nasiona marihuany

Warr Out Projekt No1 (7)+Projekt No4(3)+ NORDEN SEEDS AutoViking AK47(9)

Wyszukiwarka Forumowa:
K

klos2

Guest
Witam po wielu latach obecności na forum zebrałem się by coś od siebie zaprezentować
Rok do roku nie równy zobaczymy jak w tym roku będzie
Odmiany takie jak w tytule WARY już na spocie Vikingowie jutro Lądują do namaczania
Gleba mój własny miks :
tzn Ziemia AURA HOLLAS pod pomiodory i paprykę +ziemia z hodowli dżdżownic(kompost)+dolomit+perlit+obornik granulowany
Gleba pod automaty: Gold Label Special Mix
Nawozy :ASTVIT ,Herbatka Kompostowa własna produkcjahttp://anonymouse.org/cgi-bin/anon-.../2010/02/aktywnie-napowietrzana-herbatka.html https://www.youtube.com/watch?v=Uj4FL0u1wvg ,i coś organicznego od GENERAL ORGANICS
Wary będą rosnąć w donicach 35l a auto w 11l
Zdjęcia zamieszczę z czasem
To na tyle
Zapomniałem dodać ze (WARR-Y)nasionka pięknie kiełkują 10/10 rosną jak dzikie jak na sterydach i bez żadnych problemów :)
Myślę że Vikongowie też nie sprawią mi żadnego problemu :)
CZAS NA FOTY :
MÓJ WŁASNY MIX
 
Ostatnia edycja:
K

klos2

Guest
kolejne foty
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
To na tyle kolejne będą VIKINGOWIE jak wygrzebią się z ziemi
Roślinki mają 25dni życia były trzymane pod lampą
 
Ostatnia edycja:

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
co to za vikingi masz bratku? "ak47 viking" potrafią bardzo miło zaskoczyć jak na af, co do spota to pozakrywaj te doniczki jakimiś chaszczami aby roślinki się nie wyróżniały. bd zaglądał <peace>
 
K

klos2

Guest
co to za vikingi masz bratku? "ak47 viking" potrafią bardzo miło zaskoczyć jak na af, co do spota to pozakrywaj te doniczki jakimiś chaszczami aby roślinki się nie wyróżniały. bd zaglądał

Vikingowie takie jak w tytule "ak47"Fotki zamieszczę jak wyjdą z ziemi i będzie co pokazać W niedługim czasie zaprezentuje własny miks glebowy Jak na razie wszystko pięknie idzie :)WARRY rosną a ja się cieszę :)
Nadszedł czas na mój własny miks dużo czytałem o organicznej uprawie i jadę w tym roku z naturą
Zobaczymy jak mi to wyjdzie , w pierwszym poście wspomniałem o własnym miksie glebowym zdecydowałem się na ziemię z hodowli dżdżownic (kompost) zawiera duże ilości mikro organizmów które pozytywnie wpływają na rozwój roślinki Do tego specjalna ziemia pod pomidory i paprykę +dolomit+ perlit by spulchnić +obornik granulowany w niewielkiej ilości by dać pożywkę mikro organizmom Nawozy które zastosuje tez są opisane w linkach i filmie zamieszczone w pierwszym poście
Stosunek kompostu do gleby 1:2 Jedna donica kompostu na dwie donice ziemie
Perlit sypałem na oko i na dotyk (tzn by ziemia była puszysta )
Dolomit tez w nie dużej dawce na oko Ziemia ma odpowiednie PH tak samo i kompost więc tylko profilaktycznie dodałem
Tak samo i obornik , kompost w sam sobie już jest nawozem A obornik tylko dodatkiem
Myślałem też by do każdej donicy wrzucić dżdżownice
A tu fotki
Miks przed mieszaniem

Gotowy miks

Sprawdzenie pulchności :)
 
Ostatnia edycja:
K

klos2

Guest
Kolejna porcja fotek
Czas i w niej Vikingowie i WARRY
Dwa troszkę mizerne


Za tydzień lub jak szybciej się rozrosną to wylądują w 11l donicach
WARRY moje ukochane :) te paczką fajek na słoiku to No4
No1,1 w pospiechu zapomniałem zdjąć paczkę fajek z słoika
No1,2
No1,3
No1,4
No1,5
No1,6
No1,7
No4,1
No4,2 i No4,3 Aparat mi się rozładował:(FOTKI Pojawią się gdy zawitam na spocie z nawozami
Teraz przez jaki czas dam im spokój niech sobie rosną
 
K

klos2

Guest
Staffik w planach mam tylko tyczkę i pręt metalowy by w razie czego podwiązać roślinkę Nie nastawiam się na mega kozackie krzaki Liczy się by były zdrowe i doszły do końca
 
K

klos2

Guest
Po miesiącu czas coś pokazać co się zmieniło, jakie przyrosty za ten czas nastąpiły

Vikingowie już na spocie mają się bardzo dobrze ,jeden mniejszy ale żadne choróbska ich nie łapią :)


Czas na WARROWE panny tym też niczego nie brakuje Podlewam 5l co trzeci dzień ,raz nawozem raz wodą na zmianę
Z 10 już 6 kwitnie a 4 nadal na weg
Jednak dobrze przygotowana mieszanka glebowa daje 100% zadowolenia Za rok pomyślę o większych donicach
O to moje pociechy od WARRA









to na tyle resza będzie za miesiąc ,chyba że coś ciekawego zaobserwuję to tu zamieszczę
 
C

Chewbacca

Guest
ku**a, takie piękne rośliny a tak fatalnie je zaprezentowałeś. Nie dość że malutkie zdjęcia to jeszcze szyja boli.
Pozazdrościć tylko takiego ogrodu Klos!
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
rośliny kozackie, co to w jakimś ogródku pod domem sadzisz :D? bo obok jakby wiśnie rosły, wykoszone i w ogóle, pięknie rozrośnięte, pozazdrościć! a co do zdjęć to wystarczyło obrócić zdjęcia w windowsowym podglądzie zdjęć i by zostały tak jak mają być, Luknij też do mojej relki link w podpisie ;) pozdro


edit//
@Chewbacca
no ale jak ma windowsa to już będzie wiedział :D
 

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
Dawno nie zaglądałem, a tu takie krzaki nie źle zapierdzielają. jaka wysokość? myślę że bez tych doniczek miał byś lepsze rezultaty. w 2011 miałem 2 roślinki(es) w foliaku, jedna rosła w 50l doniczce z ziemią plagron, drugiej przygotowałem dołek ok 100l z mieszanką 50%kupna 50% ziemia z ogródka porównanie miałem ogromne bo w donicy we wrześniu zebrałem coś ponad 100 za to w ziemi urosła na pół foliaka (gigant) miała małe problemy z zakwitnięciem i zbór przełożyłem na początek listopada, zebrałem prawie pół kilo ale do czego zmierzam, w ziemi roślina niema ograniczonego miejsca na rozwój korzenia co na wiosnę obficiej wynagradza niż w doniczkach po 2 nie trzeba tak często podlewać. ja od tej pory out projekty tylko w ziemi. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół