nasiona marihuany

BlueBerry x Mazar AF , 2x Purple Maroc Outdoor 2012 by purek

Wyszukiwarka Forumowa:

purek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2012
Postów
46
Buchów
0
Witam
Znalazłem trochę fotek z mojego pierwszego udanego sezonu 2012.
Postanowiłem coś z tego skleić.

Do dyspozycji miałem
2x Purple Maroc Fem od femaleseed
1x BlueBerry x Mazar AF zamawiane z PestkaShop.pl


Marokance do waty poszły pod koniec kwietnia a na spota w 1 tyg maja jakoś po majówce. Ziemia ze spotu, teren był podmokły po wykopaniu dołka napełniał się on woda do połowy. Zastosowałem worek foliowy i wiadro 10l, zdało to egzamin. Latem teren osuszył się i został problem kwaśnej gleby, który rozwiązał dolomit.
Automat został wysadzony w 2 tyg maja do 10l wiadra z porobionymi dziurami. Gleba ta sama co u maroko wiec był problem z zakwaszona gleba ale podlewanie wodą z rozpuszczonym dolomitem (łyżka na 1l) i biohumusem załatwiły sprawę.

Najpierw pare fotek z tozwoju BlueBerry x Mazar

Tutaj 5 tygodniowa roslina podlewana biohumusem na przemian z dolomitem




8 tydzien roslina na flo podlewana florovitem w ciagu całej uprawy do 3 razy












Po 5 dniach topki znacznie spuchły






11 tydzien









Następna wizyta zmusiła do ścinki gdyż pokazała się pleśń.
Wyszło ok.15g nie ważyłem tego ale było co palić do jesiennych zbiorów.
Palonko wyśmienite nie zamulające. Spaliliśmy loncika na 4 odczekaliśmy jakaś godzinkę, dwie coś oszamalismy i spaliliśmy 2 w przekonaniu ze już nie kopnie tak samo. No i nie kopną tak samo przez 10 min a może i mniej lub więcej nie mam pojęcia xd mieliśmy okrutna beke uderzyło w nas potężnie :d POLECAM bardzo pozytywna hybryda!

Teraz Purple Maroc sadzona w worku
6 tyg roślina podlewana biohumusem na przemian z dolomitem.


8 tyg druga purple w wiadrze



6 tydzień podlewana florovitem koniec sierpnia.






20 tydzień początek października kolor purpury ;d juz odstawiony florovit








A tutaj juz harvest jakiś tydzień później. Zaczęła pokazywać się pleśń i pogoda nie zapowiadała się dobra wiec jedna poszła pod ścinkę a 2 została.





Heh a tutaj początek listopada mroź i śnieg znokautował Marokańca



Coś tam do palenia zawsze było mocna odmianka wytrzymała jak widać tylko śnieg i mocniejszy mroź jest ja w stanie zniszczyć. Wrażenia po paleniu to haj zdecydowanie w stronę indiki potrafi wbić w siedzenie zwłaszcza po wiaderku ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół