nasiona marihuany

Organic Outdoor by Kleks [11AF] [11FEM] [Moby Dick, Big Bud, Sativa Fast, Critical Jack, Auto Speed, AK47, Durban Poison, Easy Sativa, WW]

Wyszukiwarka Forumowa:

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
:bounce:WITAM WSZYSTKICH GROWERÓW!:bounce:
Jest to moja pierwsza fotorelacja, zeszłoroczny sezon zakończył się kichą mimo sporego nakładu pracy, po 3 tygodniach deszczów wszystko zgniło, cała ziemie i keramzyt którą przeniosłem poszła na marne, 50 nasion fem także, byłem tak wk***iony że nawet nawozy zostały wy***ane gdzieś w okoliczne krzaki, a kręgosłupa się nowego nie kupi, sadziłem na bagnach, dołki po przekopaniu były suche ale po takiej ilości deszczu wszystko było jedną wanną, palenia z lejdi balkonowej starczyło na zimę, nie było aż tak źle mimo straconych pieniędzy i czasu, ale doświadczenia się nie kupi... no cóż, w tym roku roślinek jest o połowę mniej, to i mniej noszenia ziemi :). Żeby się dostać do spota trzeba się przedrzeć przez bagna w gumiakach/woderach, i dochodzi się do prawie stabilnego gruntu, czasem jest zalany, ale to po deszczach, z drugiej strony są bambusy bagna trzciny i z tamtej strony aby się dostać jest 2h ciachania maczetą, w lato jak się idzie na spota to krzaki/trzciny są większe ode mnie, więc mam pewność że nikt nie proszony tam nie wejdzie, jedyne czego się obawiam to paralotniarzy, bo doniczki (dosyć spore) będą położone na ziemi nie będą wkopywane, całą uprawę chcę mieć 100% bio i trenować LST. Proszę nie pisać że Big Bud nie dojdzie, wzięty na testa - ile urośnie tyle urośnie :) dobra do rzeczy.

ZAKUPIONE PESTKI

FEMINIZOWANE:

  • 3x Easy Sativa / ORION
  • 3x Durban Poison / ORION
  • 3x Bug Bud / ORION
  • 1x Sativa Fast / ORION
  • 1x Moby Dick / DINAFEM


AUTO FLOWERING FEMINIZOWANE:

  • 4x AK47 / ORION
  • 3x Critical Jack / DINAFEM
  • 3x Auto Speed / ORION
  • 1x White Widow / DINAFEM


REGULARNE - MOŻE POSADZĘ PO 2 NA SPRÓBOWANIE, ALE NA BALKON:

  • 10x Landrace
  • 5x Follow The Rabbit


RESZTA ZESTAWU TYPU ZIEMIA/NAWOZY/SPRZĘT


  • Ziemia BioGreen LightMix z perlitem 400 Litrów / 25L na sezonówke i 10L na automata, wiem że minimalna ilość, ale nie mam takich wymagań co do zbiorów jak co niektórzy ;)
  • Mikoryza uniwersalna ZielonyDom
  • Aquagel 1kg ZielonyDom (Oznaczenie - przyjazny mikoryzie)
  • Dolomit DolPol 20kg
  • BioBizz RootJuice 250ml
  • BioBizz BioHeaven 250ml
  • BioBizz TopMax 500ml
  • BioBizz BioGrow 1l
  • BioBizz BioBloom 1l
  • 12x Donica 25L
  • 12x Doncia 10L
  • 3x Wysadzarka 8x8cm
  • 100x Kotwiczki zębate do przytrzymywania donic i LST
  • Ultrathon - na klescze i komary, ponoć używa go wojsko w USA i jest dobry

KIEŁKOWALNOŚĆ



  • 25.04.12 poszły na chusteczki bez moczenia w wodzie, wole im dać więcej wody i po 5-6h nadmiar odparuje, więc czują się jakby wcześniej były moczone w kubeczku z wodą.
  • 27.04.12 pierwsza partia poszla do wysiewarki (zostały durbany ak i sativa fast)
  • 28.04.12 wszystkie pestki w wysiewarkach kiełkowalność 100% (1 Critical Jack wypuścił 2 kły, został oznaczony jako mutant)
  • 29.04.12 Wszystkie roślinki ładnie wyszły, niektórym pomogłem ściągnąć skorupkę pensetą aby od razu łapały więcej słońca, Critical Jack mutant tak jak sądziłem wypuścił dwie rośliny mniejszą i większą, dwie roślinki musiałem odkopać bo kiełek się zakręcił w każdą stronę i chyba nie wiedział jak wyjść (za głęboko wsadziłem) ale już są wszystkie ponad powierzchnią.


Czekam na komentarze, te dobre, te złe, oraz te które mnie czegoś nauczą.


GALERIA

Trochę sprzętu


Nawozy


Reszta ziemi


Kleszcze, komary i magazyn wody


Kiełkowanie


Nowe życie :)


Panienki z góry


Critical Jack Mutant


I na koniec Sweet Focia z dwoma koleżankami noname, kogoś tam... :)


:bounce:POZDRO I Z FARTEM! :bounce:
 
Ostatnia edycja:

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Zapowiada sie bardzo ciekawa fotorelacja. Oby tak ładnie i przejrzyście była prowadzona do końca!

8)
 
Ostatnia edycja:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Będę śledził bardzo ładnie i schludnie wszystko przygotowane :)
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Piękny Zestaw. Ziemia ile za worek?

Ziemie znalazłem na pewnej stronie za 20zł od worka (w bestsellerach) i w każdą przesyłkę kurierską wchodziły 2 worki, dziś jadę na spota (pierwszy raz w tym roku) zawozić ziemię , doniczki, i wykarczować maczetą, zobaczymy jak to tam wygląda, wezmę aparat i porobię zdjęcia ;)

@haszysz90
koło 1200-1500zł, i tak dobrze bo w zeszłym sezonie poszło 2 tysiące (ale ziemia była biedronkowa nawozy mineralne i o połowę więcej roślin), 2 koła wymienione na doświadczenie i nic więcej ^^
 
Ostatnia edycja:
H

haszysz90

Guest
Ile cie to wszystko kosztowało?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
:bounce:AKTUALIZACJA 1:bounce:
Witam, wczoraj byłem na spocie tak jak pisałem, spot jest wy***any w kosmos, gdy go znów zobaczyłem, jeszcze bardziej się upewniłem że nikt nie proszony tam nie wejdzie :)
Pierwszy etap noszenia ziemi polegał na zwiezieniu jej do bezpiecznego miejsca w lesie, rowerem, w plecaku wojskowym moro, 3km w jedną stronę z jednym workiem i tak zeszło parę godzin jeżdżenia, a dziś dupsko od siodła mnie w ch*j boli ^^
Drugi etap polegał na przeniesieniu ziemi w miejsce docelowe, zdecydowałem się że będą ją nosił od drugiej dłuższej strony póki bambusy są do kolan, bo potem i tak wszystkie ślady które narobiłem szybko zarosną.
Tej ścieżki nigdy więcej nie użyje bo do spota będę dochodził przez bagna - wodę, raz na tydzień, brrr jak ja nie znoszę robactwa <lol2>
Na spocie znalazły się 2 legowiska dzikich zwierząt, co mnie jeszcze bardziej upewniło że nigdy nie było tam człowieka, ale niestety rok temu też tam było jedno legowisko, więc często tam muszą przychodzić, na jedno legowisko się odlałem, a następnym razem przyniosę trochę mydła proszków czy włosów, mocz lwa byłby idealny haha.
Wschód i zachód słońca możecie zobaczyć w galerii, jest po prostu bosko <coolpalacz>

GALERIA

Zdjęcie roślin z wczoraj rano, tyle urosły przez noc.


Ogólnie spot


Wejście do spota


Spot


Spot po małym liftingu


Spot po małym liftingu 2


Spot z dala


Spot z ziemią i doniczkami


Mały kamuflażu przeciw paralotniczy


Mały kamuflażu przeciw paralotniczy 2


Pierwsze legowisko zwierząt


Drugie legowisko zwierząt


Wschód słońca <peace>


Zachód słońca <peace>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Spot pierwsza klasa mam podobny który zresztą widziałeś w mojej fotorelce ;]
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
:bounce:AKTUALIZACJA 2:bounce:

Yo, w sumie to nic się nie dzieje roślinki czekają do 15 aż pójdą na spota, 04.05.14 dostały pierwszą karmę w postaci Root Juica 5ml/1.5l, Tego samego dnia na watę poszły 5x Landrace REG stwierdziłem że wsadzę je w ziemie którą zniosłem rok temu, jak zaleje to zaleje jak nie to spoko :) na razie po 2 dniach kiełka nie widać, ale to może dlatego że wybrałem najgrubsze pestki, zobaczymy ;)

GALERIA

Pierwsza partia


Druga partia


No i mutancik, ale chyba wyrwę tego brzdąca, jak myślicie ?
 

Colba

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
111
Buchów
0
Siema , ja zawsze robie tak ze biore obcinacz do paznokci i od strony hdzie wychodzi kielek lekko naciskam a skoropka peka i kielek szybko wychodzi ;) Tylko jak jest juz wilgotny , mozesz sprobowac ;)
 

Daroent

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2014
Postów
13
Buchów
0
Nie boisz sie tych zwierzat? U mnie na spocie tez jakas dzczyzna sie wyleguje i ciagle mi to chodzi po glowie jak sie przed tym bronic, w koncu czytajac nie jedna fotorelacje mozna zwrocic uwage na szkody spowodowane przez sarny/dziki. Ja postawilem na zapore z polamanych drzew i krzewow + jakies tam domowe sposoby typu siku lub siersc psa a i tak mam obawy glownie o to. Ogolnie spot wydaje sie byc pierwsza klasa tylko zabezpiecz sie jakos przed zwierzyna. Panienki ladnie rosna, kurdupla nie wyrywaj chyba nie zje Ci pozostalych dam a zawsze to jakas atrakcja ;). Pozdro i aby do konca.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
@Colba
Precrushing zrobię za 2 dni, jak się nie otworzą, ale już 3 się otwierają, więc myślę że będzie luz.

@Daroent
ta zwierzyna to zapewne sarny, bo mają wydeptane 2 ścieżki do spota, takie bardzo wąskie, dzik zrobiłby większe. Zniosę mydła, sierści, i jakoś zabarykaduje te wejścia , może podziała.

ku**a zastanawiam się nad fotopułapką za 2 koła, która wysyła mms jak ktoś wejdzie na spota czy to Panowie niebiescy, czy sarny dadzą rade prześlizgnąć się obok barykad, wtedy jeszcze bym zdążył dolecieć i przepędzić zanim wszystko wpie****ą. Jest to kolejny wydatek, ale względem utraty wolności, a uniknięciu kary na prawdę warto.
 
J

Janbonk

Guest
@Colba
Precrushing zrobię za 2 dni, jak się nie otworzą, ale już 3 się otwierają, więc myślę że będzie luz.

@Daroent
ta zwierzyna to zapewne sarny, bo mają wydeptane 2 ścieżki do spota, takie bardzo wąskie, dzik zrobiłby większe. Zniosę mydła, sierści, i jakoś zabarykaduje te wejścia , może podziała.

ku**a zastanawiam się nad fotopułapką za 2 koła, która wysyła mms jak ktoś wejdzie na spota czy to Panowie niebiescy, czy sarny dadzą rade prześlizgnąć się obok barykad, wtedy jeszcze bym zdążył dolecieć i przepędzić zanim wszystko wpie****ą. Jest to kolejny wydatek, ale względem utraty wolności, a uniknięciu kary na prawdę warto.

nie wyrywaj tej malej, co do tej pulapki tez sie zastanawiam sa juz nawet po 1k-1,2k dobre ;p
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
:bounce:AKTUALIZACJA 3:bounce:​

Witam, wczoraj popołudniu roślinki zaszczepiłem mikoryzą metodą podkopu do korzenia, drugą dawkę metodą moczenia całej bryły korzeniowej w wiadrze zrobię na spocie, gdyby ta jakimś cudem nie złapała.
Trzy Landrace poszły do wysiewarek, pozostałe dwie chyba nie wyjdą mimo że są otworzone pestki, ale jeszcze je potrzymam, zobaczymy.
Gdy sobie tak siedziałem na balkonie i robiłem szczepionki, przelatywał paralotnik nad moim laskiem... więc poważnie się zastanawiam czy nie wkopać tych doniczek w workach na śmieci, albo przynajmniej przemalować je na zielony kolor.
Następnie na wieczór przygotowałem mieszankę Bioheaven, RootJuice, Grow, w ilościach 5ml na 1.5litra (najpierw woda, potem nawozy do jednej butelki), na wieczór dostały z tego po zakrętce od coli.
Cały etap z procesu szczepienia jak i gratisowe foty spotu nocnego, czy paralotnika, w galerii, dzisiaj nie pstrykałem roślinkom zdjęć, więc wszystko jest wczorajsze, yo.

GALERIA​

Wygląd gotowej mikoryzy


Tak wyglądała dziurka ^^


Tak po w***aniu mikoryzy


Tak po wciśnięciu mikoryzy głębiej do dziurki


Tak po zasypaniu mikoryzy


Tak wyglądały gdy z nimi skończyłem i nadsypałem ziemi


Tu zdążyłem pstryknąć fotkę mam nadzieje że miłemu Panu, w lato ich widzę po 3-4 codziennie...


Tak wyglądał mój spot nocny - teraz już je zostawiam na balkonie niech się hartują, zdjęcie jest niżej bo nie chciałem łapać okien sąsiadów z naprzeciwka, mimo wszystko i tak złapałem więc wyedytowałem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół