nasiona marihuany

AF [~10] | SEZON [~5] | No Name [x] | Farmer Out2014

Wyszukiwarka Forumowa:

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Amnesia 62 / 40 flo






Najniższe odrosty, tu dopiero brązowieją włoski ale za to ładnie puchną te 2 topki



Szczyt :jaraczz:









Roślina od spodu ( już odwiązana )


Najmniejszy topek , wiatraki go zasłaniały


I reszta topków






Ze szczytu już odpadają te brązowe włoski , chyba dojrzał :D

Myśle że w następnym tygodniu zetne szczyt i topki piętro pod szczytem, a reszte zostawie aż dojrzeje .

Co wy na to ?
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Amnesia dzień 83 .

Ściąłem 2tyg temu szczyt i piętro pod szczytem , moc miał dobrą ale to jeszcze nie to, bo nie doszedł w 100% ten szczyt . Roslina miala jakos 70 wtedy.

Ocena szczytu:
Moc 7-8/10,
Smak 6/10 bo nie robiłem flusza :/
Zapach .. Nie czuć zioła tylko specyficznie pachnie żywicą , po dotknięciu topa zostawał fajny, aromatyczny zapaszek na palcach
W dodatku strasznie widać po oczach, już po 1 boniu wyglądałem na zmasakrowanego :D

Teraz tak wygląda, karzełek :D

zdj tel , bo gdzieś aparat zapodziałem :(






Tu polecam zrobić zooma:




Co najdziwniejsze , mając ponad 80 dni puścił nowe odrosty.. To możliwe podczas flo? :D

Tak one wyglądają :

tył :


przód :


Od dłuższego czasu dostaje samą wode, za 2 dni :harvest::harvest::harvest: <peace>
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Siemaaaa

Fot z przed 3 tyg, nie było czasu wrzucić







A to z dzisiejszej ścinki 2 ostatnich topów ktore zostawiłem na czarną godzine :D



oto co zostało haha


i nie wiem jakim cudem po tych ścinkach ale ta roślina odżyła , produkując nowe kwiaty




Tematu nie zamykam , bo to nie koniec moich działań :)

W krótce nowe fot czegoś nowego, nie amnesi . pozdro
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Z tej reszty co została :)


Bryła korzeniowa z amnesi , doniczka miała 3,5L



A tutaj BlueBerry chyba od SpeedSeeds ale nie pamiętam . Wczoraj przy podlewaniu zauważyłem że zaczyna kwitnąć , a tak sie opie****am ze nie chce mi sie jechac po ziemie i ją przesadzić .. Już ładnie pachnie :D




Tu jakiś gratis do zamówienia , ponoć automat od Warr`a





Wystawił jajca , dokładniejszego zdjęcia nie mam jak zrobić , ale jestem pewien że chłop . Ile go trzymać żeby sie nadał na mleko ? :D

Nie wiem ile dokładnie mają roślinki , blueberry jest 1 dzien starsza od tego gratisa . Od początku do konca siedza na parapecie , chyba ze nie bedzie juz odpowiedniej ilosci światła to moze zmontuje jakiś domek :D

Jeszcze została 1 amnesia karzeł z innego spota, ale nie opłacało mi sie nawet tam jechać i od ponad miesiąca jej nie widziałem wiec nie wiem czy tak na prawde została :D


Jak cos to daje znać :D
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Jednak zostawie i zrobie nasionka.

Dziwna sprawa z tym chłopem, na 3 piętrach ma jaja a na szczycie puszcza białe włoski tak jakby to była suczka.. obojniak??
 
Ostatnia edycja:

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Siemano dawno mnie tu nie było aż przenieśli temat do niedokończonych fotorelacji :D

Właśnie ściąłem blueberry która miała około 80dni, posadzona w połowie sierpnia dała sobie rade.





na gibona i dwa wiadra bedzie :D<wodna>:bongo4:



Teraz mozna przenieść do zakończonych :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół