nasiona marihuany

[3xAF, 7xOUTMIX] Irish Trip 2014

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Killy

Guest
I jak tam ostatni krzaczek?
growlog juz w zakonczonych ale mam nadzieje ze dasz tu jeszcze znac coz niego wyszlo.
Na przyszlosc zawsze obracaj zdjeca bo mnie kark przez ciebie zaczyna na********ć :p
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Kurdee , sorry, 3 miechy mnie tu nie było :O
Jutro zrobie końcowy update, co do ostatniego krzaka koło 90g wyszło, jutro poszukam fot i wrzuce jakieś zakończenie :)

---------- Post Zaktualizowany 23:01 ---------- Data pierwszego postu 22:59 ----------

Co do zdjęć to jak robie aparatem to jest git, a jak telefonem to na kompie mam normalnie a w galerii haszysz sie obracają :/
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Okey, ostatni update, wiem że troche późno.. ale tak wyszło :)



"Może nie biegać, lecz na bank w miejscu nie stać,
Nie warto życia przespać czy przećpać .."



Z ostatniego krzaka było 91g jeszcze troche podeschło to z dyszka spadła.




Co do sytuacji teraz to zotało mi troche w 2óch słoikach OUTMIXU z tej osttniej i w osobnym słoiku fioletowa baba z nasionami (o dziwo kopie lepiej niż 2 inne 'normalne' OUTMIXY :) Pestki dalej sie zbierają przy jaraniu tej babki, już sie troche i tak uzbierało :)






I tak to teraz wygląda <joint>


MAŁE PODSUMOWANIE
2x AKxBM = 38g + 1ghaszyszku
3x OUTMIX = 51g + 76g + 91g + troche pestek :)

Razem 256g przy braku czasu, ziółko napewno nie sieka, ale wprowadza w fajny, błogi staan :spalony: I jeszcze styjnie do konca lutego zapewne, a potem detoksik do powakacyjnych zbiorów :)


Co do jakiegoś małego SMOKE RAPORTU

AKxBM - Bardzo mocny zapach ,giecik zapakowany w sreberko z paru metrów było czuć. Po odpaleniu lolka zapach od razu sie rozniósł na 10metrów, znajomy od razu sie obrócił <lol> Naprawde fajny, troche haszyszowy smaczek, a sama faza zaczynało sie od banana a później przechodziło w gadke, i gadke.. Fajny efekt, niestety już nie mam, tylko troche haszyszku na specjalną okazje :) OCENA 8/10


OUTMIX - 2 podobne krzaki i 3cia babka z nasionami zupełnie inna. Co do zapachu to z wszystkich czuć takim po prostu ziołem, żadnych mocnych zapachów, po zmieleniu to sie nasilało i fajny zapaszek się unosił :)
2 pierwsze palenia robił chwile 'spustoszenia', niby zamulenie,troche gadany, wszystko na spokojnie ..
Co do panienki z nasionami, od razu pochodzi pod Indyjke, dobry slimek i 2 godziny wpatrywania sie w film z bananem i fajnym chilloutem :) Ciężka do rozmowy, ale fajnie siada :)

OCENA - 6/10 i 7,5/10


Ogólnie jestem w miare zadowolony, może ziółko nie powala mocą, ale przede wszystkim swoje, i swoje robi :)
Jak sie poogarniam to troche pestek pójdzie na OpenSeeda albo konkursik, zobaczmy..

A tak na koniec, wiem że spóźnione, ale wszystkim życze jeszcze lepszego Nowego Roku, w życiu , i rolnictwie :)
Udanych zbiorów! <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół