nasiona marihuany

Passion//Maroc/Shaman/+Auto - Out'14 by Rizzo

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam wszystkich miłośników konopi w mojej fotorelacji. Powstała ona z powodu chęci udokumentowania uprawy oraz podzielenia się doświadczeniami z Wami.

Na początek może coś o panienkach które zagoszczą na spotach, są to:
Odmiany pełnosezonowe:
Maroc FEM x2(Orion)
Passion#1 FEM x2 (Orion)
Shaman FEM x3(Orion)
Durban Poison FEM x2(Dutch Passion)

Zdjęcie roślin około tygodniowych:

Tutaj fota z dzisiaj, panny mają około 3 tygodni.

I najlepiej rosnący durban:


Rośliny może i małe jak na swój wiek ale pogoda jak do tej pory nie dopisuje a do tego zaraz po wyjściu na powierzchnię miałem spore problemy prawdopodobnie z ph. Od poniedziałku ma być słonecznie więc na pewno ruszą z kopyta. Na spoty trafią prawdopodobnie za tydzień.
Odmiany automatyczne:
-6x Auto White Dwarf FEM(gratis od f2seeds)
-2x Auto Assasin x Crittical Jack REG(gratis od f2seeds)
-3x Ak 47 FEM(Orion)
-5x No name od Dyslektyka za które w tym miejscu raz jeszcze chciałbym bardzo podziękować.

Na razie posadziłem tylko jednego auto od dyslektyka który jest bardzo mały. Foty dam następnym razem. Reszta będzie kiełkowana za kilka(naście) dni.

Nawozy które mam zamiar stosować to:
-Biohumus Extra na weg
-Florovit lub mały zestaw od canny(w zależności od funduszy jakie będę mieć do dyspozycji)
-Asahi sl
-Dolomit
Oprócz tego różnoraka chemia na szkodniki i pleśń.

Teraz coś o podłożu:
-W każdym dołku znajduje się mieszanka złożona z minimum 40 litrów ziemi biedronkowej + 15l perlitu + dolomit.
Treningi:
Na wszystkich pełnosezonówkach planowane jest LST + FIM. Automatom daję rosnąć bez zbędnych stresów.

Spoty:
Spoty będą trzy + nie wykluczone że jeszcze kilka na automaty.
Dwa z nich położone są na suchym terenie, jeden na zalewowym w związku z czym postawiłem tutaj na kopce.

Spot nr1

Spot nr2

Spot nr3

Cel tegorocznego outa jest prosty, doprowadzić panny do kosy i przy tym nie nabawić się przypału. Oczekiwań co do plonu nie mam, byle było co zapalić w zimie.

To chyba tyle, jak o czymś zapomniałem albo coś chcielibyście jeszcze wiedzieć to pytajcie.

Do następnego razu :crazy:
 
Ostatnia edycja:

Lipton IceWeed

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2014
Postów
69
Buchów
0
Dopiero pierwszy post a mi już się bardzo podoba twoja fotorelacja

wszystko ładnie, pięknie zorganizowane. Jednym słowem - zaje***cie <joint>

Pozdro!!!
 

Haszysz

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2007
Postów
109
Buchów
14
ladnie sie prezentuja w tym koszyczku :D ja z af tez czekam bo narazie to sensu nie widze.. pogody jak nie bylo tak nie ma :(
 

berkut

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
93
Buchów
0
ty jestes jakims bratem russian farmera??:D widze kopce ku**a jakies przeciw czolgowe hehe
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Dzień ~26
Spot nr2
Shaman

Passion

Maroc



Spot nr1:
Na początek może zdjęcie bryły korzeniowej(wszystkie wyglądały podobnie)

Maroc:

Durban:

Shaman:

Do następnego :crazy:

Spot nr 3:
Passion

Durban:

Shaman:


Wszystkie rośliny podlane zostały biohumusem oraz otrzymały oprysk z asahi sl.

To tyle, do następnego.
 
Ostatnia edycja:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Jak myślicie, co się dzieje z tymi liśćmi? Wygląda to trochę jak po ślimakach, ale na brzegu liścia?
 
A

A$AP

Guest
Jak myślicie, co się dzieje z tymi liśćmi? Wygląda to trochę jak po ślimakach, ale na brzegu liścia?

Wygląda jak niedobór magnezu, lecz specem nie jestem ;) Może to też być pospolite "przenaworzenie".
Chyba muszę posadzić jakiegoś Passiona #1 oprócz moich Royal Dwarf'ów i NoName'ów, bo bardzo mi się podoba ta odmiana ;)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Wygląda jak niedobór magnezu, lecz specem nie jestem ;) Może to też być pospolite "przenaworzenie".
Chyba muszę posadzić jakiegoś Passiona #1 oprócz moich Royal Dwarf'ów i NoName'ów, bo bardzo mi się podoba ta odmiana ;)

No rzeczywiście zgadza to się z objawami w tabeli niedoborów. Dolomit powinien załatwić tę sprawę. Dziękuję za pomoc :)

Edit: Tutaj zdjęcia karłowatego automata z nasionka od Dyslektyka :spalony:




Ma około 5 tygodni, pokazał płeć, więc niebawem powinien zacząć kwitnienie. Jak myślicie, warto próbować robić mu lst? :crazy:

Mały bonusik w postaci zdjęcia z drogi na spota:


Do następnego
 
Ostatnia edycja:

Strażak Sam

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
434
Buchów
1
No powiem Ci, że ciekawie to wygląda. Również mam Passiony i jak na razie jestem zadowolony ;) Też posiadam takowego karzełka :p Oby tak dalej, powodzenia ^^
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Dzisiaj taki mały upik, jutro zrobię większy jak odwiedzę wszystkie spoty.

Chyba zaczynają się problemy z ph, stawiam że deszcze zakwasiły glebę bo dolomitu im nie żałowałem. Jutro zmierzę ph i się okaże.


Kolejny problem to przędziorki, ale panienki dostały już oprysk karatezeonu więc powinno być okej.


A tutaj najlepiej rozwijający się passion.

Jutro wstawię fotki pozostałych 8 roślin i zdam relację co z tymi żółknącymi liśćmi.

Tymczasem
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Dzień ~32

Spot nr1 (z kopcami)

Maroc:


Durban:


Shaman:


Spot nr 2:
Shaman:


Maroc:


Passion:


Spot nr 3
Shaman:


Durban



I na koniec passion.


Sam do końca nie jestem pewien co się stało. Jak przyszedłem na spota, z ziemi(a raczej błota) wystawał tylko szczyt, tak więc albo po prostu się zapadł albo jakiś dzik tam rył. Wyjąłem go z błota, przy okazji mocno uszkadzając korzenie, po czym zabrałem do domu. Dostał oprysk asahi i zamieszka tymczasowo w donicy. Stracił kilka listków ale powinien się wygrzebać.

Powracając do pozostałych roślin to jak widać są problemy z ph, przędziorkami i ślimakami. Oczywiście dzisiaj sypnąłem dość grubo dolomitu, do tego snacol i oprysk z karatezeonu.

To tyle, do następnego.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Mała aktualizacja:
Około 5 dniowe automaty, od początku bez słońca :( Troszkę się wyciągnęły ale jak poznają słonko to odżyją :crazy: Oczywiście już podlane :D

Passion który zdaje się wracać do świata żywych:

I na koniec karzełek który ma już pewno 40 dni i tylko 23 cm. Flo jeszcze nie zaczął.



To tyle, zrobię na tygodniu up tych roślin co teraz i w następny weekend pojadę na spoty.

Do następnego
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Dzień ~42

Spot nr1(kopce)
Tutaj zrobiłem już LST.
Maroc:

Durban obgryziony przez sarnę:

Shaman:

Spot nr2.
Shaman:


Maroc:


Passion:


A tutaj już po LST.

Na Shamanie i Marocu zrobię za tydzień bo jeszcze odrostów nie ma.
Spot nr 3 został zalany. Zdjęcia automatów później.
Do następnego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół