nasiona marihuany

DurbanPoison x ak47

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Mam watpliwości czy ta krzyżówka da sobie rade w Polsce... ktos wie coś o niej więcej? Jest to nowa linia od grzecha wypuszczona na rok 2014.
 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
Jest to nowa linia od grzecha wypuszczona na rok 2014.

więc...w jaki sposób

ktos wie coś o niej więcej?


Po więcej info na temat tej krzyżówki, bij z pytaniem bezpośrednio do źródła.
:joker:
 
H

haszysz90

Guest
to cross z automatycznym ak47 bez problemu dojdzie jak wszystkie nowe crossy grzesia na outa
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Tak myslałem że z automatem, quake powinien dopisać że to cross z ak47AF,dzięki za info.
 
K

klos2

Guest
Mam to już w swoim arsenale na 2015 Liczę na opisy i fotki tej odmiany
 
H

haszysz90

Guest
Z checia bym Ci cos podesłał ale wymieszaly mi sie roslinki,bede tylko rozroznial czy to indica czy sativa
 
H

haszysz90

Guest
Jakie foto ? Ok jak bede na spocie to porobie pare fotek specjalnie dla ciebie bo na ogol na spota nie biore zadnych aparatow,telefonow itp wedug mnie to nie ma sensu a uprawiam dla siebie wiec niie widze potrzeby robienia zdjec
 
K

klos2

Guest
Jakie foto ? Ok jak bede na spocie to porobie pare fotek specjalnie dla ciebie bo na ogol na spota nie biore zadnych aparatow,telefonow itp wedug mnie to nie ma sensu a uprawiam dla siebie wiec niie widze potrzeby robienia zdjec

Dziękuję za chęci Jedni jadą komercyjnie inni organicznie inni jeszcze w innych celach A ja chciałem zobaczyć jaki mają wigor jaki wzrost czy już są na flow Zakupiłem nasionka z myślą by za rok spróbować tej odmiany i krzyżówka brzmi interesująco DurbanPoison x ak47 DURBAN zawsze mi dochodził a AK47 posiadam AF i wiem że dojdzie i palenie tez kozackie :) A co się tyczy GRZESIA to zawsze robił dobre nasionka Nie widziałem tej odmiany i chce tylko zobaczyć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół