nasiona marihuany

Datura - Bieluń

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Mam od kliku miesięcy sadzonkę bielunia w domu. Odmiany nie znam, zupełny przypadek, że do mnie trafiła i zupełnie nie wiem jak się nią zajmować. Dotychczas nie sprawiała większych problemów, poza paroma szczegółami.
Do rzeczy - Pomijam już to, że w tym roku nie zakwitła, bo możliwe, że młodziutkie sadzonki nie kwitną krótko po zasadzeniu. Ale... Co jakiś czas liście z najniższych pięter żółkną i opadają, a roślina wcale nie wypuszcza bocznych odgałęzień, tylko wolniutko pnie się w górę. Jaka jest tego przyczyna?

Nie chcę pisać co ja o tym myślę, bo mogłoby to zasugerować odpowiedź (np. -"pewnie mam małą doniczkę" - "tak tak, to na pewno wina doniczki" etc etc. Jak ktoś wie - piszcie, nie zgadujcie.
 
O

otojai

Guest
tak tak, to na pewno wina doniczki <lol>

ps. tak od siebie, to bieluń bardzo niszczy układ nerwowy, nie warto tego brać - a z uprawą bieluniu to nigdy nie miałem styczności - wrzuć jakąś fotkę, bo zaciekawiłeś mnie tym.
pzdr.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
tak od siebie, to bieluń bardzo niszczy układ nerwowy, nie warto tego brać - a z uprawą bieluniu to nigdy nie miałem styczności - wrzuć jakąś fotkę, bo zaciekawiłeś mnie tym
Ale to można wyczytać wszędzie. Nie ma potrzeby powielania źródeł mniej lub bardziej naukowych.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ale ja tego nie chcę brać. Bieluń jest ładny po prostu. To jak? Wie ktoś co nie tak?
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
posadz go na dworze jeśli masz możliwość poradzi sobie spokojnie przez zimę lub jak chcesz nim cieszyć oko w domu to wruć w dużą donnice. Jak często podlewasz? raz w tyg mu wystarczy. Kumpel miał w domu i na podwórku i było dobrze [;
 

jerry

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2008
Postów
96
Buchów
0
tu się zgodzę z tobą jest tego wszędzie w pip a branie tego jest największa głupotą jaką można zrobić wszystkim odradzam eksperymentu jeśli już tak naprawdę chcesz mieć halucynacje to walnij głową w ścianę:freak: porządnie z 2 razy:zombi::sunny: to na pewno będzie jak po bielunie
hodowla w domu też nie ma sensu jest to roślina bodajże 1roczna nie wiem na 100% ale zawsze usycha na zimę widziałem krzaki wysokości 1 metra i szerokości 1 duże dziadostwo rośnie jak i malutkie krzewy wysokości 20-30 cm już zakwitły i dały owoc szok zależy to od ziemi i nasłonecznienia sam miałem na działce 1 planta dla zabawy dał 2 szyszki w tym roku będzie pewnie multum :freak2:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół