nasiona marihuany

8X Passion #1, 2X Red Purps, 2X [AF] AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
UPUP
Czas na mały up, moja nieobecnosc usprawiedliwiam brakiem powodu do odwiedzin moich roślinek (czestę deszcze załatwialy sprawe)

Stęsknilem sie troche za nimi musze przyznac :p

Dobra czas na jakies konkrety i kilka fotek

Trche cyferek: z 8 wysadzonych Passionow na chwile obecną jest 7
z 2 wysadzonych Red Purps 1 sobie daje rady, drugi stanol w miejscu i nic nie urósl od mojej ostatniej wizycty (3 tygodnie), takze spisany jest juz na straty niestety :(


FOTKI

Red Purps, jak do tej pory faworyt, najlepiej sie rozwija. Taka kolej rzeczy zdecydowanie przez naslonecznienie spota, ktore jest naprawde dobre :D


Teraz kilka Passionkow
Po odwiedzinach spota go poprostu niepoznalem, pokrzywy i inne temu podobne chwasty wystrzelily w gore jak poje** co z jednej strony bardzo mnie cieszy bo dojscie do spota stalo sie nie do przejscia :pr::D Z drugiej strony okoliczna roslinnosc i drzewa w sasiedztwie zabraly dosyc sporo swiatła co zresztą widac bedzie na zdjeciach poniżej..:pl: :D Jak to mówią cos za cos <coolpalacz>

Zdjecia przypadklowych 3:
[




3 roslinki byly w idealnej fazie stożka wzrostu i nie mogłem sie powstrzymac aby zrobic FIMa :D
Przy następnej wizycie planuje przeprowadzic na wszystkich LST i dalej juz tylko FIMowac odrosty :spalony:

Podlałem obficie wodą z biohumusem forte ok. ~80% zalecanej dawki.
Dopiero 2 raz dostają jakies dopalacze stad decyzja o zanizonej dawce :D

Przy nastepnej wizycie planuje podnies troche pH podrzucajac troche dolomitu na glebe, jak wspomniałem wyżej deszczówka napewno zakwasila glebe moze własnie to jest tez przyczyną zwolnionego wzrostu roslinek kto wie ?:<joint>

Jak ktoś ma jakies uwagi z chęcia ich wyslucham i wezme jak najbardziej pod uwage, Podziękowania dla MODów za nieusuniecie fotorelacji PEACE :spalony:


BONUS
NIedlugo przybedzie troche roslinek, mianowiscie 2x White Widow i 2x White Widow X Passion #1, do niedawna był jeszcze Shaman który niestety usechł :zjarany:
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
posiadam także dwa passiony jeden zaczął za***iście rosnąć a drugi cały żółty... jedyna z 55 co nie wypaliła :p
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
posiadam także dwa passiony jeden zaczął za***iście rosnąć a drugi cały żółty... jedyna z 55 co nie wypaliła :p
No cóz zdarza sie czasem, moze slabszy gen poprostu :freak:



Pytanie do bardziej doswiadczonych czy nie pospieszyłem sie z FIM-em na tych Passionach ??
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
UPUP
Złe wiesci.. na spocie gdzie znajodwal sie Red Purps oraz od dwoch dni 1x White Widow, 1x White Widow X Passion#1, został odwiedzony przez jakiegos społeczniaka..
Straty: White Widow wyrwana z ziemi razem z korzeniem, Red Purps przysypany całkowicie ziemią, nie rozumiem co ktos miał na celu, strasznie dziwna akcja. W każdym razie niezle mnie wkur**:pl::pl:
Jutro spróbuje go przeprowadzic na innego spota o ile będzie do czego jeszcze jechac.

Kilka fotek:

RED PURPS dwa dni temu:


Passiony:

Jeden na którym eksperymantalnie zastosowałem LST




A tutaj z pozdrowieniami dla policji i społeczniaków



Panowie czego to moze byc niedobór??? Podsypałem dolomitem



Dziewczynki dostały papu z biohumusem, podsypałem dolomitem.

Trening
Na wszystkich prócz tej po LST zastosowałem FIM-a głownych szczytów, oraz kilku przyciołem stozek wzrostu na odrostach. Po czym dostały oprysk z Asahi SL

Porady, komenatrze, pomoc mile widziane.

PEACE!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Panowie/panie potrzebuje porady.
Zależy mi na tym aby wysokosc roslinki była jak najnizsza. Jak tego dokonac?
Scrog odpada, brak warunkow na spocie do przeprowadzenia tego treningu.
Skoro juz pisze to mam jeszcze jedno pytanie mianowicie: Czy da rade jeszcze posadzic jakas rosline maskująca ktora osiągnie do harvestu jakies metr/póltora??

+ Niedlugo dołącze zdjęcia nowych trzech roslinek :D
PEACE
 

weed4ever

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2012
Postów
100
Buchów
0
Panowie/panie potrzebuje porady.
Zależy mi na tym aby wysokosc roslinki była jak najnizsza. Jak tego dokonac?
Scrog odpada, brak warunkow na spocie do przeprowadzenia tego treningu.
Skoro juz pisze to mam jeszcze jedno pytanie mianowicie: Czy da rade jeszcze posadzic jakas rosline maskująca ktora osiągnie do harvestu jakies metr/póltora??

+ Niedlugo dołącze zdjęcia nowych trzech roslinek :D
PEACE



Jeżeli chcesz żeby roślina była niska i rozkrzaczona to najlepiej zrobić porządne lst :) jak już powypuszcza dużo innych pędów to walnij na nich fima :) będzie pięknie rozkrzaczona niska " kuleczka "
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
A nie pryskałeś jej przypadkiem w słońcu ? mi też się pozwijały tak delikatnie niektóre
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
A nie pryskałeś jej przypadkiem w słońcu ? mi też się pozwijały tak delikatnie niektóre

Były pryskane Asahi SL po treningach jakie im zastosowalem. Może własnie to jest przyczyną.
kilka dni ich nie widziałem i narazie nie mam potrzeby sie tam wybrac, deszcze robią za mnie robote <joint>
Jak tylko będzie kilka dni sucho to sie tam wybiore i zrobie kilka fotek :D
PEACE
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
UP
Siemanko, odwiedziałem dzisiaj roslinki i zrobilem kilka fotek.
A więc sytuacja wygląda nastepująco:

Na spocie gdzie znajduje sie Rep Purps i White Widow X Passion (który chyba jest karłem, zdjec nie bede wstawiał bo narazie wstyd), zastałem bardzo smutny widok, Slimaki bezlitosnie urządziły sobie uczte na przygiętym Red Purps, sami zobaczcie:

Ciekaw jestem czy cos z niego jeszcze będzie, liczyłem bardzo na niego bo od samego początku leciał najładniej ze wszystkich. No cóz czas pokaze.
Wiesc z drugiego spota gdzie znajduje sie 7 Passion#1, sa zadowalajace ponieważ:
Są wszystkie i nic im nie dolega na chwile obecna. Ten jeden na którym liscie sie zawijały powoli wychodzi z opresji, kolejne pietra wyglądają juz lepiej. Dobra kilka fotek:



A teraz efekt treingu LST. Jak mówiłem we wczesniejszym UP-ie spot jest słabo nasłoneczniony takze uswiadomiłem sobie ze ten rodzaj treningu w tym miejscu nie ma sensu. Roslinki będą dalej FIM-owane i któres zrobie Suppercrooping aby nabrac doswiadczenia. Okej foty bo znowu sie rozpisałem :


Aa i jeszcze jedno pytanko do was. Do kiedy te rosliny będą zielone ??


PEACE :spalony:
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
w październiku zaczną żółknąć - zależy jaka pogoda będzie :D
czekamy na te red purpsy - weź zadbaj o to żeby to zakwitło :D
Planuje zakupić trochę tych pestek na kolejny out
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
w październiku zaczną żółknąć - zależy jaka pogoda będzie :D
czekamy na te red purpsy - weź zadbaj o to żeby to zakwitło :D
Planuje zakupić trochę tych pestek na kolejny out
Jak do tej pory widac ze ma silny gen, w nazwie jest 2X Red Purps wiec dodaje zdjęcia drugiego, który okazal sie karłem i dopiero dzisiaj do niego zajrzałem. A szkoda bo spota miał tez fajnego z duża iloscią sloneczka:

Spisany na straty nawet juz go nie będe odwiedzał, zostawie go niech sobie rosnie na dziko. Zrobiłem mu FIM ciekawe co z tego będzie :D
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Trzciny tracą kolor i robią się łamliwe na początku października, no czasami koniec września. Uważaj na ten okres bo rośliny wtedy się pojawią jak na dłoni. Wszystko brązowe lub szare a MJ zieloniutka. Niestety ścieżki się ujawniają jak na dłoni. są dwa sposoby do maskowania:

1.Tniesz trzciny w innym miejscu jak zboże i stawiasz je w miejscu ścieżki zagęszczając przejście.
2. Jak trzciny maja po 2-3 m kładziesz je na boku zasłaniając przejścia.
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Trzciny tracą kolor i robią się łamliwe na początku października, no czasami koniec września. Uważaj na ten okres bo rośliny wtedy się pojawią jak na dłoni. Wszystko brązowe lub szare a MJ zieloniutka. Niestety ścieżki się ujawniają jak na dłoni. są dwa sposoby do maskowania:

1.Tniesz trzciny w innym miejscu jak zboże i stawiasz je w miejscu ścieżki zagęszczając przejście.
2. Jak trzciny maja po 2-3 m kładziesz je na boku zasłaniając przejścia.

Akurat nie chodzi o droge na spota bo aby dostac sie na niego trzeba przedostac sie przez las pokrzyw które dzisiaj osiągały ~190cm, które dodatkowo FIM-walem dzisiaj aby zagescily sie wokol scięzki.
A te rosliny zasłaniają spota z jednej strony, która jest własnie najwazniejsza. No cóz najwyzej będe przyginał rosliny jak będzie tragedia.
Najpierw trzeba dotrwac do tego okresu ale podyskutowac zawsze mozna :D Dzieki za szybkie odpowiedzi <joint>
PEACE
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół