nasiona marihuany

8X Passion #1, 2X Red Purps, 2X [AF] AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Lipa z purpsikiem az serducho boli ;( prawie go czolem na ostatnich fotach.. A paski ekstraklasa, troche im zostalo ale mam nadzieje ze sa bezpieczne.
Maly purps nie powinien dostac granulatu, ale na szczescie w nieszczesciu duzo go nie ma. Tydzien w plukance codzien zmienianej az do czystosci i mozecie go suszyc. Wc jest dobra metoda na takie akcje. Fingers crossed za paski! Bo sa potwory ;) na outdoor monster show z nimi
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
No szkoda Reda w chuuj ale i tak spoleczniak ktory to zrobil nie objara pyska tak jak powinien bo on nie doszedl jeszcze z 2,5 tyg mu brakowalo do kosy. Ciekawe ile z tych passionow wyjdzie skuna ;) ale to gdzies za jakis miesiac sie okaze :)
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Nie dosc ze nie objara pyska nalezycie to jeszcze przyjmnie chemie na pluco. jakis tydzien wczesniej dostał zwiekszoną dawke Plantona K do donicy po czym zero opadów az do czasu naszej wizyty. Niech sie dusi wcale mi go nie szkoda. Granulat spod reda mini został wy***any zanim spadł deszcz, takze mysle ze w glebe wiele nie weszło tej chemi, wczoraj u niego byłem i zrobiłem mu porządnego flusha wodą z melasą do momentu az gleba zaczeła nie przepuszczac juz wody i ofrygałem go z większosci lisci. Za tydzien będzie cięty bo na dzien dzisiejszy ma 50% trichomów bursztynowych a do czasu kosy jeszcze zostanie przeplukabny dokladnie. Niedługo up ze spota z Passionami. Oby z fartem oby z głową na ostatniej prostej każdemu życze :D
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
UP

Zajrzelismy na spota dzisiaj, w sumie tylko po to by podeprzec ewentualnie rosliny po burzach. Dobrze ze poszlismy, dwa porządne odrosty wymagały pomocy. Wszystko podparlismy, obandazowalismy miejsca złamania oraz dostały oprysk na plesn i grzyby mix: Miedzian i Topsin. Na glebie nadal rozpuszcza sie granulat podsypany przy ostatniej wizycie. Sporo jędzą i nie pokazuja efektów ubocznych nawozenia takze dostały jeszcze dodatkową dawke roztworu Plantonu K i Melasy.To czasu scinki nie będą juz wiecej nawozone, ewentualnie sama woda+melasa badz tylko woda. Ogólnie wszystko wporządku, jestem mega zadowolony z przebiegu sytuacji. Teraz troche fotek.

Dzisiaj swój żywot zakonczył. RED MINI
Ostatnia fotka przed kosą: Pachnie niesamowicie :jaraczz:

Passion X White Widow
Ma szanse sie wyrobic przy dobrywch wiatrach. Ten z kolei ma strasznie mocny zapach aż drazni w nos



PASSION #1
Nie bede dużo mówil, ładnie sobie puchna, nie narzekają. ENJOY<joint>



Ułamany odrost. Jest sporo większy niz cały White Widow X Passion#1 :lol3:









A ten osobnik regularnie traci jakis odrost, pechowiec


Na koniec pień


Z fartem i do następnego:flower:
 
Ostatnia edycja:

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
palenia na zime nie zabraknie ! :D spoko planty oby pogoda dopisała bo ma się podobno z***ać ;s
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Mogę wiedzieć ile te Passion #1 mają wzrostu około ? Robiłeś im jakiś trening ?
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Mogę wiedzieć ile te Passion #1 mają wzrostu około ? Robiłeś im jakiś trening ?

Najwyższe mają cos okolo 270cm tak sądze na oko, ręki nie dam uciąc ile dokladnie ponieważ nawet jakbym chciał zmierzyc to nie dosięgam do głownych szczytów :lol3: A co do treningów to na jednym osobniku próbowałem robic LST ale po jakims czasie natura wygrała i sie uwolnił + na wszystkich FIM dwukrotnie w ciągu wegetacji. Powinny byc wszystkie tego typu informacje w fotorelacji, wystarczy przewinąc kilka stron.
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Jak tam passiony się mają ? ^^
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
01.10.2014
Narazie nie ma potrzeby do nich leciec :D słoneczka, troche deszczu jest, mają wszystko co trzeba. Jeszcze raz przed scinką sie tam wybiore aby podlac wodą z melasą a pozniej juz na harvest. Myslalem zeby kupic Ripen i im zaaplikowac jednorazowo, tylko czy jest sens jedenego podlania tym specyfikiem co sądzicie ??



3.10.2014
UP z drugiego spota oraz SR z Reda

A więc jedna panna uschła po obgryzieniu łodygi, dwie jeszcze walczą chociaz są w tyle z kwitnieniem.


White Whidow


White Whidow X Passion #1
Zauważyłem ze na samym szczycie pojawia sie fiolet :thumright: ma takze zapach słodkich cytrósow który troche przypominał mi zapach Red Purpsa ale o tym niżej w SR
Oblewa sie ładnie życwicą, Po przejrzeniu topków w poszukiwaniu plesni, łapska miałem całe polepione. Moze wyjsc cos fajnego.





Smoke Report z Red Purps

Po siedmiu dniach suszeniu wyszło cos koło 3 gietów palenia bardzo dobrej jakosci pomimo braku curringu. Zapach mocno orzezwiający z nutą owoców lesnych, Dym gęsty lecz łagodny o specyficznym zapachu. Spojrzałem po ususzeniu na trichomy i w większosci były bursztynowe. Działanie to typowa indyjka, cięzkie ciało, idealny do rozkminy o wszechswiecie, trzyma sporo czasu. Ogólnie polecam tą odmiane, warto poeksperymentowac
Up ze spota z P#1 będzie najprawdopodobnie jeszcze jeden przed scinką. Jeszcze raz przydało by sie je przelac wodą z melasą.
Pozdrówki <joint>
 
Ostatnia edycja:

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Tu sa zdjecia Passionow:
A pytanie czy ciąć je już? Dodam, że pleśń zaczęła sie pojawiać w niektórych topach, może to od niskiej temperatury? Dlatego czekam na odpowiedz bo chyba trzeba bedzie kose rozbić na dniach :)











 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Kilka fotek ode mnie:
Plesn zaskoczyła, trzebabyło zrobic częsciową kose. Za max tydzien uciekamy z resztą. miejsca cięc spryskane mix'em topisnu z miedzianem Zostały podlane wodą z melasą.







Mozecie polecic jakies srodki pochłaniające wilgoc?? Na chwile obecna wstępnie otrymowane topki lęzą w kartonach tekturowych, na gazetach, w srodku z ryżem.
Pozdrawiam
 

PanZiolko

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
342
Buchów
0
Spoko ziomus :) Tylko jakos wolno dochodza od kogo te passiony ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół