nasiona marihuany

Naleweczka z Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

qpka1

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
298
Buchów
0
Dobra kazdy mówi inaczej wiec zadam proste pytania indywidualnie pod siebie:
- Ile gram topow wrzucic do 1L butelki spirytusu rozrobionego do ok 60-70%?
- Po jakim czasie odzielic topy od spirytusu i w ogole po jakim czasie przecedzic nalewke
- Po przecedzeniu wiem ze powinno jeszcze troszke dojrzec, ale w jakich warunkach? Ciemno i chlodno czy jasno i cieplo?
- Co mozecie mi polecic jako wzbogacacze smaku? Cukier? Winilie?
- Przed przecedzeniem w jakich warunkach trzymac butelke?

Wiem ze to forum slynie z tego ze raczej nie odpowiada sie na indywidualne pytania uzytkownikow ale jednak licze na to ze ktos odpowie sensownie:)
Dodam tez ze bardziej zalezy mi na smaku niz na tym zeby mocno klepalo dlatego bardzo wazne dla mnie sa informacje o czasie butelkowania i warunkach bo wiem ze bardzo duzo od tego zalezy:)
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
Witam, podbiję z pytankiem, przy okazji odświeżę powyższe.

Do rzeczy: ciekawi mnie jak na taką naleweczkę wpłynęła by destylacja.
Czy składniki aktywne zostaną po destylacji, jak w przypadku absyntu?
 

qpka1

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
298
Buchów
0
No wlasnie, czy destylacja (najlepiej wielokrotna) wplynie jakos na ta "zielona" moc nalewki?
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
Jak się zastanowić to chyba nie powinno się nic złego stać, skoro alkaloidy są rozpuszczone w alko. Temperatura przy destylacji jest raczej za niska do rozpadu THC, także na chopski rozum powinno być ok.
Mimo wszystko prosiłbym o opinię kogoś w miarę zorientowanego w chemii.
PS qpka: parę stron wstecz powinny być odpowiedzi na część Twoich pytań. Co do miejsca leżakowania to zdecydowanie zaciemnione, może być chłodne. Cytryna się dobrze sprawdza jako polepszacz smaku.
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
nie robiłem destylacji ale może to byc naprawde ciekawy pomysł:pr:,napewno zmieni kolor,bo po destylacji wszystko wychodiz przezroczyste,oczyści sie też napewno z tego mętnego koloru i troche syfu
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
Po oucie bankowo spróbuje zrobić taki destylat, może wyjść coś dobrego w smaku jakby to jeszcze później macerować z ziołami/czymś. Hehe przyszedł mi ciekawy pomysł do głowy, żeby jeszcze piołunu do tego dać, niezły mix by wyszedł. :)
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Robione z topów, kiedy użyje się czystego spirytu- ma świetny smak, zapach i kolor. Coś nie chce mi się wierzyć że traci na mocy od czystego spirytu! Robiłem z tego samego materiału i z czysteo spirytu i z 60%mixu z wodą i ten drugi nie działał inaczej- a na pewno nie mocniej!
Moi znajomi, którzy próbowali(UWAGA!!!) porównują działanie tej magicznej mikstury- do koksu. I faktycznie coś w tym jest! Super energetyczne i ani troszkę nie zamulające.
U mnie na bibkach wkłada się do kieliszka kostkę lodu, zalewa się naszą nalewką- czeka! Kiedy lód się mocno rozpuści, pijemy jako szota(lub rozcieńczamy z wódką 50/50) i ssiemy potem lód(jak ktoś nie nawykły do smaku wódy)
Dla dziewcząt, jeśli nie chcą z nami chlorzyć wóde-można nalać do chłodnego piwka. Na piwie robi się zielony "kożuszek" co powoduje że z każdym łykiem przyjmowana jest mała dawka. UWAGA! Nie bekać w miejscach publicznych(np taksówka)! Pełna demaskacja i zapach skuna w koło:)

Tazio

PS: Mój mix! 10g zmiksowanych w młynku do kawy(na pył) topów z outa/100ml wódki. (Porcja na 4 osoby bawiące się do rana) . Najzabawniejsze że znajomy u którego została pusta butelka z zielonym "glutem z dna". Kumpel wysuszył to i mnie za tydzień poczęstował. Stwierdziłem że znów palimy coś od dila, ale poklepało lepiej jak od dilera;) Wyszło mu 4g suszu, z tego co ja chciałem wywalić;)
 
Ostatnia edycja:

qpka1

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
298
Buchów
0
No dobra ale jak rozrabiales? Po prostu wrzuciles topy do czystego spirytusu potem odcedziles i to wszystko? No i jak myslisz, czy na 0,7 czystego spirytusu a w efekcie 1L juz nalewki wystarczy ok 30-40g?
 
G

Gość

Guest
Na pewno wystarczy, ciekawe tylko kto sprawdzi jaka dawka jest optymalna? :crazy:. Zrobiłam kiedyś budyń i przegięłam z dawką, efektem był.... "figur woskowych"
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
Jeszcze wracając do destylacji to boję się że mi żywica destylator zapcha. :) Nikt się w coś takiego nie bawił?
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
No dobra ale jak rozrabiales?

Młynek do kawy. Trzy minuty mielenia robiąc młynkiem ruch podobny do tego przy robieniu drinka w szejkerze. Na pył! Tutką z papieru trzeba wsypać całą zawartość do butelki. Czekać 10-15 dni.

Po prostu wrzuciles topy do czystego spirytusu potem odcedziles i to wszystko?

Odcedzać wcale za bardzo nie trzeba. Wszystko co roślinne trzyma się dna. Jak zobaczysz takie 10gramów w butelce, to nie uwierzyłbyś że to 10g. Wszystko co ważne rozpuszcza się w alko. Materiał roslinny pod wpływem spirytusu zbiaja się niesamowicie. Nawet w kieliszku mocno dna się trzymają.

No i jak myslisz, czy na 0,7 czystego spirytusu a w efekcie 1L juz nalewki wystarczy ok 30-40g?

Zależy jeszcze jaka moc/odmiana. Napewno się uda. Najwyżej wicej będziecie musieli wypić;) Ja taką ilość bym na pół litra dał bo wtedy będzie naprawde energetycznie.
Mojemu tacie, który jest chory na raka podaje tego miksa na wzmocnienie apetytu i poprawę samopoczucia po radio i chemioterapii. Działa lepiej niż np. MEGALIA- steryd dedykowany dla tej choroby za masę hajsu! Tak więc działa cuda.


Tazio
 

qpka1

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
298
Buchów
0
Dzieki wielkie stary:) Mam nadzieje ze uda mi sie cos dzieki temu wykombinowac:) I mam nadzieje ze nie obrazisz sie kiedy podczas samej "produkcji" uderze do ciebie na PM z kilkoma pytaniami w razie czego:)
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Męski foch to wstyd!!!Z fochem do twarzy kobietom(tym narowistym)! Nie obrażam się za byle co;)Pisz śmiało! Jak mogę to pomogę!

Tazio
 

growmanX

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2009
Postów
51
Buchów
0
Panowie a czy jest jakiś okres przydatności takiej naleweczki?? czy może w butelce stać ok pół roku bez utraty swych właściwości??
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Nie sprawdzałem, ale myślę że tak. U mnie najstarsza stała dwa miesiące i mam wrażenie że była najlepsza. Możliwe że po pół roku będzie jeszcze lepsza. Na pewno trzeba trzymać w ciemnym miejscu.

Tazio
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół