nasiona marihuany

Zapylanie bocznego topa- Pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Witam
Posiadam Diesel Ryder męskiego oraz auto AK47 żeńską, są obie w 38 dniu. Mam do nich kilka pytań, mianowicie:

Kiedy Diesel zacznie wypuszczać pyłek? tzn. już ma takie kulki i one powoli zaczynają się otwierać, ile czekać?

W jaki sposób zebrać pyłek? Mogę zwykłym patyczkiem do uszu? Lub zerwać te jajca i do woreczka strunowego żeby pyłek w tym woreczku się zebrał, później patyczek do uszu zebrać pyłek i nałożyć na te włoski na kwitnącej pannie?

Jakie otrzymam nasiona po zapyleniu? 50% Diesel 50% AK47 czy krzyżówkę jakąś?

Ile mniej więcej może wytworzyć roślina nasion na takim zapylonym mniejszym bocznym kwiatostanie?

Chcę zapylić tylko mniejszy topek, czy to wpłynie dla reszty niezapylonych kwiatostanów na moc?

Proszę o odpowiedź. Dziękuje
 
R

Raver

Guest
Pyłek zacznie wypuszczać jak te kulki zaczną robić się żółte..
Będziesz widział - otworzą się i będą zwisały takie "banany"
Pyłek sobie zbieram na gazetę (potrząsam nad nią krzaczkiem) czekam jeszcze klika godzin aż podeschnie na maxa (w temp pokojowej) a następnie zapylam takim pędzlem do pudru (co kobitki mają)

Nasiona jakie otrzymasz to krzyżówka - (F1) Auto AK47 x Auto Diesel Ryder [regular] (zawsze jako pierwszą podajemy matkę) czyli mieszanka genów, AK i Diesla.

Ile nasion będziesz miał to nie wiem, zależy jak duży będzie ten top... (załóżmy że około 20sztuk)

Moc reszty kwiatostanów Ci się nie zmieni...
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Fajna krzyżówka, jak będziesz miał nadmiar pestek to pomyśl o OSie
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Siemasz. Nie chce zakladac nowego tematu. Co myslicie nad krzyzówka Northern XXL Auto lub Super Silver Auto z Sensi Genetics z Critical+ (Dinafem) ? Moze byc jeszcze AutoMazar (Dutch Passion) / LSD (Barney's Farm) z Criticalem. Wszystkie rosliny automatyczne a matka by mial byc wlasnie northern albo silver :D Co z tego wyjdzie ? Czy nie lepiej skrzyzowac northerna z northernem ? Chodzi mi glownie o wysoka produktywnosc roslinki poszly by na out <lol>
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Rób jak uważasz, chcesz mix dwóch odmian to rób mixa, chcesz w miare stabilną to krzyżuj tą samą odmianę. O to co zjeść na śniadanie też nas pytasz ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół