nasiona marihuany

[20?] [af fem,out mix reg,out fem] Niewyrównane rachunki,czyli sezon 2014 by Tajemnica.

Wyszukiwarka Forumowa:
T

Tajemnica

Guest
Witam wszystkich bardzo serdecznie w sezonie 2014!

Na początek kilka słów wstępu.

Ślę ogromne podziękowania dla ludzi z tego forum,bo zostałem przez Was hojnie obdarowany nasionami i wiedzą.
Prowadzę tą fotorelacje nie tylko ze względu na to,że obiecałem kilkoro ludziom przeprowadzić fotorelacje z nasion otrzymanych od nich. Głównym moim celem jest pokazanie tego,że jednak potrafię uprawiać rośliny. W tamtym roku nie wyszło za dobrze,bo nie byłem wcale przygotowany. W tym roku chce udowodnić zarówno Wam jak i sobie,że potrafię.


Coś o zaopatrzeniu i spotach...

W tym roku mimo kilku komplikacji,o których zaraz napiszę.Planuję dotrwać do końca bez żadnych przypałów i fajnie by było jakbym zebrał przynajmniej 200g. Jestem posiadaczem azotanu srebra (dzięki Ricz) i zamierzałem feminizować nasiona sezonówek,ale chyba jednak skupię się na automatach.

Większość spotów było przygotowywane na jesień. W piątek wybrałem się na przejażdżkę rowerową po nich ze szpadlem i chciałem jeszcze raz przekopać ziemię. Jakie mnie zdenerwowanie ogarnęło gdy na większości znalazłem już rosnące sadzonki w doniczkach/butelkach.:pl: Spotów miało być 5,zostało 2. Oczywiście na tym nie poprzestanę,ponieważ nasiona mam od groma. Poupycham najwyżej więcej roślin na spotach,które się ostały (jeden z tamtego roku) i poszukam w poniedziałek nowych. No cóż życie,dobrze,że to nie ja pierwszy posadziłem tam rośliny,bo mógłbym je stracić. Zdaję sobie sprawę,że nie każdy byłby taki miłosierny i zostawił to w nienaruszalnym stanie,mimo iż jesienią włożyłem tam sporo pracy.

Tak jak już wspomniałem spoty były przygotowywane na jesień,na wiosnę przekopałem je jeszcze raz.

Oto jeden z nich.


Ograniczę wrzucanie zdjęć spotów,ponieważ najwyraźniej w moich okolicach znajduje się dużo growerów.W tamtym roku już na samym początku zostałem okradziony z roślin na spotach,które były przygotowane. W tym roku ostrożność i bezpieczeństwo to podstawa. Zostawię na spotach "pułapki",żeby zobaczyć czy ktoś mi się tam nie kręcił,między innymi jakieś nitki,czy też zostawię w zakręconym słoiku banknot lub coś podobnego. Myślałem także o zaminowaniu spota(dobrzy słyszycie) minami z ASG na farbę,ale nad tym jeszcze pomyślę, Wyobrażam sobie minę człowieka,który by wchodził na moją mini plantację i nadepnął na tą minę.
Ale wróćmy do tematu.
Na jednym spocie (tym pokazanym wyżej) wykopałem kilka dołków,do niektórych nasypałem ziemię ze stonki i kałlandu,do niektórych pół na pół,a do jeszcze innych po prostu nasypałem samych nawozów. Główną rolę będzie oczywiście odgrywać poletko jakieś 4x5 m przekopane z ziemią ze stonki i kałlandu z dodatkiem dużej ilości azofoski i dolomitu.

Czy będę stosował jakieś nawozy do podlewania to się okażę,na pewno będę sypał dolomitem. Jeżeli wyjdą jakieś niedobory to na pewno coś dokupię. W tym roku nie będę oszczędzał.


Co do treningu to oczywiście stawiam na LST. Na sezonówkach pokombinuję z fim,lst,może supercropping.

Nasiona...
W tym roku naprawdę jestem wdzięczny ekipie forum.
Dziękuję
Ricz
FreshSeed
Feeduj
leniwiec
herb iron
BOOM
Salvador Dali
Ponury Żniwiarz
raslutaa
Dyslektyk

Kolejnośc przypadkowa. Dużo Was się zebrało.. Żeby nie wyjść na sępa muszę pokazać w tym roku coś naprawdę wyjątkowego.. (jeżeli kogoś pominąłem,proszę się upomnieć). Oczywiście jeżeli dotrwam do końca to openseed przeprowadzę,bo liczę na to,że feminizacja się powiedzie.

Kilka odmian jakie będzie można u mnie zobaczyć to między innymi;
Easy Sativa (BDS),SHaman (DP),Early Skunk (BDS),EasySativaxMaroc,ADxOUT WARR 1, DF AF,no nasion,genów jest od ch**a. Najprzeróżniejszy mixy sezonówek i sporo nasion feminizowanych automatów.


Jak dotąd wykiełkowałem kilkadziesiąt sezonówek reg ( ok. 35) i znajdują się w "okopie a'la Rusek". W poniedziałek przesadzam je do dołków. Dziś ruszam z kiełkowaniem auto reg i feminizowanych sezonówek.
Niektóre nasiona mi się pomieszały i nie będę w stanie stwierdzić,które są które,ale zapewniam,że przynajmniej kilka nasion od każdego dobrego człowieka,który się ze mną podzielił wystąpią w fotorelacji.
Przepraszam również za może źle sklepane zdania,ale myślę szybciej niż mówię/piszę i czasami wychodzą głupoty.

Kilka zdjęć przykładowych roślin czy czego tam...
Zdjęcia sprzed 2 tygodni. W poniedziałek będzie aktualizacja z podrośniętych roślinek.









A tu mam takie trzy roślinki w przydomowym ogródku,zdjęcia sprzed kilku chwil.





Taki tam patyczak... Pokrzywy rosną niemiłosiernie szybko...



Przepraszam również za jakość zdjęć,postaram się dorwać na poniedziałek jakiś aparat,ale nic nie obiecuję.

To chyba byłoby na tyle...
Do poniedziałku.;)
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Będę obserwował Twoje poczynania i w razie jakichś problemów starał się pomóc :)

Mam nadzieję że pestki dobrze po służą i na jesieni zobaczymy prawdziwy szał pał :D

Nie zapominaj o ślimakolu bo te malutkie stworzenia potrafią na robić niezłego farmazonu.
 

GozdiHaze

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2012
Postów
28
Buchów
0
Zapowiada się ciekawie, będę zaglądał i zapraszam do mnie :spalony:
 
T

Tajemnica

Guest
Będę obserwował Twoje poczynania i w razie jakichś problemów starał się pomóc :)

Mam nadzieję że pestki dobrze po służą i na jesieni zobaczymy prawdziwy szał pał :D

Nie zapominaj o ślimakolu bo te malutkie stworzenia potrafią na robić niezłego farmazonu.

Dzięki.
Też mam taką nadzieję.
W tamtym roku dostałem nauczkę i pierwsze co kupiłem w tym to właśnie środek na ślimaki.<joint>
ASAHI mam z poprzedniego roku.


Zapomniałem dodać,że na jednym ze spotów sypałem saletrę wapniową,a na drugim dolomit z azofoską. A może wspominałem o tym...
Szkoda tych straconych spotów,ale nic tam...
 
T

Tajemnica

Guest
UP'a obiecałem,UP'a dodałem.

Roślinki zostały przesadzone z doniczek do dołków. Niestety,ponieważ straciłem kilka spotów na rzecz innych growerów,musiałem je poupychać po kilka do jednego dołka. Są to reg'i więc myślę,że i tak odpadnie kilkoro chłopców.
Nasionka jak były na wacie były podpisane,ale pudełeczko z nimi mi spadło i się pomieszały.
Na pewno znajdują się tu Follow The Rabbit, Andromeda,Eeasy Sativax Maroc,Fresh Seeds.
Dziś do kubeczków poleciało więcej Fresh Seeds i warrowy reg mix,który dostałem od herb iron.
Wykiełkowały też Duck Foot AF reg, AK SNOW reg (czy jakoś tak) i jeszcze kilka innych odmian AF reg od warra i Virusa. Te lecą od razu na spota do ziemi,ponieważ planuję z nich zrobić nasionka,więc zbytnio dbał o nie nie będę.

Więc zarzucę kilka zdjęć.co by pusto nie było.

Tutaj jeszcze w mini-szklarni,przed przesadzeniem.



A tutaj już w docelowych dołkach.



Największa jak na razie. Przy następnej wizycie,jakoś za 2 tygodnie zrobię jej chyba FIM. Nie widać tego,ale zaczyna puszczać od rosty na boki.














Tu jakiś mutant.




To by było na tyle,na razie jest nudno,ale powoli się zaczyna coś dziać.
W tym roku staram się być bardzo ostrożny,bo ostatnio była taka sytuacja niedaleko mnie,że paralotniarz zobaczył jakieś poletko ogrodzone patykami,zadzwonił na policję i chyba capnęli gościa,który tam sadził.
Tak jak już wspominałem,dziś lecą na watę już OUT fem,na które jest wydaje mi się przygotowany najlepszy spot,pokiszą się dwa tygodnie w tej mini szklarni,potem od razu na spota.
Gdy sezonówki wyjadą z tej szklarni zacznę kiełkować automaty fem,myślę,że to akurat będzie połowa maja.
Do następnego UP'a,który będzie może za 2-3 tygodnie. Pozdrawiam. ;)
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Ja bym tam od razu do miejsc docelowych rzucał planty. Szkoda by mi było czasu na chodzenie i podlewanie sadzonek. No chyba że masz na to czas i możliwości bez przypałowego pojawiania się na spocie.
 
T

Tajemnica

Guest
Chciałem,żeby jakiś lepszy start miały,żeby były podrośnięte,bo boję się przymrozków.
Spot wydaje mi się raczej bez przypałowy,ale chyba masz rację,żeby rzucić je od razu do ziemi. Chyba tak zrobię.
Dzięki za radę.;)
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
wpisuje się dla wglądu - ktoś zajął Twoje spoty i posadził ?
 
T

Tajemnica

Guest
wpisuje się dla wglądu - ktoś zajął Twoje spoty i posadził ?

Tak,niestety.:pl:
Sadzą dzieciaki teraz wszędzie.
Ale to musiał być jakiś wybitny przygłup,bo narobił strasznie dużo śladów na jednym spocie.
Wyciąłem wejście na niego i zastawiłem gałęziami wyciętymi. Każdy głupi by sięzorientował,że to robota człowieka. Poza tym nazostawiał worków po ziemi i w ogóle. Szkoda gadać.
Skoczę tam może jakoś na dniach to podrzucę zdjęcia.


Chciałem dodać,że 7 auto reg wykiełkowało i poleciało na spota do ziemi od razu,na wacie jest jeszcze 18. Wydaje mi się,że do jutra puszczą kiełki,więc również polecą na spota.


Na watę wskoczyło 6 nasion od raslutaa (nasiona z hermy), 1x Ponura Szarlotka,1x Shaman od DP oraz 2x Andalusian DogxEearly Skunk od BOOM. Wszystkie nasiona feminizowane (nie jestem pewien co do tych od raslutyy).
A w zanadrzu jeszcze spoooro sezonówek feminizowanych,także mam nadzieję,że zaciekawi Was moja fotorelka i,że zbiorę pokaźny plon.
Ponadto leci dziś do ziemi reszta reg automatów (18 ).
 
Ostatnia edycja:

wNocy

Well-known member
Rejestracja
Gru 30, 2013
Postów
123
Buchów
0
W niedzielę ostatni mocny przymrozek w większej części kraju . Ten klimat z ocierającymi sie growerami to mnie przeraża . Jeden się pogrąży i lecicie no i tyle chłapiących gęb na około . Ja bym nie wrócił na taki spot nigdy . Moze z ciebie doświadczony hodowca ale doświadczenia życiowego to wykazujesz mało . Z fartem , będę śledził relację .
 
T

Tajemnica

Guest
W niedzielę ostatni mocny przymrozek w większej części kraju . Ten klimat z ocierającymi sie growerami to mnie przeraża . Jeden się pogrąży i lecicie no i tyle chłapiących gęb na około . Ja bym nie wrócił na taki spot nigdy . Moze z ciebie doświadczony hodowca ale doświadczenia życiowego to wykazujesz mało . Z fartem , będę śledził relację .

Myślę,że takie roślinki przetrwają już przymrozek.
Mnie denerwuje,że coraz mniej miejsca do sadzenia,a złodziei coraz więcej.
Ale co masz na myśli? Przecież nie podejmuję z nim żadnej współpracy. Byłem tam wczoraj i jakoś żyję.:pr:
Jeżeli chodzi o moje bezpieczeństwo to nawet jakby miał maczetę to nic by mi nie zrobił,bo noszę przy sobie zawsze coś ciekawego do obrony,jak ładnie poprosisz to CI pokażę.:freak:
Myślę,że groweer ze mnie żaden,popatrz na zeszłoroczną fotorelację.:lol3:
Mimo to dzięki za wpis.


EDIT:


Dziś byłem na spocie,na który rzuciłem reg automaty. Wszystkie nasiona poleciały do ziemi,ale zostawiłem dla picu jedną pustą doniczkę,żeby zobaczyć czy nikt się tam nie kręci. DOniczka była pognieciona,ziemia wysypana jakby ktoś szukał ziarna. Nie wykluczam ingerencji zwierzęcia,ale prawie na pewno był to człowiek. Był to i tak spot przeznaczony na produkcję nasion (w tamtym roku nikt tam mi nic nie znalazł),no ale wygląda na to,że będę musiał poszukać innego. Martwi mnie to,bo kończą się mi potencjalne miejsca do sadzenia. Wygląda jednak na to,że ja popełniłem błąd zostawiając rośliny grower'a,który wbił się na mojego spot'a,najwyraźniej coś takiego jak karma nie istnieje i trzeba kraść tak jak wszyscy. Trudno się mówi. Dziś leci na watę reszta feminizowanych sezonówek,a w poniedziałek od razu na spot'a,więc będzie jakiś UP. Nie chcę,żeby się powtórzył scenariusz z ubiegłego roku,że moje najlepsze,przygotowane miejscówki,na które poleciało trochę kasy (nawozy,gleba) znów zostały okradzione,więc jeżeli ktoś mi roślinki podpierdzieli to ja się cackać nie będę i wyczyszczę spot'y,które znalazłem.Takie życie. DO poniedziałku.;)
 
Ostatnia edycja:
T

Tajemnica

Guest
Bez zbędnego gadania (a gadać lubię).

Tu jest jak na razie 11 out fem,większość od ludzi z forum. Były podpisane na wacikach,które były w opakowaniu po płycie,ale podczas transportu mi się pomieszały i nie wiem,które to które.:pl:
DOjdzie na to miejsce jeszcze kilka sezonówek feminizowanych,chociaż i tak jest ich tam dużo.. Zastanawiam się nad umieszczeniem tam automatów coby nie popalić sobie wcześniej.



Niektóre są przykryte butelkami,inne nie. Po prostu za brakło.

Wszystkie są mniej więcej w takim stadium rozwoju.



A tutaj już sezonówki regularne.
Nie wiem czy podrosły.
Oceńcie sami.















Pozdrawiaaam. ;)
 
T

Tajemnica

Guest
Mini UP.
Taki z zapomnianego spot'a,gdzie rzuciłem 3 pestki.
Zarosły chwastami,głównie pokrzywami i nie miały światła,ale jakiś tam progres jest.

Taki czysto rekreacyjny spocik.;)







Zastanawiam się nad wysadzeniem Critical+ (dinafem) i BlueBerry. Taki eksperyment,zobaczyłym czy dojdą.
 
Ostatnia edycja:

ssjdrab

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2014
Postów
14
Buchów
0
Zastanawiam się nad wysadzeniem Critical+ (dinafem) i BlueBerry. Taki eksperyment,zobaczyłym czy dojdą.

Poczekaj jeszcze ze 2 tyg. Ja jakoś tak też będę wysadzał drugą serię w której znajdzie się Critical+ z tego samego źródła.
Nie wiem jak u Was, ale u mnie przyszłe 2 tygodnie zachmurzenie po 80% i ulewy, masakra...
 
T

Tajemnica

Guest
Poczekaj jeszcze ze 2 tyg. Ja jakoś tak też będę wysadzał drugą serię w której znajdzie się Critical+ z tego samego źródła.
Nie wiem jak u Was, ale u mnie przyszłe 2 tygodnie zachmurzenie po 80% i ulewy, masakra...

W sumie miejsca i tak już za dużo nie mam,chyba wsadzę je do wiader 10 litrowych i postawię gdzieś w trzcinach.
Wydaje mi się,że w całym kraju tak jest. Ale przyjdzie ładna pogoda to roślinki ruszą z kopyta. <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół