nasiona marihuany

Mwk 2014

Wyszukiwarka Forumowa:
P

partyzanTT

Guest


Jako ze wielkimi krokami zbliza sie mozna powiedziec "nasze świeto". Chciałem przypomniec o marszu :D Wybiera się ktoś?[/FONT][/COLOR]
 

Heavyuow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2014
Postów
150
Buchów
0
Nie ma sensu chodzenie na takie marsze.

Dlaczego? Ja właśnie w tym roku pierwszy raz się wybiorę o ile fundusze pozwolą to będe mogl tez się wypowiedzieć czy jest sens i czy warto. Do tej pory widzialem to tylko na filmikach i myśle, że można tam fajnie spędzić czas <joint> Gra muzyczka, ludzie się jednoczą we wspolnej idei.. Moze sie wypowie ktos kto był?
 
P

partyzanTT

Guest
Ogolnie impreza zaj****, juz nawet nie chodzi o to czy jest sens czy nie ale atmosfera jest mega. :D Ja pamietam swoj pierszy marsz, trafilem przypadkiem, nawet sie nie interesowalem marszami za bardzo, poszedlem na pustaka doslownie tak jak wyszedłem z biura, bez najomków a wrocilem u*****y jak stół w TVN-ie :D :D Trzeba być i samemu na własnej skórze odczuć.
 
Ostatnia edycja:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Również będę, pierwszy raz. Mam pytanie do was bo nigdy sie z ziołem jakoś nie chowałem jednak lipa jak mam chodzic po Warszawie w baggy i koszulce w szerokim kroju z ziołem w kielni gdy psy będą kontrolowały każdego takiego typa jak ja przed/w trakcie/po marszu a mam ochote zajarac blunta z ziomkiem tuż przed marszem, więc jak najlepiej schowac zioło?

Dodam jeszcze, ze adwokaci z całej Polski i Helsińska Fundacja Praw Człowieka zapowiedzieli obecność na marszu.
 

ochech

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2014
Postów
136
Buchów
1
A ja k**** w pracy będę, ale moje serce i dusza będą maszerowały z wami :)


Snm rulez
 

Korean Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
218
Buchów
0
Gdybym się pojawił w koszulce z nadrukiem Korean Farmer na plecach to na pewno by mnie zawinęli na komisariat, jak myślicie? Chyba lepiej odpuścić taką akcję... Też będę, pozdrawiam tych którzy będą obecni na marszu<coolpalacz>
 

Zombkovsky

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
197
Buchów
0
Loteria, rok temu byłem, 3 jointy w torebce znajomej, tyle że wyglądaliśmy na małomiasteczkowych turystów co bardziej chcą zwiedzić wawe a nie uczestniczyć w marszu ;) dopiero po rozpięciu odzieży wierzchniej ujawniały się poglądy na T-Shirt (pamiętam że było dość chłodno do czasu aż słońce wyszło ^^)
Ogólnie prosta zasada - trzymaj się dużych grupek.

@Korean Farmer
Bezpieczeństwo forum, inny nick itd... Raczej się nie pojawiaj.


Do zobaczenia na marszu ;)
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Zastanawiałem się kiedyś, czy się nie ujawnić. To zły pomysł, ale właściwie co mogliby mi zrobić? Nie zajmuję się niczym nielegalnym, a że siedzę na forum.haszysz.com? To chyba nie przestępstwo?
 
D

DIABLO

Guest
Kostek nie rób tego polska stanie na głowie jak się ujawnisz.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Przekonałeś mnie :D. Ale poteoretyzujmy.
Mógłbym dostać zarzuty np. o propagowanie narkotyków, albo coś takiego?
 
D

DIABLO

Guest
tak myślę ze to by się tak skończyło, dlatego wyjechałem z naszej ojczyzny .kiedy będzie legalne wtedy jak najbardziej można się ujawniać i pokazać publice ale jeszcze nie czas.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ehh, nie masz nic w sobie z prawdziwego patrioty-męczennika, gotowego w każdej chwili polec za darmo? :D
 
D

DIABLO

Guest
niebawem jak bozia da, będę miał drugi paszport i w zależności jak mi się będzie podobało, będę nimi operował ,a tak generalnie to ja kocham ludowa ojczyznę !!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół