nasiona marihuany

Maroc

Wyszukiwarka Forumowa:

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
jaki jest w koncu jej genotyp bo na poczatku jest napisane ze to w wiekszosci sativa dalej ze mieszanka indica/sativa i znow ze w wiekszosci sativa i juz nie wiem... szukam jakiejs odmianki ladnie klepiacej i zeby smiechawka byla... mysle nad shamanem lub marocem co bedzie lepszym wyborem??:(
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Evenem, Wysadzasz od początku maja do końca czerwca zależne od tego kiedy Ci się chce i jakie duże rośliny masz. Tak jak podaje FS żniwa zaczynają się od 15 września i do 15 października już raczej jest finisz żniw Maroc.

ZiooMariA, nie paliłem shamana ale Maroc... tego tematu ogrom przerobiłem ;D Godne uwagi ziółko.
 
B

Bonawentury

Guest
Witam wlasnie zamówilem sobie owego Maroc'a
Czy macie w stosunku do niego jakies uwagi dla mnie podczas uprawy ?? Czy raczej poprostu podejsc z spokojem ??
peace
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
Bonawentury napisał:
Czy macie w stosunku do niego jakies uwagi dla mnie podczas uprawy
a co ty jakis specjalny jestes? :pl: Czytaj czlowieku nie zadawaj zbednych pytan
Bonawentury napisał:
Czy raczej poprostu podejsc z spokojem ??
w sumie to radzil bym zaopatrzec sie w relanium ew clonazepan i ... sie uspokoić
:jocolor:
 
B

Bonawentury

Guest
Nie bede komentowal Twoich wypowiedzi.
Chodzilo mi bardziej o to czy są jakies problemy podczas uprawy ( czy wymaga czegos wiecej lub mniej).
Ale dobra pominmy to dam rade peace
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
thcwemnie, na C h uj w ogóle się wypowiadasz ?? :farao: :pl:

Czy macie w stosunku do niego jakies uwagi dla mnie podczas uprawy ??
Ja osobiście miałem ciągle jakieś niedobory. Lałem florovit biohumus planton K dolomit... ale i tak na koniec miałem ostry niedobór Azotu + fosfor i potas.
Wszystko widoczne jest w dzienniku Maroc na haszyszu.
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
a w jakim momencie zacząłeś go nawozić tzn. ile miał 2-3tygodnie
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Pierwsze nawożenie było jak przekroczyły jakieś 30cm.
 
B

Bonawentury

Guest
Zastanawiam sie nad treningiem Maroc-a fim-em i lst, lecz tylko o tym mysle, gdyz nie znam odpowiedzi czy to dobre rozwiazanie :cat:
I nie ma to byc głupie pytanie, poprostu nie wiem czy np jakies odmiany nie są slabsze co do lst.
peace
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
LST spoko... ale ja już fimu nie przeprowadzam. Odnośnie fimu to róbta co chceta ;)
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
PoTHeaD napisał:
LST spoko... ale ja już fimu nie przeprowadzam. Odnośnie fimu to róbta co chceta
napisz dlaczego nie chcesz robic fim'u. odnosisz się do maroca czy ogólnikowo
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ogólnie. Po kilkukrotnym fim'owaniu JH nie przypasowała mi ta technika. Uznałem, że 2 szczyciki które mi wyszły na czubku internody były małe... znacznie mniejsze niż by były bez fimu. WW jechałem na samym LST i nawet pyknąłem 8.5g w jednym szczycie. A JH miał małe topy po jakoś 1-2g. Więc co mi z tego, że będzie ich tam kilka więcej.
Jak to się ma do outa... to nie wiem. Choć 1dnokrotny fim na 7 piętrze dałby ciekawego krzaka.
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
hehe to właśnie mnie o outa chodziło ale spoks. zreszta zrobię tak że połowe maroków zfimuje i poddam treningom a reszte zostawię by porównać jak to się ma do siebie
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
No ja mam zamiar fim'owac i moze LST(chociaz z tym trudniej :cat: ) bo to moze sie w oczy rzucac, ze powiazana jest jakas roslina chyba ze znajde jakies sznurki ktore nie beda sie w oczy rzucaly:p Moje pestki Maroca maja byc juz w piatek takze spot jest gotowy i tylko pozostaje mi zajac sie samymi nasionkami.
Mam jeszcze jedno pytanie jesli bede stosowal LST to musze sie zdecydowac w ktora strone nachylic rosline zeby duzo slonca mialai zastanawiam sie ktory kierunek swiata bedzie lepszy ale moze wy mi cos podpowiecie... :jocolor:
Pozdro :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół