nasiona marihuany

[3xAF, 7xOUTMIX] Irish Trip 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Ogólnie rośnie w miare okey, dzisiaj podlane nawozami, pozaginane, FIM na jednej.. problem na jednym krzaku z tymi dziurawymi liścmi..
Jeśli ktoś wie to pomocy :)
Z farrtem

Jak na moje oko przyczyną tych dziurek są przędziorki.
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
mi tez sie zdaje ze to jakies robaczki, na razie tragedii nie ma wiec nie bede nic z tym robil. a co do fim to chyba bede musial cos zrobic rosliny mam w wiadrach wiec z naginaniem moze byc problem ale fim, czemu nie..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Mam jakies spray na różne sszkodniki to następnym razem musze psiknąć..

---------- Post Zaktualizowany 21:19 ---------- Data pierwszego postu 21:08 ----------

Druga sprawa, dzisiaj odwiedziłem spota z Automatami + jedna sezonówka która została..
Sezonówka pomalutku.. 1 Auto fajne wystrzelił, zaczął kwitnienie ale pomału sie zbierają tez auto a to juz 10 tydzien.. :/ Drugi mniejszy też zaczyna pomału z kwitnieciem, AutoCheese w kilku miejscach małe włoski także tez jeszcze troche i zacznie sie oblewac.. ;-)

OUTMIX (Tydzien 7)


AutoCheese (Tydzien 7)



2 x AK47xBM AF (Tydzien 10)












Wszystko podlane nawozami i psikane Topsinem.. :)
Z fartem <peace>
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
witam. i jak tam? ja dzis bylam na swoim spocie i mam zla wiadomosc :/ problem z dziurkami sie naterzyl.. i co tu robic???
 

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
kup oprysk na przedziorki i na szkodniki ssace i gryzące to pomoże :D ja mam pytanie do was bo u mnie po toppigu liście zaczeły się wygina w rożne strony i zaczeły wygląda jak mutacje na innych fotorelacjach ? co to jest czy mutacja czy... ?
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
kup oprysk na przedziorki i na szkodniki ssace i gryzące to pomoże :D ja mam pytanie do was bo u mnie po toppigu liście zaczeły się wygina w rożne strony i zaczeły wygląda jak mutacje na innych fotorelacjach ? co to jest czy mutacja czy... ?

mutacja po obcieciu czubka? raczej jakas chorobe zlapalo.. hmm.. w sumie ja tez dzis po obcinalem czubki :/ kur, oby nie zaszkodzlio
 

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
u mnie po toppingu jest 7 szczytów no nie chce mi się wierzyć zdjęcie dodam jutro jak ktoś chce zobaczyc :D
 

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
zdjęcie dodam do mojej fotorelacji jutro bo nie zdążyłem :(
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ja dopiero wrócilem po tygodniu,, Na spocie od ostatniego razu jeszcze nie mialem kiedy wpasc, az sie boje o te dziurki, musze pamietac czyms je spryskac.. Jutro albo w sobote jade napewno do automatow, moze juz beda kwinac ladnie :)
@Bron - po toppingu ladne fajne cuda moga sie dziac, jak sie dobrze przyjmie to az cudnie sie patrzy jak to sie rozrasta :)
 
D

DIABLO

Guest
Dawaj jakieś zdjęcia ziom ,ja czekam w dziale Irlandia na jekies zdjęcia a ty tu się ukryłeś ale nie ma tak lekko dawaj zdjęcia!!!!pod foliakiem mam ten sam problem z podziurawionymi liśćmi to jakieś robactwo ale jeszcze nie zidentyfikowałem, powiem ze po oprysku z czosnku polepszyło się ,znaczy nie mam więcej żadnych pogryzionych liści-na razie pewnie robak wróci,zawsze wracają .
 

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
u mnie też wystąpił ten problem z dziurkami ale opryskałem na mszyce i czekam na efekty :D
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
u mnie też wystąpił ten problem z dziurkami ale opryskałem na mszyce i czekam na efekty :D

to daj znac czy pomoglo bo tez mam jakis srodek w domu na mszyce jak pomoze to lece z tym na spota. bo u mnie to powoli tragedia sie robi..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ja dzisiaj pryskałem czosnkiem i jakimś srodkiem na owady , jakies bakterie itd, zobacze cz cos to da..
Odwiedzilem wlasnie spot z AFami ale dupne foty wyszły, ciemno było i nic nie widac za bardzo :/
Akacze zaczynają coraz lepiej wygladac, AutoCheese pomału sie zbiera do kwitniecia :)

OUTMIX (Tydzien 8-9 )



AutoCheese (Tydzien 8-9 )



2x AK47xBM (Tydzien 11/12 )












Niedlugo musze wpasc na spota z sezonówkami, a tymczasem z fartem <peace>
 

THC 100

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
49
Buchów
0
ale ten jeden ma czerwona łodygę ;p i topy też zmieniaja kolor, zobaczymy co to wyjdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół