nasiona marihuany

Outdoor 2013, ESC. (purple marock, purple#1, af flash babilon, af LSxDR)

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rivi

Guest
Cześć. Wrzucam tu trochę zdjęć, co udało mi się wyuprawiać w poprzednim sezonie.

Wyszło bardzo marnie, ale coś tam zawsze dla siebie było :)

Geny które wykorzystałem :
- K2 (nirvana) reg
- Purple#1 (dutch passion) fem
- Purple Marock (female seed) fem
- Flash babilon af (samsara seed) fem
- Lemon skunk x Diesel ryder af (beebok) reg

Ziemia w której uprawiałem to na dołek poszło ok 20-30l ziemi uniwersalnej kwiatowej zmieszanej z dolomitem (na spotach z af i z normalnymi), w wiadrze miałem Purple#1 10l, ziemia uniwersalna z domieszką 2 garści dolomitu.

Nasiona kiełkowane na początku maja :)

Nawozy jakich używałem to zestaw green planet (medi one, massive i finisher), biocanna bioflores + krople super vit od Hesi, 2 opryski Asashi w połowie cyklu rozwoju.

Dat dokładnie kiedy zdj były robione nie pamiętam, a szkoda ..


Od lewej flash babilon af i LSxDR af



Mała Purple#1



2x K2 reg i 2x Purple marock fem



K2



Purple#1







LSxDR i FB afy





Od lewej FB af i LSxDR afy





LSxDR af



Przed ścinką LSxDR af





 
R

Rivi

Guest
LSxDR af na tle purple #1



Susz flash babilon af, ok 6-8g



Susz LSxDR af, ok 20g wyszło liściate palonko, ale nawet dobre było, bez porównania lepsze od tego flash babilona af



Purple#1











Purple#1 przed ścinką, 1-2 tydzień października zdjęcia robione z tego co pamiętam













I do porównania w tym samym czasie zdj robione Purple marocka, po ścince, wszystkie tak wyglądały a były na najlepszym spocie... szkoda gadać, nic z nich nie było a miały być pewniaki 2 sztuki takie późne. K2 2 sztuki okazały się facetami, wy***ałem.



Zdjęcia suszu Purple#1, wyszło trochę ponad 40g











Mimo słabych wyników, i tak byłem zadowolony że mogłem popalić coś swojego :) Zawsze mogło być gorzej.. hehe
 
B

biglator

Guest
ESC mam takie pytanko ile litrów miało to wiadro w którym miałeś Purple#1? Myślałem aby w tym roku posadzić pełnosezonówki w takich małych wiaderkach aby ograniczyć ich wielkość, miałeś jakieś problemy przez ograniczone miejsce dla korzeni?
Zostawiam buszka za fotorelacje ;)
 
R

Rivi

Guest
Napisałem w temacie przecież, ile miało te wiaderko :)

Ziemia w której uprawiałem to na dołek poszło ok 20-30l ziemi uniwersalnej kwiatowej zmieszanej z dolomitem (na spotach z af i z normalnymi), w wiadrze miałem Purple#1 10l, ziemia uniwersalna z domieszką 2 garści dolomitu.

Nie było żadnych problemów przez ograniczenia miejsca na korzonki. Lata wcześniej miałem w 7l donicy i wycisnąłem z rośliny ponad 40g, z jakiegoś noname nawet nie wiem co to za odmiana była, struktura topków inna coś pięknego. Także może i w małych donicach i tez wychodzą jako tako.
 
H

Holender1

Guest
czemu topingu nie robiles ? Lub fima?? Wiekszy plonik by był :))
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół