota. Bede obserwować sytuacje i w razie czego działać, żadnej chemii na pewno stosować nie bede. Te trzciny to spocik testowy, ale jak widać testy wypadają całkiem nieźle <shiza>

Tutaj juz inna miejscówa, niestety moje przypuszczenia okazały się zasadne, Swiss Sativa wywaliła jajca i wyleciała z imprezy:



Automaty też coś podrosły, część odpaliła flo, męskie wyleciały z gry, kilka się jeszcze nie określiło:








Dwa najładniejsze okazy NL, RQS. Ten kóry okaże się większy wystartuje w konkursie:





I na koniec 2 szamanki:


 
Ostatnia edycja:

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie po dłuższej przerwie wakacyjnej!

Troche mnie nie było, ale już jestem :p Spot automatyczny: z ok 30 auto regów wyszło ok 15 panien. 6 wyszło raczej standardowych rozmiarów z plonem 15-20g z krzaka ale za to działanie meeega wypas, aż ciężko uwierzyć że to automaty :D a 9 plantów to prawdziwe giganty i takich automatów jeszcze nigdzie nie widziałem.
Przed wami:

AUTOMATY WARR SEEDS SOUR 60 X AK SNOW











SHAMAN DP - jeszcze jest dla niej szansa na szczęśliwe rozwiązanie





również SHAMAN DP - niestety nie zaczęła kwitnąć wiec spisuje na straty



Obskocze na czasie pozostałe spoty i pouzupełniam braki. Pozdroooo
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Gdzie ja miałem oczy że dopiero widzę to fotorelację.
Ogromne są te twoje krzaki a te afy to już w ogóle napatrzeć się nie mogę.
Widać że wiesz co robisz i masz do tego rękę.
Łap bucha kolego!!
 

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
UP!

Odrabiamy zaległości.

Troszke suchego automatycznego jaranka :)



a tutaj tytułowa bagienna utopia i moje 'małe' podopieczne:







to może być shaman z zielonym pheno, albo maroc... żywicy u nas dostatek



a to będzie shaman purple pheno albo purple maroc






 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
w takim samym maam stadium kwitniecia ile myslisz jeszcze?
 

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
w takim samym maam stadium kwitniecia ile myslisz jeszcze?

Myśle, że 2 tyg i będzie można już coś skosić. Wcześniej raczej się nie wyrobią... zobaczymy na ile pogoda dopisze:smokee:

A gdzie purple afgany ? bo mnie interesuje ta odmiana .

Afghany niestety nie dopisały. 2 posadziłem w niezbyt dobrze przygotowanym miejscu i wyrosły ok 2 gramowe liliputy. Zdjęć nawet nie wrzucam bo to szkoda miejsca na serwerze na takie byleco.

Na spocie gdzie rosną Warrowe AFy miałem coś takiego, ale teraz juz nie jestem pewien czy to Afghany czy kolejne Warry:





Świeże fotki automatów:<shiza>









 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
szkoda ze autor nie zdobył sie na dokonczenie fotorelacji tylko tak porzucił bez słowa . . . bo planty naprawde ładne . . .
 

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
Witam wszytkich i od razu przepraszam tych którzy czekali na zakończenie relacji! Harvest pochłonął bardzo dużo czasu, później coś tam jeszcze i tak up sie opóźniał:pl:

Sezon uważam za udany bo zapasów wyszło całkiem sporo, jednakże sporą część roślin zaatakowała pleśń która pochłonęła naprawdę sporo:


to co udało się ściąć, zanim spleśniało


Wyniki:

Z 9 Auto Warrów wyszło 494g. Największy plant miał 95g

Z regularów (głównie Shamanów) wyszło mniej wiecej tyle co z Warrów i łącznie wcześniej ścitymi automatami dało sumę ok.1200g



Do następnego sezonu:spalony:
 
U

Usunięty 52677

Guest
dopiero dotarłem, piekne te wory z suszem a rosliny jeszcze piekniejsze :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół