nasiona marihuany

8X Passion #1, 2X Red Purps, 2X [AF] AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
[QUOTE
Na moje oko idzie bardzo ładnie :) Tylko nie jestem pewien ile z niego wyciągne, licze chociaż na jakieś 25g:)
[/QUOTE]

To się zdziwisz :D
Ludzie Ci doradzają bo robisz wszystko na odpie**** :D
Masz racje prowadź monolog
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP UP UP PASSION#1 i RED PURPS

To zaczne od Reda :)
Zjadły go troche ślimaki co było widać na foto jakis czas temu i myslalem ze będzie już po nim niestety, ale na moje zdziwienie wyskoczył jak z procy i ma sie dobrze hehe. Fim oczywiscie zrobiony :)
Tylko moim zdaniem nie przetrwa do ścinki, wydaje mi sie ze spoleczniaki zajda tam kiedys ;/ no ale nie wiadomo :) Teraz foty:

RED PURPS









Teraz Passiony :)
Jest ich nadal 7, na 1 jest zrobione LST, mial byc na wszystkich lecz miejscowa okazala sie troche za malo nasłoneczniona i dlatego musza piac sie w gore. FIM oczywiscie na wszystkich. Jeden Passion tylko idzie slabiej niż reszta. Do tych wariatek nie ma opcji żeby dostal się ktos przypadkowy ;d po drodze są pokrzywy po 2 m, trzcina, i dziki las ze wszystkim. Oto foty:

Passion#1
1



2



3



4




CIĄG DALSZY NA DOLE :)
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
5




6



7





Tak bylo jak przyszedlem na spota xd



A tak jak odchodzilem :)



A tutaj jest taka <chyba koleżanka> REDA, jak bedzie chlopaczek to na jointy poleci :)





---------- Post Zaktualizowany 12:06 ---------- Data pierwszego postu 10:34 ----------

A co do AK to zapraszam tutaj:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?100158-AK-Czy-da-sobie-rade

Jestem zły na siebie, że do tego doprowadziłem, bo to jest moja wina ;/

Aż nie chce na to patrzeć ;////


Mam dobra wiadomość :) AK przeżyje :)))
 
Ostatnia edycja:

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
O prosze aktualizacja :jaraczz: po ostatniej wizycie w PL wątpilem ze odbije ten RED ale to potwierdzilo to.co napisalem o tej odmianie mianowicie, ze ma silny gen. A nie stosowany byl zaden oprysk bo nie bylem.przygotowany na
to ze zastane taki widok, najwyrazniej deszcze zmyly trutke, podsypalem.go wtedy lecz ze wzgledu na teren trzeba bedzie co jakis czas podsypac. PASSIONy mnie zaskoczyly wchuuj ;0 przy tak malej ilosci swiatla na spocie lecą znakomicie ;D Jak myslicie oplacalo by sie jeszcze zapodac jakis FIM czy puscic je do gòry, co nie bylo by problemem zeby wyrosly wysokie, okoliczna roslinnosc znakomicie je masakuje i podobno do poczatku pazdziernika ma byc zielone wiec calkiem spoko bo powinny do tego czasu byc gotowe mysle. RedPurps powiedz mi bo tak nie widze na zdjeciach czy dobrze nam te FIM-y powychodzily?? Co do treningow to jeszcze mozna by zFIM-owac tego REDa, przezyl juz swoje ale nie moze wyrosnac wysoki bo topy na jesien mają byc czerwono-fioletowe albo jeszcze go przygiac lecz teraz nie do ziemi bo znow te oslizgle sk***iele mu zrobia trening po swojemu :D A ta niby suka obok REDa to White Widow x Passion#1 te same co pokazalem przed wyjazdem do NL a jezeli nadal tam z fartem rosna to z pewnoscia sa wieksze od tych passionow ALL DAY SUN :D Koncze to pie****enie po Blue Amnesii, polecam tak w ogole xd Pozdro wszystkim outdoorowym po***om w ojczeznie PEACE !!!
 
Ostatnia edycja:

Beria

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2014
Postów
53
Buchów
0
Bardzo łądnie idziesz,podoba mi się fotorelacja. :)
 

Amplituda

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2013
Postów
36
Buchów
0
Ladnie tam wyplewiles :D Passiony moje tez sie zaczynaja rozchodzic na boki ale rowniez nie wskakuja jeszcze na flo...oby do scinki! :spalony:
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP UP UP TERAZ BEDZIE KONKRETNY ;)

Nie odwiedzałem spotów bo było to zbędne, w sumie teraz też tylko i wyłącznie byłem po to żeby dać im jakiegoś dopalacza, ale nie ukrywam stęskniłem się za nimi już tak na dobre ;)

Zaczne od Reda
Wystrzelił jak z procy ma może z 180cm cos takiego, wreszcie przeszedł do wazy kwitnienia dałem mu Plantona K żeby nie był smutny tak bardzo ;) Jak się tak przyjrzałem lepiej to pokazują sie topki takie fioletowo/czerwone co mnie to bardzo cieszy ;)

Kolega/koleżanka Reda, White Widow x Passion#1
Rośnie sobie spokojnie jeszcze nie wiem czy to bedzie chlopak czy dziewczyna z czasem sie okaże, ale dałem mu biohumusa bo jeszcze na wegetacji jest.

Drugi Red
Ten Red poszedł na straty, ale odwiedziłem go :) Oczywiście wersja mini i nic sie nie zmieniło, też przeszedł na kwitnienie.

AK
Niestety nie dał rady, uschł i nic sie nie dało zrobić już z nim, szkoda ;/

Wreszcie Passiony
Powiem szczerze, że jak je zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć, zreszta zobaczycie na zdjeciach niżej, najlepsze jest to, że one jeszcze na wegetacji sa :) to beda konkretne plony. Rozrosły się strasznie na boki, niektóre troche się położyły na bok, ale je poprawie przy nastepnej wizycie bo nie miałem sznurka żadnego, a żyłką nie chciałem brać bo jeszcze by przecieło łodyge przy wietrze i by się narobiło wtedy dopiero. Dałem im Biohumusa na lepszy humorek :) Ten jeden Passion miał zrobione LST, ale wyprostował sie sam :) natura jest mocniejsza hehe

TERAZ ZDJĘCIA, JEST CO OGLĄDAĆ :)

RED








OBOK REDA White Widow x Passion#1





Red 2 MINI :)


Passiony











 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Za***iscie jest je zobaczyc, szkoda ze tylko na zdjeciach ;) Dobra ale pogadajmy na temat. Nie wierze ze RED tak odbil, sk***iel ma silna wole zycia ;o mam nadzieje ze zobacze to pheno na wlasne oczy ;D Co do AKacza to przezyl.swoje 9 zyc, niech mu ziemia lekką bedzie. Passiony tez pokazaly klase, nie spodziewalem sie ze urosna do tych rozmiarow z taka iloscia swiatla, nastepna kwestia to czy spuchna topy ale to czas pokaze ;) apropo gdy jestesmy przy swietle, to widze ze kładą sie we wschodnia strone szukajac popoludniowego swiatla, wiec gdy bedziesz je uginal.to pomysl o tym, odslon w mare mozliwosci troche roslinki od.wewnatrz, niech korzystaja ile moga ze sloneczka ;)) W temacie dopalaczy i innych temu podobnych to proponuje zainwestowac w nawoz na flo w granulacie ze wzgledu na rzadkie odwiedziny, myslalem nad polifoska ?? Moze macie jakies.sprawdzone.preparaty,cos mozecie polecic??;) Co do glebyto podsyp im jeszcze dolomitu przynajmniej raz i jeszcze czytalem tutaj opinie chlopakow na temat melasy, warto by bylo wspomoc roslinki.raz a dobrze i dlugoterminowo a na tym wlasnie zalezy ;D pozdrowki z fartem !;D
 
Ostatnia edycja:

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Ok dobra to ja zakupie na flo ten dopalacz w granulacie jeszcze i dolomit zeby ph bylo dobre tak jak mowisz ;) bo te passiony sie przechylily w strone tych trzcin tak jakby chcialy zlapac wlasnie swiatla juz po poludniu , one w strone tego domu sie klada , ja mysle zeby je tylko wyprostowac do pionu zeby nie zlamaly sie od swojego ciezaru, edi mysle ze jak spoleczniaki tego nie znajda to bedzie w chuuuj dobrze w pazdzierniku ;)) oby do scinki xd a ty dyziu pamietaj o pestkach xdxd bo sie przydadza mysle ;)
 

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
324
Buchów
1,089
Odznaki
4
Ładne Passiony :) Najlepiej zamiast je prostować po prostu podeprzyj czymś główną łodygę. Moje Purple Maroci też się ostro do słońca przechylają i w ciągu kilku najbliższych dni pojadę do castoramy po jakieś kijki/rurki, żeby zrobić z tego solidne podpory.
Pozdro :)
 

PanZieleninka

Member
Rejestracja
Maj 13, 2014
Postów
16
Buchów
0
Passiony mega! ;D ej a white widow dochodzi w PL klimacie?! bo gdzieś kiedyś slyszałem ze cięzko zeby doszedł do konca..
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Szczerze nawet nie wiem ale widze w fotorelacjach ta odmiane wiec jestem dobrej mysli, pozatym te pestki dostalem jak juz.passiony siedzialy sobie na spocie i tak na ostatnia chwile byly wysadzane ;) Zobaczymy co z nich bedzie i czy w ogole to beda panienki bo nasiona mialem. w wersji regularnej. Pierwotnie mialem.ich 10 ale do tego.momentu.ostaly sie 4 roslinki w tym jedna na spocie z Redem.
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
CZAS NA UPDATE
A wiec czas na troche wiesci z frontu. Wszystkie krzaki żyją i mają sie dobrze. Na początek odwiedziłem REDA, nie widziałem go jak i innych roślin od ponad dwóch miesięcy i wyobrazałem sobie wiele, szczególnie moje rozmyslenia szły w strone tego jak będzie wyglądało pheno kwiatów. Powiem krótko nie zawiodłem sie<peace> Wchodząc na spota, jego kolor i ogólnie budowa całej rosliny rzuciła mi sie w oczy juz za okolicznej roslinnosci. W temacie uprawy: slimaki dały sobie z nim spokoj całe szczęscie, nie choruje, jedynie pokazuje lekkie niedobory co wydaje mi sie związane jest z przejsciem na flo. Kilka lisci musiałem usunac i przy nastepnej wizycie musze uzupełnic ziemie w jego ala donicy, deszcze wyplukały nieco. Tak to wdzieczna roslina, nie stwarza wiekszych problemów. Podczas odwiedzin dostał standardową dawke Plantonu K, podsypałem dolomitem i profilaktycznie rozrzuciłem slimakola dookoła.

Fotki RED PURPS
Tutaj w całości, pomimo tego, że na wegu slimaki zjadły większośc rośliny to jestem zadowolony z terazniejszych rozmiarów. Wysokośc ~180cm.


Tutaj pheno



Teraz czas na koleżanke dosadzoną obok Reda czyli White Widow X Passion #1
Zaczeła flo i w sumie to tyle bo nic ciekawego o niej nie moge napisac, sami zobaczcie:




No to czas na gwiazde wieczoru, czyli na spot z PASSION #1 Zaczne od tego ze aby wbic na tego spota trzeba byc zawodowym kaskaderem, po ulewach i przy maksymalnych rozmiarach okolicznej roslinnosci wejscie tam jest nie lada wyczynem. Na dzien dobry po kolana woda, nastepnie pozawalane drzewa przez burze, pozniej chwasty, pnącza no ogolnie wszystko. Szkoła przetrwania na własne życzenie. Po wejsciu tam byłem podwójnie zadowlony, raz że wkoncu udało mi sie tam wejsc, drugim powodem był las konopii który zobaczyłem :cat: Chwile nacieszyłem oko, nastepnie zaczołem ogarniac wszystko, mianowicie kilka łodyg sie połamało. Na szczęście pomyślałem o tym i wziąłem ze sobą plastry, tasmy, sznurki itp i co sie dało to przytwierdziłem spowrotem do rośliny, zobaczymy przy następnej wizycie na ile te działania sie sprawdziły. Zostały podlane Plantonem K oraz podyspane dolomitem, ze slimakami i zwierzetami nie ma problemu na tym spocie, zapewne przez to ze nie da sie tam dostac <joint> Dobra to tyle, czas na troche zdjęc:
Tak to wygląda po całosci :






Poniżej zdjęcia szczytów, jak widac odpaliły niedawno flo:




I łodyga jednego z nich:
.

Do tej pory na początek kwitnienia używany był Planton K, zastanawiam sie jednak nad zmianą nawozu oraz chciałbym dokupic jakis booster dla nich. I tutaj pytanie do was, czy macie moze jakies sprawdzone preparaty które moglibyscie polecic ?? Z góry dzięki, to by było na tyle.

Mam jeszcze mały bonus:
RED wersja MINI:


PEACE:salut:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Ktoś tutaj zrobiłem niezłą reklamę dla FS z tym redsem ;) , biorę na outa 2015 . Niezły filoleciak ;) :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół