nasiona marihuany

Moje małe zielone poletko [10]Otwarta Pestka 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Mały up, jedna roslinka zmieniła kolor :D
Co do opryskiwacza masz racje, straszna katorga :p
Mogę powiedzieć, że chyba troszkę im się zmarzło w nocy, nie które liście oklapnięte.
Dziś na spocie zauważyłem, ten jesienny klimat. Maskowanie spota jako takie, da rade.
Roślinki dojrzewają, z pleśnią wygrywam, chodź pokazuje się na małych topkach.
Moim spryskiwaczem, nie opryskam bardzo dokładnie. Ale jest git, na następny sezon ogarnę
jakiś przyzwoity opryskiwacz. W planach mam zrobienie, kilka spotów. Najlepiej w tym roku, bo na wiosnę jest chu*nia. Na dodatek jestem przeziębiony, i musiałem zerwać kilka sampelków skażonych.
A w niedziele jest taka cisza na spotach :)
Nie chciało mi się pstrykać fot. Następnym razem

Ps.Zapomniałem dodać że topy troszke spuchły, i powoli będzie kończyć swój okres. Trzymam jak najdłużej, aby mieć dobre palenie. Przypominam że ok 8-10 sierpnia, Największa była już w początkowym Flo.
Moc opisze później, jak się wysuszy. Na spocie wyczułem dość intensywny zapach typowego "skuna" chodź mam katar. Panny zostały przelane wodą i opryskane amistarem

Pozdrowionka

Panna nr 2, w tle widać złamaną gałąź rośliny nr 1. Która jakoś tam daje rade, ale wygląda mizernie. (Przesadziłem z Supercroppem )

Na niej nie widze, pleśni z czego się ciesze. Na nie których odrostach zrobiony Supercropp :)



Panna nr 1

 
Ostatnia edycja:

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Witam, mam tylko jedną fote. Oraz dość obfitą siateczkę
Sezon zbliża się do końca. Musiałem pościnać nie które gałązki z panny nr 1, ponieważ pleśń się wdzierała.
Reszta topeczek sobie dojżewa. Będe miał jedno palonko, o różnych mocach. Jeśli wszystko pójdzie z planem :D
Panny nr 2 nie ruszam, zapowiada się elgancka sativka. Trzymam aż do końca. Puki co plechy nie widać :)
Susze wszystko na spocie, po 2 dniach, widać że pomalutku sobie sechnie.
A palenie, robi robote. Po odpowiednim curringu na pewno by było lepsze.
 
R

Rivi

Guest
Zdjęcia niezbyt dobrej jakości, za to widać po topkach że fajna struktura co jest na plus ;) Będziesz miał trochę roboty przy trymowaniu, powodzenia i bez przypału kolego ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ładne, spuchnięte bomby :D No wiadomo, że trymowanie robota żmudna ale opłaca się :) Z fartem ziomek i do następnego outa.
Pozdrawiam
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Hej, następny up.
A więc wczoraj, wybrałem się rowerem na spota (zimno strasznie ) ściąłem całą reszte.
Czyli pannę nr 1 oraz nr 2. Z drugiego spota, dwa krzaczki. Które rosły sobie bez opieki.
Fotki mam tylko dwie, bo baterie mi padły.
Są to przykładowe topki z krzaka nr 1.
Foty z suszenia na dniach.

Ps. Na następny sezon stawiam na parę AF i parę sezonówek :)


 

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Mam pytanko, pisales wyzej ze suszysz na spocie i tu moje pytanie jak je suszysz? Tzn zbudowales cos ala mini suszarnia z kartonu jakiegos, czy po prostu gdzies na drzewie wieszasz??
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
@up
Nie da rady suszyć na spocie, plecha łapie. Słaba pogoda już
Znalazłem jakieś stare gospodarstwo i tam sobie susze w stodole :)
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
a co jakby delikatnie większy karton obwinął folią streczem albo coś zrobił kilka dziurek i wsadził znicza, temperatura by tam proporcjonalnie wzrosła :D tylko trzeba dobrej miejscówki :p
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Kurva, jestem tak rozleniwiony że nie chciało mi się zrobić fot z suszenia.
Postaram się jak najszybciej dodać, jakieś końcowe foto. Choćby nawet te kilka gram suszu :)
Wszystkiego wyszło ok 100 gr, Szczerze z wyniku jestem zadowolony, chodź palenie podobno głowe urywa.
Mnie robi średnio, pewnie dla tego że żyje w dość długim ciągu. Troche zostało już spalone, ale i coś zostało (ok 20 gram)
klejącego się i pachnącego ziółka :)
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Moge tylko umieścić, foto suszu. Który akurat wziąłem sobie do domu, z suszarni :)
W tym roku, staram się nie trzymać nic w domu
Nie mam, aparatu aby zrobić fot z suszenia. Ale nie ma co pokazywać, bo jest to zwykła stara chałupa.
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
No elo. w tamtym roku też miałem pestki z OP. niemal wszystkie urosły 100% identycznie jak twoje. mam 2 pytania do ciebie.
hermiły ci się? o raz napisałeś że suszysz wszystko na spocie.
możesz mi powiedzieć jak tego dokonałeś 10. października? z tego co pamiętam wtedy było całkiem chłodno. ja wtedy akurat robiłem ścinkę :))))
pozdrawiam.
P.S jak możesz to wyczyść skrzynkę.
@edit
dobra już doczytałem. koleś pisał o patencie ze zniczem. pomysł wspaniały.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół