nasiona marihuany

Fotorelacja by Kucin

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam.
Dodam moją fotorelacja (niestety nie mam wszystkich fotek od kiełków do dużej, ale ogólny zarysik) Prosze o zgadniecie odmiany [taki mały quziki] Najpierw dam moja miss z `07 (może to dawno temu, ale naprawde jest pod wrażeniem jej do dziś ;D ) Koniec gadania, czas do uploadu fotk a więc proszę:


OUT `07
Ziemia : ZWYKŁA (taka jaka była na miejscówce)+trochę saletry
Nawozy : BRAK!
Trening: BRAK!
Odmiana- Zgadnijcie (zobaczymy czy ktoś trafi)







OUT `08
Ziemia : Ogrodniczy+saletra
Nawozy : Pokon (2szt),Biohumus,Florovit,Planton
Trening: FIM,LST,SC














I Harvest... szkoda bo zrobiłem tylko 2 roślinom (trening z opisu) foty( a 2 pozostałe tylko z FIM`em) nie ;/




Pozdrawiam. Proszę o komentarze (to mój 3 rok na OUT, i zarazem 3 rok doświadczenia...) Jednak ten rok oceniam na 3+ w skali od 1-6 średnio mi wyszło, całkowity plon wyniósł ~40dag (dużo zerzarła pleśń, dlatego tak mało ;/)
 
Ostatnia edycja:

Simsung

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
73
Buchów
23
40dag i narzekasz ? Eh :)
Co my indoorowcy musimy katusze przechodzic oglądając outdoory :p

Śliczne krzaczory, bez przypału miejscówka ? Bo widze jakąś szope starą :p
 
D

delete

Guest
Spx. Nie dziękuję co by nie zapeszyć.
miejscówka z 2007 roku, tak szopa/stodoła. 10m od ulicy xD i jakieś 20 od 1. sąsiada i z 15 (po drugiej stronie ulicy) od drugiego xD Z drogi doskonale widać... :freak:

Mały plon, zaniedbałem, a jedną za wcześnie lekko ściąłem xD

Tak IN jest trudniejszy i wymaga więcej $$ a tu OUT jest supcio xD w 07 mialem parenaście innych, ale tę dałem bo wyszłą super... a 0 nawozów etc. tylko czysta woda... ;D

Zgadujcie jaka odmiana xD Idę o 100% że nikt nie trafi, podpowiem odmiana na OUT... Dosyć znan, hmm.. legendarna (nie WW) już.

Plon 40dag, plecha zjadłą też kilka dekoli :[ cóż poradzić ;/
 

siQ'n

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
70
Buchów
1
Zgadujcie jaka odmiana xD Idę o 100% że nikt nie trafi, podpowiem odmiana na OUT... Dosyć znan, hmm.. legendarna (nie WW) już.
Plon 40dag, plecha zjadłą też kilka dekoli :[ cóż poradzić ;/

Passion1?
 

GanjaGoblin

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
226
Buchów
4
hehh ja tam widzę same liście. Topków tu nie widać. Ale 40dag coś tam masz jakby nie było :sunny:<coolpalacz>
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ee 40dag = 400g tak ? ;] jakos nie widzi mi sie tam 400g ususzonych szczytów.
 
D

delete

Guest
1.
Passion1?

2.
hehh ja tam widzę same liście. Topków tu nie widać. Ale 40dag coś tam masz jakby nie było :sunny:<coolpalacz>

3
ee 40dag = 400g tak ? ;] jakos nie widzi mi sie tam 400g ususzonych szczytów.

1. Nie :freak: Nie zgadniecie na 100%, a jak Wam powiem pod koniec to proszę się nie stawiać "wyśmiewaczy" xD

2. Tak widać liście, foty były robione SE W810 który przetuningowałem, (mam na sprzedanie go za 300zika) Poza tym patrz nr. 3

3. Tak 1dag=10g (bo to tylko 2 roślinki z 4, a włąściwie 5, ale ta ost. była mała.) Tak wiec były jeszce dwie sztuki.... któych nie ma na fotach, a wsześniej na vega i flo sa (takie obok siebie) Suszyłem osobno, i niedałem fotek jak się suszyły xD

p.s. Ja mówie o 40dag topików z gałazkami małymi xD bez dużych liści, takich < niż 2-3cm


Ale thx w nast roku barzdiej się przyłoże, wkońcu kupiłem lepsze pestki ;D
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
:sunny:Chyba Ci się lata pomyliły:sunny: Teraz mamy 2008 rok :yeahh:
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
niech zgadne.... przemysłówka:sunny: a teraz na poważnie ;] easy sativa?
 
D

delete

Guest
Oj sorka... dzięki za info, małe nie dopatzrenie, już nareperowałem prblem ;D
A więc nie będę podawał odp. moze ktoś dalej się wypowie, powiem że hm... kurcze dużo podpowiedziałem, az za dużo... Powiem że ktoś trafił :freak: Może zostawie to pytanie, ktoś będzie chciał strzelić swój strzał.

Tak wiec jutro napsize kto trafił, dziś dam szanse wypowiedzi jeszcze :sunny:
Ach zapomniałem, więc to są dwie odmiany, tj. mozna powiedzieć że jedna, ale jedna jest skrzyżowana z jakąś inną (nie trafiona- fotki tylko na wega i początki flo)... a druga to 100% czysta(trafiona) [roślina z `07 i 2szt z 08 [te trenowane])...


<peace>
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Dobra... nie dotrzymam słowa, powiem dziś ;p
Więc 1. ta duużą z `07 to Samosieja/przemysłówka [jak kto woli ;p]
te trenowane też, a te 2. których brak fotek z suszenia to tak jak powiedzieli

_SeNsI
karolORC


Przemysłóka/samosieja X ES ;p

Gratulacje..
W sumie to aż sam sie xdziwiłem że taka niby "pasterna" odmiana wyrosła taka dużą, z prawie zerowym wkłądme parcy, dożuce małą ciekawostke, otóż sąsiad (choduje krowy/byki- nie wiem które to było) i jak widać obok niej jest trawa, pokrzywy etc, sąsiad uwiązał tak to zwierzę że sięgnęło sobie do niej i.. zerzarło mi tak 1/3 rośliny, to co sięgnął/sięgła z łąńcycha xD Ciekawe czy coś potem odczuła (raczej wątpie, choć to była już końcówka wakacji)

W `09 mam nadzieję na mocny plonik xD Pestki z f2seeds zamóione, te 3 lata nie były zmarnowane, ponieważ od początku uczyłem się od 0, forum nie znałem, "poznałem" dopiero w tym roku, tj. w tym OUcie.. Wiec uczyłem się sam na swoich błedach, sązde ze to lepsze iż jaka kolwiek wiedza teoretyczna...

I ta krzyżówka nie jest taka jak zwykłą sieja, tzn. nie jest taka 0,5% odczuwa się jej moc co prawda po spaleniu wiecej niz 1 lufki, ale zawsze coś...

Pozdrawiam

BTW. Proszę nie wyśmiewać roślin ;p
Do zobaczyska w `09 :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół