nasiona marihuany

purple power-czy dobrze miesza?

Wyszukiwarka Forumowa:

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
pit-pawel1 napisał:
następny internetowy kozak
popatrz na siebie nawet nieumiesz szukac na forum
pit-pawel1, takich jak ty powinni odrazu banowac
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Rzeczywiście Cannabis16 klepią te listki :pr:
Ale cójowo mi troche rosną najwyższa ma ok metr dwadziescia,najmniejsza ok 80 cm ,ale zbiory mogą byc i tak ciekawe.
 
C

Canabis_16

Guest
Dziś byłem na spocie....... Wszystkie 3 jóż kwitną... Najwieksza ma jakieś 2,5m a ta skarłowaciała, ktura rosła najsłabiej teraz sie jakoś wybiła i teraz ma jakieś 1,8m. Ta,ktura jest najmiejsza kwitnie józ drugi tydzień i zauwazyłem dziś że kwiatki nabierają ciemnego koloru podchodzącego pod fioletowy;]
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
ja też ją posiadam z 4 wyszły 4 i mają już nieżłą purpurową bobkę ale niestety nie są za duże bo mają ok 65-75 cm dwie bo dwie dałem koledze i podobno są troche większe ale napewno lepiej chodowane niż moje ale itak myśle że będzie ciekawie.pzdr
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Wyjeżdżam za granice jak myślicie scinac,topy są i ładnie pachną,trochę tego jest ale czy warto wogóle ścinac poradzcie.
 
C

Canabis_16

Guest
Lol a co zostawisz je na pastwe losu??? Ja pale ten stuff już cały sierpień. Dzis przyciełem też kilka budsów będzie palenie ;] Mają dobra moc. jedno szkielko i za***isty sativkowy high. Zetnij je jak mają ci zgnić.
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
wydaje mi sie ze warto jak wyjeżdzasz na długo i jak sam mówisz ze troche juz tego jest ... ale jak np. na tydzien/dwa wyjeżdzasz to moze jednak warto sie wstrzymać.I ogulnie tez zalezy od ciebie jak ci sie chce palić to scinaj :p heh

[ Dodano: 2006-08-31, 18:56 ]
cannabis 16 a z czego miales nasionka ? nirvana ?
 
C

Canabis_16

Guest
Nirvana nie ma nasion Purple Power. Owszem ma New PP ale to nie to samo przeczytaj temat ,, Purple Power''. Nasiona female z Femaleseeds.
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
Ja bedę miał PP na ten sezon.
Rożne posty tutaj są sotyczące wysokości...
Jednym wybiło 2,5m innym 1,2m. Niewiem
czy moj spot podoła wysokości powyżej 2m...
A nie chcę, aby jakiś cfaniak dojrzał moje przyszłe
fioletowe topy...
 

k0lek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
54
Buchów
0
Majkel_oh

Też mam PP wystarczy że będziesz trenował FIM + LST :queen:
 

K4u4s

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2008
Postów
46
Buchów
0
Wsyadzam nasionko do doniczki 1 maja . Ile mniej wiecej bedzie miala wzrostu w czasie zbiorów przy maksymalnym sloneczku i czestym FIMowaniu i jakiego zbioru moge sie spodziewac ??
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
nie da sie tego okreslic wszytko zalezy od dbania o rosline, warunków, treningu, gleby, nawozów, chorób, pogody i wiele innych czynników
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół