nasiona marihuany

Ogródek mrowenusa 2014

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
pozdro jak ogarne sie to wzuce jakies fotki a Sudany sa w boxie pod hps 100w razem z klonami hdf i pryskam sts-em aby femek porobic.i pocrosowac sudan z hdf







 
Ostatnia edycja:

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Widzę mordeczko, że ładnie kolorki połapały :) Buszek za dobre foto i rękę do plantów.
W stałej konspirze, elo :D
 

długi

Advanced Smoker
Weteran
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
750
Buchów
1,563
Odznaki
2
a co tam w ogrodku slychac ??
 
D

DIABLO

Guest
wszystkie rośliny ścięte, fotek nie mam ,przepraszam was, tak jakoś wyszło w ogóle zapomniałem ze mam ten growlog z outa .susz wyszedł wyśmienity smakowity i w ogolę fajowy ---mało wyszło -ale zawsze coś, fioletowe devil cream od thefekta chyba najładniej pachnące zioło owocami jakie miałem w życiu ,w ogrodzie zostały tylko dwie rośliny jedna to nl x big bud i flash babilon obie pohermione takie życie,trzymam je może jakie nasiona będą to na przyszły rok posieje.w plenerze zostały jeszcze nordyckie geny które zbierają sie do kwitnienia i zebrać sie nie mogą i chyba szlag je trafi bo na razie pogoda dopisuje ale jak znam zycie niebawem zacznie padać.
 
D

DIABLO

Guest
4 krzaczki w donicach w ogródku SUDAN X HDF moje crossy oraz 2 x BUBBLE GUM Pyramids Seeds +Kacza stopa dla pestek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół