nasiona marihuany

[S15/AF40] ADxWarr1, LitziskunkxErdpurt, ESpxBWC, RDxHP2xDG, CBD MangoHaze, HPxGG3xC99,NxHK, RóżneAFy - The Last Outdoor Adventure '14

Wyszukiwarka Forumowa:

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Yo!
Jestem i ja, jak to mówią lepiej późno niż wcale, sezon rozpocząłem już jakiś czas temu, ale dopiero dziś znalazłem chwilę czasu na założenie fotorelacji. Znowu przesadziłem z ilością roślin, ale na szczęście większość to odmiany automatyczne.

Jak w tytule jest to mój ostatni sezon outdoor, za stary już jestem na bieganie po krzakach, druga sprawa, jesienią opuszczam kraj spod znaku kartofla, tym razem już na stałe..

W tym roku od początku prześladuje mnie jakiś pech, dwa stracone spoty jeszcze przed sezonem, później myszy zjadły mi ok 20 sporych sadzonek w szklarni, wszystko robione na ostatnią chwilę, z braku czasu na zrobienie sadzonek wykiełkowane nasiona zostały po prostu rzucone w glebę.

Cel na ten sezon to spróbowanie swoich sił z odmianami automatycznymi, o ile in uprawia mi się je bezproblemowo z dobrymi efektami końcowymi, to na oucie zawsze kiepsko mi wychodziły sam nie wiem dlaczego.

Na wstępie składam podziękowania userom: Ponury Żniwiarz, LittleJacob, Dyslektyk, koko, Orion i BOOM, niedużo bo niedużo ale coś tam od Was wsadziłem.

Wygrzebałem z szuflady najciekawsze wczesne odmiany pełnosezonowe jakie mi zostały, przy automatach postawiłem na jak największą różnorodność.

Są dwa spoty, jeden słabo przygotowany - ziemia przekopana z obornikiem zeszłej jesieni, na drugim znajdują się dołki 30-40 litrów, z mieszanką 40% gleby spotowej ok 10% obornika naturalnego przekompostowanego, ok 10% kompostu, 40% torfu z bardzo starej pryzmy kompostowej, ph wyregulowane dolomitem.

NAWOZY:
- obornik i kompost w glebie na weg
- BioBizz Bio Bloom na kwitnienie
- Astvit
- może jakiś booster na flo
- standardowe wspomagacze i środki ochrony

Treningu brak jakiegokolwiek, lubie jak rośliny rosną tak jak je matka natura stworzyła.

LINEUP:

Pełnosezonowe:
1x Andalusian Dog x Warr Out Project 1 FEM - BOOM
1x Litziskunk x Erdpurt FEM - stary cross ESBE
2x Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold FEM
1x HashPlant2 x Guerilla Gold3 x C99 FEM
1x Early Special x Blue White Canadian FEM
2x CBD Mango Haze FEM - Orion
2 x Royal Dane REG - HFH
5x Nepal x Hindukush REG- Ponury Żniwiarz

Autoflowering:
1x Original Amnesia - Dinafem
1x White Widow - Dinafem
1x Critical Cheese - Dinafem
1x Blue Cheese - Dinafem
1x Fruit - Dinafem
1x Roadrunner #2 - Dinafem
1x Original Jack - Sensi Genetics
1x Jamaican Haze - Sensi
1x Super Diesel - Sensi
1x NL Blue - Dellicious Seeds
1x Sweet Skunk - Sweet Seeds
2x Palmeiras x White Russian - Dyslektyk
1x Palmeiras - Dyslektyk
4x AK47 - koko
3x Big Bang - GHS
1x White Widow - Pyramid Seeds
1x New York City - Pyramid Seeds
1x Ultraviolet - Samsara
1x Flash Babylon - Samsara
1x Double Diesel Ryder - Sagarmatha
1x Big Berry - GGS
2x Viking Tropical - Norden Seeds
1x Viking Blue - Norden Seeds
1x Viking AK47 - Norden Seeds
+ kilka w planach



A tak to wszystko wygląda na dzień dzisiejszy, duże pełnosezonówki mają ok 1,5 miesiąca, duże automaty ok 3 tygodni, mniejsze ok 2, reszta dopiero wychodzi na powierzchnię.

Posłuchajcie i rzućcie okiem


Early Special x Blue White Canadian - najładniejszy plant
DSCF4461.JPG


Andalusian Dog x Warr Out Project 1
DSCF4462.JPG


Litziskunk x Erdpurt
DSCF4463.JPG


Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold
DSCF4464.JPG

DSCF4466.JPG


HashPlant2 x Guerilla Gold3 x C99
DSCF4465.JPG


CBD Mango Haze - kilkudniowe
DSCF4467.JPG

DSCF4468.JPG


Royal Dane na tym samym etapie, Nepal x Hindukush rosną na oddzielnym spocie, nie zaglądałem do nich od trzech tygodni..

Kilka fotek automatów
Double Diesel Ryder
DSCF4469.JPG


Blue Cheese
DSCF4470.JPG


Critical Cheese
DSCF4471.JPG


White Widow - Dinafem
DSCF4472.JPG


Original Amnesia
DSCF4473.JPG


Cream Caramel
DSCF4475.JPG


Original Jack
DSCF4476.JPG


Fruit
DSCF4477.JPG


Sweet Skunk
DSCF4478.JPG


NL Blue
DSCF4479.JPG


Reszta to jak na razie malutkie siewki, jak podrosną i przetrwają to pokaże:)

To by było na tyle, kolejny update za ok 2-3 tygodnie.

Pozdro

 
Ostatnia edycja:

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
Nie no, krzaki ładne ale ta chędożona pogoda w ostatnich dniach nas nie rozpieszczała ale dasz rade :)
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
No no no.... widzę że same gwiazdy zakładają fotorelkę na ostatni moment, piękna lista odmian :) Słoneczka życzę! :)
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
buch za muzykę i przede wszystkim za różnorodność odmian. Na pewno będzie co oglądać . :)
 

spizgana swinka

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
196
Buchów
0
ładnie zielono masz :] aż dziw że ślimaki ci nic nie opie****iły (tylko orginal amnesia podgryziona przez coś...ale to nic ;p):crazy: tępisz je czymś?
oby pech już się skończył a Polska kraina uraczyła jesienią dobrymi plonami na do widzenia ;)
 
U

Usunięty 23746

Guest
No proszę. W tym roku jakieś mierne planty widzę w fotorelacjach, a może za mało ich sprawdziłem. Tutaj zaskoczenie, wszystko zdrowiutkie, zieloniutkie, i już ładnie wyglądające jak na początek czerwca. Zasiadam i z chęcią obejrzę harvest w Twoim wykonaniu! Peace!
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Eeee...,

nie wiem, co napisać. Współczuć, gratulować, składać życzenia pomyślności...

Twoje podejście do uprawy mi bardzo imponuje. Jest pewne, dobrze dostosowane do Twoich potrzeb i pogodzone z losowymi ograniczeniami możliwości. Robisz takie świetne przeglądy odmian - ośliniona warga wisi do pępka jak się to czyta i ogląda... Chcesz jakieś informacje z pierwszej ręki wyciągnąć od tych roślin, a jedyną możliwością zadania pytania jest w tym przypadku ich sadzenie.
Wzór do pokazywania światu, że uprawa konopi może być najzwyklejszym, całkowicie nieszkodliwym społecznie zajęciem dodatkowym.

Słowem - chciałbym mieć taki ogródek, taką wiedzę, taką bazę nasienną, taki spokój, taką pracowitość i rzetelność, jakie nam tu prezentujesz. No ale nie mam... Dlatego pokarmię marzenia zaglądając tu przy każdej okazji.

Oczywiście trochę mi przykro z powodu wyjazdowych planów. Jak ktoś wyjeżdża z Polski, to czuję się zawsze porzucany. A niby powinienem czuć, że robi się luźniej i mniej duszno...

Cokolwiek by z tego nie wyszło to powiem, że było mi bardzo miło poznać Twoje podejście do konopi. Jego część wkomponuję w swój wzorzec, także nie wszystek umrzesz...

Miło mi, że posadziłeś coś ode mnie. Miły gest. Jednocześnie mi i normalnie, i wyjątkowo.

Oby jak najwięcej udało nam się z tego zobaczyć. Dziwnie będzie uznać tę fotorelację za zakończoną. Z przemijaniem miłych chwil nigdy się człowiek nie pogodzi.

Wszystkiego dobrego, w konopiach i poza.

PonŻur, fan dozgonny

P.S. Mr Fijiwiji ma 18 lat! To sk***iel... Czy zawsze jest tak, że się zazdrości młodszym ludziom możliwości? A starszym wytłumionej złości na świat?
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Różnorodność odmian, od znanych i mniej znanych osób z forum; rośliny w kondycji za***istej jak na out. Early Special x Blue White Canadian widać zapiernicza aż miło, zdrowa mamusia będzie. Sporo tego posadziłeś, bez treningu... będzie na co patrzeć, subskrybcja odpalona!
:zjarany:
 

sauidakar

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2010
Postów
117
Buchów
0
Prawdziwy ogród botaniczny będzie u ciebie, widzę dobre warunki do przyszłego wzbogacania działu smoke reports :D Powodzenia.
 
R

Rivi

Guest
Chylę głowę, na prawdę. Trzymam kciuki za Ciebie, bo sezon zapowiada się za***iście. Tym bardziej, że startujesz z tak ciekawymi, różnorakimi genami. Bardzo dobrze, że próbujesz nietypowych odmian, na pewno będę zaglądał ! Wyrośnięte masz te planciki już :)
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Dzięki Panowie za dobre słowo. Ponury nie martw się z forum na pewno nie zniknę, a i w miejscu docelowym też może jakieś kolejne uprawy poczynię.

Odwiedziłem dziś spota po 2 tygodniach nieobecności, ziemia jest sucha na wiór na głębokość pół metra! Jak nie popada w najbliższych dniach czeka mnie noc dźwigania wody.
Kilka automatów skończyło żywot, najmłodsze słabo się rozwijają prze tą suszę, pełnosezonówki idą pięknie. Zadowolony nie jestem, ale czego wymagać jak nie daje się nic od siebie.
Miałem dosadzać automaty ale czasu brak na wszystko. Drugi spot z NxHK, Royal Dane i 6 automatami nieodwiedzany od 5 tygodni, nie wiem czy coś tam żyje jeszcze, a jeśli żyje to raczej jest w opłakanym stanie.

Do posłuchania:

Do oglądania:

Early Special x Blue White Canadian - wchodzi na flo
DSCF4504.JPG


Andalusian Dog x Warr Out Project 1 - ogromny progres we wzroście
DSCF4505.JPG


Litziskunk x Erdpurt
DSCF4507.JPG


Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold
DSCF4509.JPG

DSCF4514.JPG


HashPlant2 x Guerilla Gold3 x C99 - sfimowana przez robaki;)
DSCF4510.JPG


CBD Mango Haze
DSCF4511.JPG

DSCF4513.JPG


Double Diesel Ryder - jak widać nawet najlepszym breederom zdarzają się wpadki - jajcarz
DSCF4515.JPG


Blue Cheese
DSCF4517.JPG


Critical Cheese - najładniejszy automat
DSCF4518.JPG


White Widow - Dinafem - susza najbardziej jej dotknęła
DSCF4520.JPG


Original Amnesia - pięknie wystrzeliła
DSCF4522.JPG


Jamaican Haze - coś ją podkopało
DSCF4523.JPG


Cream Caramel
DSCF4525.JPG


Original Jack
DSCF4526.JPG


Fruit
DSCF4527.JPG


Sweet Skunk
DSCF4528.JPG


Super Diesel - odgryziony stożek wzrostu
DSCF4532.JPG


Palmeiras x White Russian
DSCF4533.JPG


Palmeiras
DSCF4534.JPG


Ultraviolet
DSCF4536.JPG


Viking Blue
DSCF4539.JPG


Flash Babylon
DSCF4537.JPG


Dobrej pogody wszystkim...

 
Ostatnia edycja:

TopeK93

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2013
Postów
319
Buchów
0
Po prostu pięknie, zazdroszczę. Życzę powodzenia i wytrwałości w tym co robisz :)
Zadbane rośliny, różnorodność odmian, będziesz miał wiele opcji wyboru odmian do palenia hehe
Pozdrawiam, z fartem!
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Takie krzaki a dopiero polowa czerwca :zombi:
Napisz cos wiecej o nich, który to dzien, jakie koksy w jakich proporcjach. ?
Zapowiada sie naprawde grubo <joint>
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Oby tylko dociągnąć tą uprawę do końca, dobry początek o niczym nie świadczy;)
Który dzień nie wiem dokładnie, ale będzie już koło 7 tygodnia dużych pełnosezonówek. Koksów na razie brak tylko to co w glebie obornik i kompost widać że azotu mają jeszcze sporo, 2 opryski asahi i po jednym siarczanem magnezu i Astvitem.
Przydałby się deszcz, w przeciwnym razie będę musiał nosić wodę z pobliskiego stawu i modlić się żeby mnie nie wysłali w delegację na miesiąc jak w zeszłym sezonie, spot jest na wybitnie suchym terenie dopiero tydzień bez opadów a tam wszystko wygląda jakby nie padało miesiąc. Ale bądźmy dobrej myśli;)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Trochu odmian tam masz widze. Oby do konca, bez problemow i obfitych plonów!
PS. Sam nie sadzisz Auto AK47xBM ? ;>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół