nasiona marihuany

Kilka Fem,Auto i Reg na miejscówkach u Neorasa

Wyszukiwarka Forumowa:

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Witam wszystkich w kolejnym sezonie i kolejnej mojej fotorelacji. Na początek podziękowanie dla Panów rasluta i thefekt za pestki i dla stokrotka69 za azotan srebra. Plan to zebranie różnorodnego palonka, chce pobrać parę klonów i zrobić z nich parę pestek fem. Cześć pestek kiełowałem na początku kwietnia, kilka dziś poszło do wody.
Panienki rosną na 2 spotach, jest jeszcze jeden. Zastanowię się, może też go przedstawię:sunny:

Spot1:
Ziemia sklepowa 10l pod auto i 20l pod sezonówki. Nawozy na weg to standardowo biohumus w dużych ilościach. Flow to pk i florowit. Trening Lst + fim.
Odmiany fem:
1x Nepalxhk od rasluta
1x warr no.1
2x automazar od quake
1x auto jack od thefekt
1x Lr#2
1x auto haze od satinidi



Przy ostatniej wizycie podlałem obficie biohumusem z butli automazara i LR#2. Spryskałem spota karate.
Lr#2

AM


spot2:
Ziemia przekopana spotowa. Nawozy tutaj to granulat, nie podlewam panienek. Na początek florowit uniwersalny, potem zobaczymy. Trening fim.
Odmiany:
1x Nepalxhk od rasluta
i do tego regi:
3x Orange budxmaroc od quake
4x swiss sativa od thefekt



Tu podczas wizyty podlałem wszystkie biohumusem, akurat miałem. Spryskałem spota karate. Panienki ładnie rosną mają po 3 piętra.

Nepalxhk:

SS:

Obxm:


Pozdrawiam Santer
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Mam bardzo złe wieści. Z racji że uprawiałem na terenach zalewowych, teraz planty są jakieś 3m pod wodą:pl: Raczej na 100% nie przetrwają, przykro mi z tego powodu. Wziąłem pestki od ludzi, niestety zdjęć wyrośniętych nie pokaże. Klonów też nie pobiore, pestek nie będzie. Może dokupię parę regularów i wrzucę w glebę jak woda zejdzie.
 

Heavyuow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2014
Postów
150
Buchów
0
Wspólczuję. Mam to szczęście, że mnie powodzie nie dotyczą bo gdyby moje panny zginęły tragiczną śmiercią to bym sie wk***ił poważnie. Niektórym ludziom zalewa domy i dorobki życia więc to są prawdziwe przypały ale grower też jak widać nie ma tu łatwo
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Nie przejmuj się ja nie byłem jeszcze na spotach i boje się tam iść. W zeszłym roku przez podtopienia straciłem ok 20 roślin.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Nikt się nie spodziewał, że maj spłata nam takiego wielkiego figla :( Ubiegłego roku pogoda była wyśmienita. Szczere wyrazy współczucia ! Jednakże nie poddawaj się i uszy do góry ! jest jeszcze czas na Automaciki :spalony:

---------- Post Zaktualizowany at 12:59 ---------- Data pierwszego postu at 12:52 ----------

Baaaaaaaa ! Śmiało można jeszcze odpalić z sezonówkami, tylko trzeba obmyśleć na szybko nową miejscówkę, gdzieś gdzie WODA w tak wielkich ilościach nie zaskoczy.. :bongo4:
 

Haszysz

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2007
Postów
109
Buchów
14
3 metry :O tos ty chyba w pustym kanale jakims sadzil xD
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
nie w pustym kanale, są też tam pola uprawne. Woda czasami dochodzi do wałów przeciwpowodziowych, czasami przelewa. W takich okolicach, może być nawet więcej wody. Może coś jeszcze pokaże w tym roku.
 

berkut

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
93
Buchów
0
Nikt się nie spodziewał, że maj spłata nam takiego wielkiego figla :( Ubiegłego roku pogoda była wyśmienita. Szczere wyrazy współczucia ! Jednakże nie poddawaj się i uszy do góry ! jest jeszcze czas na Automaciki :spalony:

---------- Post Zaktualizowany at 12:59 ---------- Data pierwszego postu at 12:52 ----------

Baaaaaaaa ! Śmiało można jeszcze odpalić z sezonówkami, tylko trzeba obmyśleć na szybko nową miejscówkę, gdzieś gdzie WODA w tak wielkich ilościach nie zaskoczy.. :bongo4:
w tamtym roku pogoda wysmienita?? co ty gadasz raz ku**a deszcze i mokro przez cały miesiac, pozniej grad wielkosci pilek do ping-ponga a pozniej połtora miesiaca suszy i znowu 2 tyg deszczu a na koniec przynajmniej sucha jesień.
i ty to nazywasz wysmienita pogodą??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół