nasiona marihuany

[3xAF, 7xOUTMIX] Irish Trip 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
ten jeden to ma łodygę fioletową co oznacza niską temperaturę lub niedobór potasu/fosforu
 
P

Pustelnik

Guest
Takie geny, nie niedobor powoduje w tym przypadku kolor.Dobrze jest.Pozdrawiam
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam po przerwie!
Troche sie działo, 2 automaty ściete i wysuszone , niestety nie mam za duzo fot, a w jakosci tragicznej..
Z wiekszego AKacza wyszło 28g + kilka sampli wczesciej ścietych.
Z małego 9g :/ Wyniki mała porazka ale co poradzic.. niedlugo pojdzie AutoCheese do scinki, sezonowki tez kwitna, takze oby do przodu :)
Jakis smokre report bedzie za jakis czas, topy juz w sloikach :)

AKACZE - sciete po 18 tygodniach










AutoCheese + Outmix (tydzien 15-16)













Sory za jakosc ale be aparatu na razie jestem, tylko g**** telefon ;)
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Na ostatnim krzaku widzę żółte liście i czerwone łodygi , spynij dolomitu.
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam!

Mam nadzieje ze nie tylko ja jestem fanem . .

W koncu odwiedziłem sezonówki,, jakos tako wygladają, dawno niebyłem i widac ze niedobory są..
Pytania do Was, mialem faceta i damke koło siebie, nie jestem pewny czy damka zapłodniona czy nie, lookknijcie ta foty. Sory za jakos ale tylko telefon mi na razie zostal .

OUTMIX (Facet i Baba)








Osobno mam tez damke, liscie tez pożółkniete, dzisiaj podlane i spryskane topsinem :)
Sam szczyt mi sie podoba :)







PS. Topy z akacza juz po tygodniu w słoikach, efekty? mi sie podoba :)
ZMielone zajefajny zapach :) TTroche haszyszowo leśny, no az chce sie krecic :D
Po takim małym jest juz dobrze :)




I na tym zakoncze <peace>
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam!
Dawno mnie tu nie było, ale jak widze tłumów nie ma :)
Ostatnio masakrycznie zarobiony byłem i przez to krzaki zostały zaniedbane.. Auto CHeese niestety spleśniał, zostały 3 sezonówki i mini Automacik.. :)

Wiec tak, mam pare fot sezonówek sprzed 2tygodni, dzisiaj zostały ścięte, zważe po wysuszeniu..
I pytanie do Was, jedna z nich została zapłodniona, jest troche nasion, przy szybkim trymowaniu schowałem około 100,, jest tego jeszcze trche ale nie wiem czy poczekać aż całosc wyschnie i dopiero wtedy wydłubywać ? Czy musze zbierać nasiona od razu ? Wyglądają dość ładnie, pare niedojrzałych białych wywaliłęm, reszta ciemnawa z czarnymi kropkami ..

OUTMIX



















Z tej fioletowej zebrałem tych pestek troche, reszta jeszcze tam siedzi i na razie poczekam aż wyschnie, chyba że trzeba ściagać od razu ?
Sory za jakość ale robione telefonem..
Jeszcze 2 krzaki są na drugim spocie, jak sie uda za tydzien ścinka. ;)
Z fartem!
 
D

DIABLO

Guest
nasiona zostaw w kwiatach i po wysuszeniu kwiatów dopiero wydłub.

a jak z pleśnią na tych co doszły??
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Okey, dzieki,, te kilkadziesiąt same wypadaly przy trymowaniu, reszte zostawiłem, i troche palenia tez będzie.
Co do pleśni to na tej grubszej zaczeła wychodzić dlatego tak troche na spontanie ścinka dzisiaj.. (foty tego nie oddają ale naprade duże topy wyszły na tej jednej, prawie bez liści). Ostatnio sezonówka na drugim spocie, bylem klka dni temu i bez pleśni..
A jak Twoje w tym roku ?
 
D

DIABLO

Guest
W ogrodzie doszły wszystkie automaty kilkanaście sztuk, żadnej pleśni poza jedna która i tak się pohermila czyli żadna strata.W plenerze miało być pięknie ale było ch***wo, irys który udostępnił pole zaleciał w chu*a i spie****ił z plonem i słuch o nim zaginał,ale nie spodziewałem się niczego innego wiec nie biorę do głowy,tylko mnie kolega który to ogarniał bardzo przepraszał bo to jego kumpel, ale na przyszły rok sam ogarniam out wiec pretensje będę miał jak coś tylko do siebie.
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Jednak próby sadzenia z kimś (albo przynajmniej informując kogoś) czesto chu**** sie kończą.. Od mojego spota z 50m były dość dlugie pola, i dopiero w lipcu zauważyłem ze to pola torfowe i co pare dni zjeżdzało sie troche farmerów i przewracanie, ukladanie torfu itd.. ale na szczeście wyrosły jakies krzakulce wokoło spota i cieżko sie tam bylo komuś dostac..
Chociaż z automatów troche masz ;)
PS. Czym na pleśń pryskałes ? Ja topsinem co tydzien - dwa, zalezy jak udawało mi sie na spota wpadac a i tak sie pojawiała i na auto i troche na sezonówkach..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
To dzięki, na nastepny rok sie zabezpiecze..
W tym próbowałem z tym Topsinem ale efekty średnie
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Mały up..



Po tygodniu suszenia w kartonie z przewiewem topy poszły do pudełeczek i słoików z ryżem żeby wyciągnąc troche wilgoci do konca..
Teraz leżą juz pare dni w pudełkach, jutro wszystko poważe na sucho.
Z jednego krzaka zebrałem troche pestek , reszte poprzebieram jutro przed wazeniem..
Na spocie jeszcze jedna sezonówka, w przyszły weekend zbiory ;)

PS. Został mi jeszcze słoik fajnych topali AK47xBM AF, koło 2 miechów w słoiku robi swoje, dużo lepszy zapach smak i działaniee :)


Pare fotek z ostatnich dni.

OUTMIX na spocie








Resztki AK47xBM AF






OUTMIX po ścince














Z fartem <peace>
 
Ostatnia edycja:

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
<peace>



Jeden z ostatnich upów w tym sezonie..
Po zważeniu suchych topów wyszło:
OUTMIX 1 - 51g (+troche pestek)
OUTMIX 2 - 76g















Na dzisiaj to na tyle, jutro zajrze jeszcze raz do ostatniego krzaka na spocie, i albo ścinka albo poczekam jeszce tydzien :)
Za jakiś czas podsumowanie sezonu, zbiór reszty pestek i pewnie jakiś konkursik z pestkami. :)

Z fartem <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół