nasiona marihuany

[AF ok. 50reg], [ok. 50 sezon. reg] OS'owe pechy

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
To niezłe automatyczne potwory ci wyrosły aż nie mogę się doczekać żeby je zobaczyć a co do tego nawozu to nie Polifoska tylko Polisfoska i jest w takim opakowaniu jak poniżej.

 
W

Weed44

Guest
Dzięki czarny, muszę Ci powiedzieć, że tej polisfoski już pod auto nie dawałem, bo ich dni są już policzone:) Ale za to pod sezonowe poszła azofoska i dolomit. Progres moim zdaniem ogromny. Podsypałem planty w przed dzień dwudniowych dość obfitych opadów<lol>
To było to, czego potrzebowały...

Wlot na spota późnym wieczorem, szybkie czyszczenie z zielska wokół plantów, wyrwanie pedałów (chyba 5 szt) ogólna obczajka na całość i wypad. Skoszony został już jeden z auto- o ile dobrze pamiętam, jest to Vertigo z Os'a. Wiecie jak jest... palić się chce.. :D

Na spocie wszystko zlewa się w jedno, jest dużo wysokich pokrzyw. Na fotach kiepsko widać, zapadał zmierzch, wolę być ostrożny i nie podniecam się, żeby napizgać 50 fotek, a później opisywać każde zdjęcie(bez żadnej spiny do kogokolwiek ;)) Po prostu nie dbam o to.

Sezonówki w większości już się określiły. Liczyłem,że będzie więcej jaj, a tu wyrwane raptem 5 męskich...

Czas na te słabe foty...

2 tygodnie później....

Chyba C'99 (FiM)


Chyba Shaman (DP) Ponad 2 metry






Inny chyba Shaman




I na koniec ogólny zarys moich automatycznych odmian..

Żaden z nich nie jest niższy niż 1 metr. Najwyższy ok 160cm, ładnie w tym roku porosły. Ostatnio wsadzałem w kwietniu, a w tym roku w maju, kiedy pogoda była już pewna. Ostatni miesiąc był upalny i słoneczny. Co jakiś czas obfity deszcz i czego chcieć więcej...:)

Po prawej Jamaican Haze, po lewej z tyłu- mazary, automaxi z przodu.



Te z tyłu to White monstery (chyba), z przodu Maxi (lubię:))


Jeden z dwóch szczytów ściętego Vertigo


Na świeżo 240g takiego czegoś..:)



Fotki zrobione 3 dni temu. Trichomy mleczne, ścinka auto została zaplanowana na za ok 2 tyg. Większość auto mają ok 100 dni.
Więc do zobaczenia za 2 tyg. A raczej za 3 tygodnie, bo trochę roboty z tym będzie.

Dobre to vertigo...

Piona!!!
 
W

Weed44

Guest
Kuuu***a wszystkie szczyty auto ktoś beszczelnie zapie****ił!!!
W piz*u z tą całą robotą, nalatasz się, a jakiś cw*l Ci podpie****i.
Jestem wk***iony, zdjęć nie ma bo była noc. 2/3 automatów ktoś sobie skosił.
Na szczęście coś zostało. Problem w tym,że rosną tam konkretne sezonówki. Dużo sezonówek.
Załączył się agresor, ja Cie ku**o przyczaję, myślisz, że jesteś cwany??
Już nie jeden taki był :)

Pokażę Wam trochę suszu jak się wysuszu :)
Początkowo suszyłem topy w kuchni w kartonach, ale ***ało niemiłosiernie. Dlatego suszę na OUT.
Albo będzie git, albo wszystko pleśń zeżre...

Gorzej już kurva być nie może.....
 
Rejestracja
Cze 27, 2014
Postów
20
Buchów
0
Miałem to samo miesiąc temu. ..
Cholerni złodzieje 15szt. Ak47xSTA poszło się jbc :pl:
Mam nadzieje że im to twoje ziółko zaszkodzi .

Tak czy inaczej 3maj sie i oby do harvestu


Pozdrawiam.
 
W

Weed44

Guest
Tak to wygląda po tygodniu suszenia i kilku dniach w słoikach. Słoiki były 3, zostały już kiepskie 2 :)
Jest tu chyba 6 czy 7 odmian, wszystko pomieszane.

To palenie to 1/3 z całych af, a raczej resztek po kradzieży.
Na razie mi to wystarczy. Teraz walczymy o sezonowe, oglądajcie relację, może nawet poleje się krew :)
Co roku coś ginie, ale teraz auto były konkretne, cieszyłem się jak dziecko ze zdziwienia, że takie smoki..

Farta Wam życzę, bo mi go trochę zabrakło..

Elo











Temat klepie i pachnie jak trzeba. Trochę jeszcze kiepski smak, ale poleżą trochę w słojach to będzie ok.
Ile tego było? A nie wiem, nie ważyłem, ale koło 100 lekko
 
W

Weed44

Guest
Witam Was!

Nie byłem na spocie 3 tyg. Pojechałem wczoraj, żeby zrobić oprysk topsinem i oblookać co się z maleństwami dzieje.
Ale maleństwami one już nie są:) Każda sztuka minimum 2 metry, a jest kilka, które koło 3 się zakręcą. Wyrwane zostały 3 męskie sztuki. Oprócz nich 2 swiss mixy (hermy!!). A szkoda, bo ponad 2 metry miały szalone..
Kilka sztuk musiałem podeprzeć, bo leżały na ziemi. Podejrzewam, że zwierzę jakieś przeleciało sobie przez spota. Jedna roślina połamana, druga rozdarła się w fimowanym miejscu, ale poskładałem ją, może dojdzie do siebie.

Większość już kwitnie, ale kilka sztuk dopiero pokazują kłaczki, a 2 w ogóle jeszcze się nie określiły..:(
Razem do kupy naliczyłem 22 sztuki. Na dniach wracam tam podać nawozy i niech się bujają panienki.

Co do kradzieży... Mogę powiedzieć tyle, że spot od wczoraj jest praktycznie obserwowany 24/7 :D
Nie chcę, żeby znowu powtórzyła się sytuacja: Ave Fatima... Było i ni ma!!
Zdjęć mam tyle co KOT napłakał, ale wrzucam i następnym razem będzie więcej. Musicie zrozumieć, że chodzę tam wieczorem, w nocy lub z samego rana, więc pstrykanie fotek nie jest dla mnie najważniejsze ;) Szybko szybko i spie****am.

Pozdro growerzy, 3 majcie się ciepło, pogoda się poprawiła, będzie dobrze. Byle do października hehe :D

Coś mi się wydaje, że to je szaman


A tu z kolegą




Wszystko się zlewa




C99 preflowery dopiero. Złamany w miejscu fim'a




takie jeszcze mam


I takie tam jeszcze.


Mam też krótki filmik, ale to może później;)
 
W

Weed44

Guest
Minęły kolejne 3 tyg....

Każda roślina w innym stadium flo. Boję się, że kilka może nie doczekać bursztynu:( Ale mlekiem też się zadowolę:)
Nie ma co się rozpisywać. 2 tyg temu dostały planta vit i już odstawiam nawozy. W odstępie 2 tyg pryskałem topsinem.
Pozostaje teraz czekać na rozwój sytuacji... Wszystkich kobiet jest 19 i pół ;)






To prawdopodobnie shaman będzie






C99



Maroc (??) Niby mówili, że półautomat, ale przecież mu jeszcze brakuje trochę.











Gałęzie uginają się do ziemii pod ciężarem :-D



Ja już ludzie nie pamiętam dokładnie co gdzie rośnie. Pełen rozpie****, od wyboru do koloru.
 
W

Weed44

Guest
Kilka nowych zdjęć. Maroc i Shaman po trochu pocięte(trichomy mleczne, trochę bursztynów), pogoda sprzyja.

C99


Maroc












Tu późno zakwitła, nie wiem co to.














A ta sztuka jest z OpenSeeda i jeśli mnie pamięć nie myli dostałem ją od freshSeeda :D


Daswidania kuźwa <shiza>
 
W

Weed44

Guest
Siema.

Nie zamykam jeszcze wątku, zrobię niedługo podsumowujący up.
3/4 zioła za***ali, ale trochę zostało, do wiosny wystarczy :)
Mam ostatnio małe problemy ze zdrowiem, ale zbiorę się i dokończe relację.

Pozdroo ziomy
 

Mike04

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
155
Buchów
141
Odznaki
2
Współczuje Ci,prze***ane z tymi złodziejami.
Mi tez troche zgineło w tym roku,ale to przestroga na przyszły sezon ;)
Z fartem i powodzenia :)
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
no i jak tam weed?? zapomniales o dodaniu wyniku koncowego?? hehe :) pozdrawiam
 
W

Weed44

Guest
Dobra czas kończyć tę szopkę ;) Sorra, że dopiero teraz, ale byłem trochę w szpitalu, kilka spraw się nałożyło i tak wyszło.Ale tak jak obiecałem, daje up.

Nie chce mi się rozpisywać. Została kiepska 1/3 całości, ktoś nieźle się nachapał za damkę. Zdjęć też za dużo nie ma, ale pochwalę się tym co mam.
Zioła nie ważyłem, trochę tego było, w sumie szacuje, że około 2-3 kg. Odpady trochę przerobiłem, ciastka mają moc:) Trochę poszło w WC. Ogólnie na dzień dzisiejszy jeszcze jest co jarać, a do żyda też trochę poszło (jakoś trzeba se radzić, nie? ;)
)
Więcej relacji chyba nie będzie, bo za chooja ktoś obserwował i zawsze przed kosą mnie uprzedził.
Albo będzie, ale dopiero po sezonie.

Dobra dość pitolenia. Zobaczcie na to co mam i 3majcie się i byle do wiosny (chociaż już mamy wiosnę za oknem)

Pozdro growerzy!!!













Było 5 razy po tyle plus auto i jeszcze resztki ścinek ;)


Rachela od Tomekk
















 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
water curring? dlaczego? krzaczki piękne <joint>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół