nasiona marihuany

Organic Garden '14 by EA [OG Kush | Grapefruit | Cheese | Strawberry Skunk]

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Eeeee no, nie masz się czego wstydzić facet :) Jak najbardziej JEST co pokazywać ! Blue Cheese wygląda jak z żurnala ;)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja bym startował z tym Blue CHeese do Photo of the month :)
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Popieram kolegę Cerbera, fota powinna trafić do kalendarza i katalogu dinafemu :-D
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
06.10 - "Fioletowy serek"
sesja fotograficzna #2 - dla spragnionych niezłych zdjęć, w towarzystwie słonka i bez flasha

Byłem na spocie i cyknąłem kilka zdjęć moim miłym paniom ;) Nie będę Was zanudzać słowem pisanym - powiem jedynie, że wkrótce czeka mnie harvest. Na pierwszy ogień pójdzie pewnie fioletowy ser i outdoorowy kush. Później grejpfrut a truskawę będę trzymać tyle, ile będę mógł. Może coś jeszcze popuchnie.

Panie i panowie, przedstawiam zdjęcia. Zachęcony pozytywnymi komentarzami o serku z Dinafem postanowiłem zrobić jej ładną sesję. Bądźcie dla tej pani mili w ocenach. Mam nadzieję, że jako tako Wam się spodoba.

Blue Cheese







OG Kush Outdoor





Grapefruit Outdoor





White Strawberry Skunk



 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Piękna jesień u Ciebie :) Blue Cheese thebeściak!
 

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Jak na pozostawione bez opieki na tak dlugo to ku**a jest przekozacko wariat<shiza>
 

mgr.JanTornister

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2013
Postów
225
Buchów
0
dałbyś rade zrobić smoke raport z Blue Cheese no po prostu jest piękna i jak będzie tak działała jak wygląda to na pewno zawita u mnie za rok, OG Kush też niczego sobie.
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
Postaram się, żeby smoke report z Blue Cheese się pojawił ;) Dzięki za miłe słowa!
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
Szybki update: OG Kush i Blue Cheese zameldowały się w suszarni we wtorek. W poniedziałek ścinamy Grapefruita i pewnie White Strawberry Skunka. Oddałem cały proces suszenia i wstępnego curringu w ręce zaufanej osoby, bo ja niestety znów wyjeżdżam. Z grapka pewnie będzie sporo odrzutów z racji pleśni, ale nic z tym nie zrobimy - ściąć go wcześniej nie mamy jak.

Fotki, podsumowanie i inne dupere po moim powrocie - powinno to wszystko nastąpić w ostatnim tygodniu października albo pierwszym listopada. Dzięki tym którzy śledzili moją krótką fotorealację, było mi cholernie miło. Do następnego! :salut:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Co możesz powiedzieć o mocy og kusha ? Niewiem czy brać go ze względu na prawie najwyższy rownoleznik w polsce .
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
OK, czas na małe podsumowania. Ogółem nie jest źle :D

OG Kush - 46g
Outdoor Grapefruit - 39g
White Strawberry Skunk - 42g
Blue Cheese - 13g

RAZEM - 130g + kilkanaście spalonych wcześniej gram i sampli.

ew. SRy odmian pojawiać się będą na forum w przyszłości :)

Pozdrawiam i do następnego sezonu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół