nasiona marihuany

DMT- Ayahuasca

Wyszukiwarka Forumowa:

Michu1036

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
63
Buchów
0
Piszę aby dowiedzieć się z jakiej strony najlepiej zamawiać składniki do sporządzenia ayahuasci. Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia związane z kupnem tego specyfiku byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą. Peace
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Raczej tylko silkroad, chociaż nie wiem czy tam dostaniesz wyciąg z rosliny o którą pytasz.
Prędzej gotowe DMT, w formie proszku
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Na magicznemuchomory.pl można kupić składniki do zrobienia Ayahuasci,
 

GreenSmile

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
128
Buchów
0
hmm porywasz się pamietaj ze 24h masz nie jesc nic bo umrzesz;d dokładnie wyczytaj abyś wrócił z tripa z tą samą psychiką pozdro jak spróbujesz pisz:D jestem pełen podzimu odwagi ;d
 
U

Usunięty 23746

Guest
Właśnie odebrałem paczuszkę ze składnikami:D Zakładałem niedawno temat czy zamówić ze stronki magicznemuchomory.pl Paczka przyszła po tyhogodniu. Wszystko się zgadza, ale nie dali instrukcji zrobienia tego>.< Do tego zamówiłem 10g Psilocybe Tampanensis Mexicana, 1g szałwi ekstraktu 15x i 10g Wild Dagga Flowers. Nic tylko testować, a do sklepu jeszcze pewnie wrócę, jak wszystko będzie w porządku z tematem, bo aż żał du*e ściska ile tam cudeniek mają do pizgania :spalony: Ale uważaj! Podobno jest bardzo mała szansa, że mogą sprawdzić i przechwycić paczkę, a Ci wjechać na chatę. Nie wiem czy to prawda, ale ja tam zaryzykowałem, bo chata czysta. A w razie co mówisz, że nic nie zamawiałeś i to jakaś pomyłka.
tak to wygląda

Pozdro;]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Michu1036

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
63
Buchów
0
Poszperałem troszkę w necie i znalazłem stronę maya-ethnobotanic, są tam składniki z których można przyrządzić ayę, ale jest ich tak dużo że można się w tym pogubić, np. Banisteriopsis caapi ma ogólnie 23 odmiany... Wolałbym unikać kupowania tych składników w ciemno, bo jeszcze stworzę coś lepszego niż aya ^^ Macie jakiś sprawdzony przepis na ten magiczny wywar? :D
 

Michu1036

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
63
Buchów
0
Zamawianie z tej strony to najłatwiejsza opcja a ja nie lubie isc na łatwizne :p
 
U

Usunięty 23746

Guest
W takim razie przepłyń Atlantykiem Ocean, przemierz dżungle i znajdź szamana, który nauczy Cię jak sporządzić Ayahuascę, no a potem nazbieraj roślin i sobie ugotuj tradycyjnym sposobem, skoro nie lubisz iść na łatwiznę i sobię zamówić z neta:D
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Szamana nie trzeba szukać. Organizowane są specjalne wycieczki aby spróbować ayahuasce.
Tylko ze to nie jest narkotyk rekreacyjny.
Do transu powinien przygotować nas ktoś doświadczony, tak samo jak ktoś powinien nad nami czuwać.
A wy to traktujecie jak kolejny narkotyk do u***ania się.
Mój kolega któremu zamawialem DMT z SR, przy pierwszej próbie zapalenia, kiedy już odlatywał, przestraszył się. Takiego strachu nie widziałem nigdy.
Nigdy więcej tez nie spróbował tego więcej.
Tylko on nie szukał największej pi**y, ale przeżyć duchowych..
Ja chętnie bym spróbował, ale tylko w okolicznościach południowej Ameryki i specjalnego rytuału.

Sent from my imagination.
 
U

Usunięty 23746

Guest
Skąd wiesz, że chce się tym naćpać? Mnie nie kręcą żadne speedy czy jakieś upie****acze. Jedynie psychodeliki. Podróż w głąb umysłu, mistyczne i duchowe podróże. Myślę, że każdy, kto chce spróbować DMT wie na czym to polega i że nie jest to coś na impreze, czy do pogadania w wesołym klimacie. Psychodeliki mogą dać nam wiele pożytku w zrozumieniu siebie i całego świata.Dla mnie to coś pięknego! A na taką wycieczkę bardzo chętnie bym się zabrał. Czytałem dużo o tym, jednak nie jest to wydatek na mój portfel, więc muszę poradzić sobie sam. Wiadomo, może być źle, ale nie musi.
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Raczej tylko silkroad, chociaż nie wiem czy tam dostaniesz wyciąg z rosliny o którą pytasz.
Prędzej gotowe DMT, w formie proszku

SilkRoad nie funkcjonuje z tego co sie orientuje, miala byc rzekomo 2 edycja ale nie wiem co i jak dokladniej.
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Funkcjonuje ;) Wczoraj znajomy zalozyl konto :D Wyglada identycznie
 

Michu1036

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
63
Buchów
0
Jak narazie nie jestem chyba gotów na tak głębokie przeżycia, ale chętnie dowiem się więcej o tej roślinie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół