nasiona marihuany

[3xAF, 7xOUTMIX] Irish Trip 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
@THC - byłem dzis na spocie z AFami i ten z czerwona łodyga przechodzi w fiolet , fajny gen sie trafił :)

No wlasnie, po wizycie na SPocie 1, kwitnienie idzie dobrze (na AKxBM mleczne trichomy, zaczyna przechodzic w braz w kilku miejsccach i teraz nie wiem ile trzymac jeszcze bo slabo napuchniete... ?

AutoCHesse zaczał kwitnac, sezonówka pomału pomału ale sie trzyma :)
Wszystko podlane, spryskane topsinem.. Teraz tylko sie zastanawiam czy od nastepnego razu nie zaczac 2 tygodnie na wodzie i przestaac pryskac topsinem..
Kilka fooootek :)

2x AK47xBM (Tydzien 12-13)


















Auto CHesse i OutMix (Tydzien 9-10)













I mały bonusik Makro :D




Z fartem <peace>
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam jeszcze raz, wlasnie jestem po wizycie na Spocie 2..
2 Jajcarze wywalone, 1 zostawiony obok damki nta pestki.. troche dalej prawdopodobnie 2 damki zaczynaja puchnąć.. i tyle mi tlyk na tym drugim spocie zostało.. Na 1ym 3 AFy i 1 sezonówka.. ;)

Co do dzisiaj, po 3 tygodniach przerwy taki mi to pozarastało ze pierw nie mogłem wykminic gdzie ten spot wgl jest, a pozniej szukałem w miare dojscia, a i tak sie w*****em w trawe do jaj , w dodatku mokrą ze po wjsciu miałem jezioro w butach i spodnie jak po praniu (a chciałem tlyko podlac i isc na miasto... ;/)

Fotka jajcarza i panienek:
OUTMIX (Tydzien 10-11)














Wszystko oczywiscie podlane, i spryskane topsinem ;)
Z fartem <peace>
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
siema ale ladne drzewka ci porosly. ja dzis bylem u siebie na spocie popryskac srodkiem od robakow. przy okazji zrobilem fotke, pozwolisz ze sie pochwale :)
holland hope

slabo to widac ale liscie sa cale podziurawione
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
wydaje mi sie ze masz nieodpowiednie ph gleby pod tymi outmixami
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
wydaje mi sie ze masz nieodpowiednie ph gleby pod tymi outmixami

Dzięki za podpowiedz.. szczerze to jeszcze nigdy ph nie sprawdzałem, ziemia sklepowa (ok 40l na rosline zmieszana ze spotowa i gnojówką).. a po czym poznajesz i jak myslisz za wysokie czy za niskie? Znajomy ma dwa płyny na zwiekszenie i zmniejszenie PH, musiałbym to jakos zmierzyc..


@Popapraniec - Sezonówka? Jedna masz czy wiecej ? Nie myslisz ponaginac odrostów troche na boki i w dół ? ;>
Ja na outmixach dalej troche dziurek mam, ale na automatach ani sladu..

---------- Post Zaktualizowany 19:29 ---------- Data pierwszego postu 19:23 ----------

Wróciłem też ze spota z automatami, trichomy na AKaczach mocno mleczne, w niektorych miejscach brąz, mysle koło 2 tyg (wstepnie scinka planowana na 31lipiec, moze tydzien - dwa przeciagne, zalezy jak se bedzie rozwijac :) Ile byscie im dali ?
Dodatkowo zerwalem topka na testa takze wieczorem bede wiedzial cos wiecej :D
Podlane jeszce raz nawozem i pryskane topsinem, takze te 2 tyg i tak odczekam :)

Kilka fotek :)

2x AK47xBM (Tydzien 13 - 14)
















Auto CHesse i OutMix (Tydzien 10 - 11)











Auto Cheese takze juz fajnie kwitnie ale z 3 tyg w tyle jest za Akaczami.. Jeden AK coraz bardziej fioletowy, fajnie to wyglada musze powiedziec :)
To by było na tyle, myslicie ze te 2 tygodnie im wystarczą ?
Z fartem <peace>
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
sezonowka i mam ich wiecej ale ta jedna najbardziej podziurawiona i jednoczesnie najdorodniejsza :) no wlasnie tak sie jeszcze zastanawiam nad tym naginaniem, ogolnie to ciezko znosi stres bo jak jej obciolem czubek to pokazaly sie preflowery i natym sie skonczylo. planuje zrobic z niej kilka nasion feminizowanych. obok niej mam automata ktorego chce zaszczepic jednym odrostem i jak sie przyjmie to potraktuje go sts. mam nadzieje ze sie uda :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ja tego AK wiekszego tylko odstające boki lekko naginałem w dół i od razu wszedzie wiecej swiatla dochodzi ;)
Swoje fem dobra sprawa, ja zostawiłem jednego jajcarza i panienke i tez pestki na zapas by sie przydaly, ale Outmix reg , chociaz zawsze swoje :) Z fartem tam , i daj znac jak sie nasionka udadzą :)
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Swoje fem dobra sprawa, ja zostawiłem jednego jajcarza i panienke i tez pestki na zapas by sie przydaly, ale Outmix reg , chociaz zawsze swoje :) Z fartem tam , i daj znac jak sie nasionka udadzą :)

a nie lepiej ci zalatwic azotan srebra i zrobic sobie feminizowane. mi troche szkoda czasu i miejsca na regi tym bardziej ze swoje trzymam w wiadrach i kupnej ziemi..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ciezko to u mnie dostac, moze za rok sie pobawie, mam jescze mały zapas auto na przyszł rok i jak dojdą te regi to jeszcze mi styknie. A jaki dokładnie azotan trzeba i jak mieszac?
 

lilgrowix

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2014
Postów
53
Buchów
0
jest pinknie :) zobaczymy ile suchego wyjdzie . :harvest:
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Ciezko to u mnie dostac, moze za rok sie pobawie, mam jescze mały zapas auto na przyszł rok i jak dojdą te regi to jeszcze mi styknie. A jaki dokładnie azotan trzeba i jak mieszac?

na forum gdzies jest przepis jak zrobic sts i bede wlasnie robil wedlug niego..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Znalazłem 2 przepisy.. w przyszłym roku sie pobawie napewno, a w tym powodzenia zycze ;)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam,
Mały up po odwiedzinach auto, 2 AKacze przelane 5l wody z miodem .. Przez najblizsze 10 dni nie wpadne na spota, takze pewnie kolo 31 lipca podleje jeszcze raz woda z miodem i w ciagu tygodnia scinka, zobacze jak sie bedą wyrabiały :)
AutoCHeese tez juz fajnie kwitnie, pod koniec sierpnia/poczatek wrzesnie scinka ..
Outmix pokazał preflowery..
Reszta sezonówek na drugim spocie, moze w przyszlym tygodniu uda mi sie tam wpasc..
A tymczasem pare fot:

AutoCheese i Outmix (Tydzien 11-12)










2x AK47xBM (Tydzien 14-15)










Z fartem wszystkim <peace>
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam,
Jestem własnie po wizycie na spocie a AFami, słabo już puchną 2 AKacze, a dalej nie chcą za bardzo brązu łapac.. Na niektórych 50% brązu, na innych same mleczaki, ale ścinka planowana pod koniec tygodnia (piatek-niedziela, zalezy jak z czasem) :)
Na niektórych szczytach małe oznaki pleśni także już wole nie ryzykować..
AutoCheese ładnie sobie puchnie, myśle ze koniec sierpnia moze pójść ścinka.
Outmix łądnie idzie do góry, mam nadzieje ze sie wyrobi..
Na drugim spocie mam nadzieje będe miał czas wpaść w tym tygodniu bo znowu je zaniedbałem,, :)
Pare fot dla śledzących:


AutoCheese i Outmix (Tydzien 13-14)







2x AK47xBM (Tydzien 16-17)











Słabo te AKacze wyglądają ale niestety po samlpu 2 tygodnie temu straciły.. ;)

TO na tyle, z fartem ogrodnicy! <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół