nasiona marihuany

Naleweczka z Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

doseo

Member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
12
Buchów
1
Kolego - spirytus jest silnym rozpuszczalnikiem, niszczy więc i rozłada bardzo pożądane w nalewce delikatne substancje aromatyczne.
Kiedyś w jakieś książce o nalewkach znalazłem informacje, że najlepiej mieszać spirytus z wódką, tak aby wyszło ~70%, a tylko przy niektórych rodzajach roślin (owoce, zioła, nic o konopiach nie było, mimo iż książka jeszcze z dawnych czasów) należy stosować mniejszą ilość %. Podane było też kilka roślin które można robić w czystym spirytusie (ale były to wyjątki z bardzo licznej reguły). Zamiast wódki można też stosować wodę (koniecznie przegotowaną, należy uważać na kamień, dlatego lepiej to zrobić w garnku niż zakamieniałym czajniku).

Wie ktoś może jaka jest maksymalna rozpuszczalność kannabinoidów w alkoholu?
 

lilwayne

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
184
Buchów
2
Cytat: Napisał doseo Zobacz post Zamiast wódki można też stosować wodę

"THC Jest praktycznie nierozpuszczalny w wodzie" kropka
jemu chodzilo ze zamiast wodki ze spirytusem mozna rozcienczyc wode ze spirytusem.. oraz podal jak nalezy ta wode przygotowac. Nie bylo mowy o samej wodzie
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
a jak bym zrobil tak zeby voda nie zrobila sie nie dobra od chlorofilu i najpierw wygotowal te liscie (liscie mj) zeby stracilo swojej zielonosci :D a potem do 0.7 maximusa wszystkie te liscie wlozyl i zakopal w ziemi na 3 miesiące to chyba napewno by przeszlo wszystko co jest w lisciach thc do vody?. to z zakopywaniem to byl tylko przyklad np. moglo by sobie rownie dobrze gdzies lezec ;p
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Lepiej, żeby sobie leżało - zaleca się mieszanie ok. raz dziennie zawartości butli.
Nie wiem, czy jest sens gotować - być może chlorofil opadnie z upływem czasu na dno, ponieważ robiłem wino z konopii i w tym wypadku opadł.
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ale inni pisza ze smak sie ***ie jak liscie sa od tak wrzucone. a jak by zawartosc butli byla mieszana raz tygodniowo ? bo nie mogl bym codziennie
 

A...Zet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
693
Buchów
35
po jakimś miesiącu na bank cały syf w tym i chlorofil wytrącają się jako osad, jak wcześniej pisałem pozostaje bardzo jasnozielony trunek o smaku sensi, bez zbędnych przysmaków :)
pozdrawiam
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
no tak ale ten osad przeciez nadal w flaszce jest i jak sie wstrzasnie tym to znowu sie z***ie wszystko?
 

A...Zet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
693
Buchów
35
po odstaniu najnormalniej w świecie przez sączek laboratoryjny przelewamy i mamy czysty trunek, albo ręką "niedrżącą" zlewamy płyn z nad osadu i jest git malina :)
osobiście nalewam bez zlewania "pewną ręką" :)
aktualnie mam około 40g liści przyszczytowych z IC i moczą się w 0,7 spirytu :)
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
aha, nie pomyslem zeby to przefiltowac :D no to liscie z Sweet ediego ida do 0.7 maximusa :D
 

A...Zet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
693
Buchów
35
no to za miesiąc możemy się wirtualnie "stuknąć" kielichem z MJ :)
pozdrawiam aktywnie poszukujących praktycznych zastosowań odpadów produkcyjnych :)
 
Q

qazwsxedc

Guest
od siebie dodam praktyczna rade: najlepiej pic z lodem, listkiem miety i sokiem z czarnej porzeczki. o ile czuc miete - to jeden z lepszych drinkow jakie znam :)
 

niewieszkto

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
190
Buchów
3
Lepiej, żeby sobie leżało - zaleca się mieszanie ok. raz dziennie zawartości butli.
Nie wiem, czy jest sens gotować - być może chlorofil opadnie z upływem czasu na dno, ponieważ robiłem wino z konopii i w tym wypadku opadł.
zapodaj przepis na to winko:joker:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Na razie nie ma co zapodawać, bo wyszło ochydne.
Jak zupgrade'uje przepis to zapodam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół