nasiona marihuany

[AF ok. 50reg], [ok. 50 sezon. reg] OS'owe pechy

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
W

Weed44

Guest
Siemanko!!

Wysępiłem z forum tyle pestek, że zastanawiam się, kiedy to wszystko wysieję :)
Ale przejdźmy od razu do rzeczy. Spotów będzie minimum 4, a wszystkich pestek do kupy będzie koło setki:

Na 1 spocie(najlepszym) zobaczycie przede wszystkim Automaty:
Af reg mix by THCunel- 20 szt,


Af reg WARR- 23 szt,










Af reg VERTIGO by don Carbonio- 9 szt.


Zdjęcie spota 1 (przekopane z dolomitem ok 25m kwadrat.) Świetna gleba!





Na spocie 2 przygotowane zostało miejsce na 5 szt CHEESE MIX FEM

Wszystko wykiełkowałem w domu, następnie kiełki poszły na spota do podziemnych szklarni. Na parapecie wszystko się strasznie wyciąga, a dysponuję tylko małym PC boxem, więc wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem:)

Fota ze spota nr 2 gdzie są dwa inkubatory:









Oprócz tego jestem jeszcze w posiadaniu ponad 50 szt. odmian pełnosezonowych REG
-swiss mix od Tomekk
-fresh seeds
-Dżano.
One pojdą na spot nr 3 zgodnie z zasadą "ile wlezie" :)

Na spocie 4 rośnie mix wszystkich zmiksowanych mixów :)
Są tam m.in. kilka sez. REG, Rahela, WMxWR (Tomekk)
Na tego spota poszły roślinki z parapetu, już po 4 dniach.

Na razie skupiłem się tylko na spocie 1 i 2.

Spot 3 muszę jeszcze przygotować.



Co do nawozów to standardowo Biohumus, gnojówka z pokrzyw, mleczu i odchodów gołębich.
Na flo myślę a jakimś długoterminowym nawozem, dodatkowo melasa oraz rozsypię popiół na ziemię w wczesnym FLO. Nie używam ziemi sklepowej, tylko spotowa z dolomitem, azofoską, spruchniałym drewnem, mchem, liśćmi, patyczkami, duuużo skorupek ślimaków:)


W niedzielę wypad na spot, zobaczyć co w szklarniach wyszło i pierwsze foty roślinek. Z biegiem czasu ilość roślin i spotów może ulec zmianie. W końcu to outdoor i wszystko się może zdarzyć.
Powodzenia wszystkim i oby do jesieni :jaraczz:
 

wNocy

Well-known member
Rejestracja
Gru 30, 2013
Postów
123
Buchów
0
No to baton ode mnie , też mnie kusi aby juz olać to noszenie ziemi .
 

Glaukos

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
148
Buchów
0
Co te waciki takie różowe, bejcy dodawales czy co xd
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Pięknie lecisz. Powiedz mi kolego czy mierzysz na OUT ph gleby i roztworu czy wystarczy tylko dolomit ?:D
 

GanjaForever

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
141
Buchów
0
Pięknie się zapowiada , fajne pestały masz , a więc zasiadam i kibicuję . Oby bez przypału do :harvest:
 
W

Weed44

Guest
A miało być tak pięknie....

Miejscówka 1 i 2 spalona. Jestem zmuszony się ewakuować. Cała robota poszła się je**ć. Foliaki usunąłem, rośliny przeniosłem na w inne miejsce. Z ponad 50 pestek zostały 34 sztuki. Zawiodłem się, bo WARRY praktycznie nie wyszły z gleby, cheese się ostał 1, ogólnie kiepsko.
Najlepiej wystrzeliły afy od THCUNEL (to chyba SOMowe geny) i Vertigo (też chyba SOM).
Kiepsko, ale były bez opieki 2 tygodnie, na szczęście w porę udało mi się ewakuować sadzonki..

W zasadzie byłem mocno wk***iony z zaistniałej sytuacji. Przekopałem na innym spocie ok 2x3 metry, ogrodziłem siatką i wrzuciłem all in gęsto w 3 dupy. Zostawiam to na 2 tygodnie. Pogoda na wysadzanie jest teraz idealna.

Z tego wk***ienia i pośpiechu nie ma zdjęć ze spota, ale są foty tego, co zastałem pod folią.







Do wody poleciało już 10 swiss mix. Zaraz pod lampkę 12/12 i damki na spoty, aż do końca czerwca :) W ziemię poszły też 5 FEmek sezonowych: Maroc, C99, Shaman.

Do odwiedzenia został mi jeszcze spot 4, na którym rośnie mix tego co miałem, auto od tomekk i inne, też nie byłem tam ponad 2 tyg.

W ubiegłym sezonie nauczyłem się, że out to loteria. Można wysiać 200 roślin i nie zebrać nic. Dlatego jestem dobrej myśli. Trochę roślin już wysianych, no i trochę jeszcze mam w skarpecie na czarną godzinę.

Następny weekend pokaże co rośnie, a co nie. Pozmieniało się w tym życiu.. Nie ma kiedy się wyrwać na spota. Za dużo człowiek ma na łbie.

Ale nie skreślajcie mnie jeszcze. Poprawię się. Do następnego. Cze! <shiza>
 
W

Weed44

Guest
Siemanko!!!

Sprawa wygląda następująco. Po ewakuacji z spota 1 i 2, wszystko zostało przeniesione na nową miejscówkę.
Ok 30 af reg rośnie już sobie w pierwszym poletku.

20 af fem, oraz 7 sezon reg(dżano) poszło do inkubatora na spocie.

Do dołków poszły też: maroci fem, c99 i shamany, jest ich 7 sztuk, wszystkie fem, a do tego jeszcze 2 sztuki sezon reg od fresh seeds.

Przygotowałem drugie poletko pod resztę auto z inkubatora. Wszystko ogrodzone zostało siatką. Pie****one ślimaki w ubiegłym sezonie dały mi nieźle popalić :) No i dookoła plancików rozsypałem ślimakol :D

Na razie nie ma co pokazywać, roślinki malutkie, zacząłem dość późno w tym roku, ale damy radę:)

W sumie na tym spocie będzie ok 50 af i ok 15 sezonowych. Nie ma się co pier***ić w tańcu<shiza>

Jeśli chodzi o spota 4 z mixem mixów- nie byłem tam od wysadzenia plantów i nie chce mi się tam jechać :yeahh:
Może go zostawię tak jak jest i będą pestki. O ile jeszcze coś tam rośnie...

Pozostał mi do obsadzenia spot 3, ale nie wiem czy będę tam uderzał. Wyjdzie w praniu.

Na razie łapcie foty i życzę farta!!!!

sezon reg (poszły w glebę i do inkubatora)


Regi sez poszły na spota(jedna umarła przy sadzeniu)


sezon fem- poszły na spota


Poletko 1 (af reg)


Planty są w takim etapie rozwoju(sadzone gęściutko)






Poniżej odmiany pełnosezonowe









A tutaj poletko 2. Tu będą rosły afy fem takie jak auto maxi, mazary, ak 470,




No i na koniec super profesjonal incubator :)




A w inkubatorze...

Wyżej afy, niżej sezonowe reg.

To tyle jak na tą chwilę. Jak się zbiorę to wyskoczę na spota 4 z mixami i dorzucę jakieś foto.

Do następnego!!<wodna>
 
G

G-Star Raw

Guest
Bedziesz miał troche roboty : ) . życze powodzenia i zasiadam na trybunach. Pozdro Green
 
W

Weed44

Guest
Siema!!!

Dawno mnie tu nie było:) Na spotach trochę się pozmieniało. Coś odpadło, coś doszło, ogólnie wszystko pod kontrolą ;)

Na głównym ogródku oesowe afy ostro wystrzeliły w górę. Afy fem trochę młodsze też ładnie rosną.

Dzięki temu, że w tym roku wszystko jest ogrodzone, zanotowałem minimalne straty. Pożarte zostały sezonówki około sztuk 3 :D

Nie chce mi się rozpisywać, zjarałem się z samego rana, więc poniżej wklejam fotki z ogródka. Niestety dysponuję tylko aparatem z telefonu, ale jak to mówią; lepszy rydz niż nic<joint>

Tutaj AF-y reg: Thcunel, Carbonio, Tomekk. Wszystkich do kupy ok 25 sztuk. Usunięte 3 męskie.
ROślinki mają ok. 40dni. Wczoraj drugi raz dostały BIOHUMUS 3 nakrętki na 5 litrów wody. Za tydzień tylko woda i potem już coś na flo;)














Niżej, młodsze siostry z rodziny feminizowanych 19 sztuk: Jamaican haze, Automaxi, mazar, ak 470 i uj wie co jeszcze<shiza>
Panienki mają ok 25 dni. Wczoraj również dostały pierwsza porcję Biohumusa ;)

Na samym środku kret sobie kopiec zrobił. Szlag by go trafił!!





Zaraz obok rosną jeszcze krzaki sezonowe.
Najstarsze mają po ok 3 tygodnie. Żeby było sprawiedliwie- też dostały biohumusa;)
Do nich doszły jeszcze 5 fem C99 i 5 fem Northern passion, oraz 3tygodniowy no name z boxa.
Zdjęcie ogólne sezonówek





Tutaj jedna z starszych:






Jedna panienka po toppingu


Druga panienka po FIM'ie



Jeśłi chodzi o spota 2 z mixami to nie mam żadnych zdjęć. Wciąż coś zjada planty, albo usychają. Coś tam rośnie, ale bardzo kiepsko. Nie ma co pokazywać. Wrzuciłem na watę jeszcze kilka pestek, dorzucę coś na tego spota. W boxie mam jeszcze 5 sztuk- mają po 3 tyg, zaraz się określą;)

To by było na tyle. Komentujcie ziomy. Pozdroo i powodzenia :)
 
W

Weed44

Guest
Witam.

3 tyg później...

Wszystkie panienki są zdrowe:) Automaty kwitną, zawiązują już topki. Do papu dostają florovit.
Sezonowe dostają biohumusa. Spot odwiedzany raz na tydz. Ostatnio rzadziej. Pedały auto wyrwane, można na chwilę wyluzować.
Ogrodzenie usunięte 2 tyg temu. Są już na tyle duże, że dadzą sobie radę :D
Zobaczcie na zdjęcia jak to sobie rośnie.

Automaty. Fem/reg wszystkich do kupy ok 30












Z sezonowych

REG od freshseeds


i druga sztuka


Mały Swiss mix po fim


Drugi Swiss (tomekk)


Femka (chyba C99)


Femka po fim




Inna femka po toppingu




Sezonowych jest ok 15 w takim stadium jak wyżej widzicie. fem/reg

Jakieś 2 tyg temu doszło chyba 15 reg/fem, a wyglądają tak:




To be continue...<wodna>
 

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
Elegancki projekt. Całkiem niezłe wyrosły Ci te automaty, sezonówki też spoko. Będzie co jarać. Buch i lecisz dalej:jocolor:
 
W

Weed44

Guest
Ogólnie w tym roku leci wszystko co miałem z pestek + dokupionych ok 30 sztuk fem.
Często i gęsto, jak tylko się da. Kilka regów wyleci, to na flo będzie luźniej, co nie? :)
Pozostał jeszcze spot z mixami pozostawiony samopas. Muszę się tam w końcu wybrać obadać sytuację i wrzucić tam 4 ostatnie sadzonki (af). Na flo automatom podaję florovit. Ma niezły skład, ale jest mineralny. Polecicie sprawdzony, dający dobrego kopa na flo??
Ale nie jakiś tam boster,top max czy uj wie co jeszcze. Od tego mam melasę. Mówię o takim konkretnym nawozie<palacz>
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
U ciebie też to fajnie wygląda :) kiedy następne zdjęcia ?

A na flo od siebie mogę polecić Polisfoska - używam od trzech sezonów,może trochę drogi ale na prawdę bardzo dobry jest.Na aledrogo jest tańszy i to sporo tańszy ale... po co ślady zostawiać he he
 
W

Weed44

Guest
Zdjęcia będą jak pójdę tam w cąigu dnia, bo wieczorem: pie***le, nie robię :) Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu zawsze.
Akurat naprzeciwko mojego domu jest sklep-market ogrodniczy, wiec skoczę po tą polifoskę i zobaczymy co z tego będzie. Florovit zmieniłem na planta vit- ma lepszy skład. W tym roku auto mi porosły kozackie. Sięgają mi do brody, a mam ok 175cm wzrostu :) Jeszcze miesiąc i tniemy. Lupę mam 60x, więc na spokojnie w odpowiednim momencie skosimy :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół