nasiona marihuany

Nasze Kwitnące Krzaki Marihuany OUTDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jako że jakiś czas temu dałem znajomemu amatorowi kilka moich pestek,
a świetnie sobie poradził - wrzucam krótką "relkę" w postaci posta :)
Zdjęcia są średniej rozdzielczości, ale coś tam widać.

Jest to mój cross - Cindrella'99 x White Widow - 2 sztuki wysiane jakoś na początku maja.
(roślina rośnie w iglastym młodniku z kwaśną ziemią i oczywiście piachem - jakoś sobie radzi :p)

2.06



28.07



29.08





3.09




6.09





18.09





Myślę że ciachnięta będzie początek października.
Nie było żadnych oprysków na plechę, więc zobaczymy jak to wyjdzie.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
witam wszystkich. jestem tutaj nowy, chociaż nie tak do końca ponieważ byłem pod innym nickiem od roku 2014. leciałem na bardzo grubo z fotorelacją i zrobiły się z tego mega problemy. ale to już historia i mam nadzieję teraz pociągnąć to z fartem... wrzucę kilka swoich fotek z teraz z 2019. jest to AK47 już ścięta około tydzień temu suszy się i fotkę słoików i gramaturę wrzucę za kilka dni... pozdrawiam wszystkich znajomych jak Russian farmer i innych choć oni nie wiedzą że to ja i że pod tym nickiem...

---------- Post Zaktualizowany 01:22 ---------- Data pierwszego postu 01:21 ----------



---------- Post Zaktualizowany 01:23 ---------- Data pierwszego postu 01:22 ----------



---------- Post Zaktualizowany 01:25 ---------- Data pierwszego postu 01:23 ----------

 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Tak to kwitnie na "Hermetycznym Ogrodzie - II Kwaterze"


:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:


Pzdr. :harvest:
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jeszcze walczę w pierwszym sezonie outowym w życiu. Przedłużyło się to wszystko przez przypadkowy (nieprawidłowy) wybór nasion. Już pare szczytów ściąłem, cała reszta leci w piątek.

Wszystkie 3 Mazar od Orion Seeds. Środkowy z fioletowym pheno.

normal_20191021_101316.jpg


normal_20191021_101310.jpg


normal_20191021_101253.jpg
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Kwitnące PM x AH x WW [GGS] (zdjęcia z października)



X



X



X





A tutaj Red Purps [Female Seeds] z ostatniego dnia października, to niedobitki po ostatniej kosie. Pozostawione na krzaku napuchły do swoich maksymalnych możliwości.




X



X



Maroc też ostatni dzień października.



X



X




Tymczasem.
 

Damian56

New member
Rejestracja
Mar 2, 2016
Postów
1
Buchów
0
Choć nie mam poprowadzonej fotorelacji, postanowiłem się pochwalić tym jak wyrosły w tym roku moje dziewczyny.
Jak widać na zdjęciu nie hamowałem ich wzrostu, gdyż nie miałem sposobu by do nich często zaglądać chociaż chciałem, nie były nigdy nawożone sztuczne, wszystko dzięki dzięki kupnej glebie wraz z końskim gnojem i żyznego terenu nawet podczas suszy. W sumie 3 podlania biohamusem, w początkowej ich fazie rozwoju i nic po za tym. Odmiana to BIG BANG XXL, foto z ok 20 września. To tak po pokrótce chciałem Wam je trochę przedstawić. Jak widać pierwsze dwie uszkodzone około środka z jednej strony gdzie było robione właśnie zdjęcie. Ciężko mi było stwierdzić czy to zwierzyna czy wiatr, ale grunt ze to przetrwały. Mam nadzieję, że ujdą w waszych oczach profesjonalistów <rotfl>. Jeśli mnie nie zełgacie za bardzo to w przyszłym roku mam zamiar otworzyć nareszcie fotorelację, która jednak jeśli już bd się znajdować to już nie w naszej ojczyźnie lecz w NL, gdyż tam będę mógł poświecić im więcej uwagi, a drugą rzeczą która mnie ciekawi czy faktycznie w tamtym klimacie będą szły lepiej i jak bardzo będzie to widoczne.
Ps. były jeszcze Diamong Girl i Big Poison, niestety ich foto nie mam, możecie mi aby uwierzyć, że były około 0.5-1m mniejsze od tych.
IMG_20190923_095119.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Trochę późno ale konsumpcja trochę mnie przyblokowała:crazy:
Rośliny od [MENTION=6223]deuter[/MENTION]
Bardzo smaczne i dobre w działaniu
normal_hideandseed_nl-_nepal.JPG

nepal-dobre działanie+czerwone gały
normal_hideandseed_nl.JPG

shaman-zajefajna sativa
normal_hideandseed_nl-c99.JPG

C99paf-rozweselająca sativa na maxa<lol>
normal_hideandseed_nl-deuter_serious_marok.JPG

serious maroc-sativa/indica coś niesamowitego jak na outdoor
normal_hideandseed_nl-frost_6~0.jpg

frost 6-były dwa feno zielony i fiolet oba za***iste na pewno będą u mnie w tym sezonie!!!
normal_hideandseed_nl-purps_maroc.jpg
purps maroc typowy fotelarz<lol>
normal_hideandseed_nl-serious_6.JPG

serious 6 sativa przechodząca w indica
normal_hideandseed_nl-shaman.jpg

big shaman-sativa na cały dzień od rana:chili:
normal_red_purps-hideandseed_nl.JPG

red purps-idica dobry czerwono-purpurowy kanapowiec
normal_hideandseed_nl-plony_marihuany.JPG
Przed harvestem ciężkich topów uginających się do ziemi:harvest:
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Zdjęcia zrobione kalkulatorem, ale w 2016 było popalone konkret z tego jednego krzaka. Nasiono z palenia :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół