nasiona marihuany

S.P.O.R.T [EasySativa FEMx2][ Maroc FEMx2][MIXWarr FEMx4][NoName x1][AutoSpeed FEM AFx2][AK47 FEM AFx1][WhiteDwarf FEM AFx1][gratisy REGx5]

Wyszukiwarka Forumowa:

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
UP
siemka :D krzaczki maja sie dobrze nie pokazuja niedoborow automaty ladnie puchna 1 sez kwitnie :D wszystkie nn to damki :D jedynym problemem jest pogoda tak jesienna ;/
FOTYmaczeta ma 40cm
jak zwykle od najmniejszej roslinki zaczynam mam nadzieje ze bedzie z tego cos na posmake ;p mazar auto

ak 47 fajnie puchnie

jack herrer


white dwarf

auto speed


nn #1

nn#2

lhXmarocXbwXcanadian fem

nn#3

nn#4 nie mam fotki ale wyglada bardzo podobnie do tego

nn#5


PYTANIA
1.czy lst na automatach sie oplacalo?
2.kiedy scinka automatow?
3.ile bedzie palenia z krzakow auto?
 
H

haszysz90

Guest
Wysadziles albo w zlym momencie automaty (pogoda)albo cos z***ales, ale lst sie zawsze oplaca . Palenia z najwiekszego auto bedziesz mial max 5g.Scinac mozesz juz i tak narazie pogoda z***ana nic nie puchnie przy takich deszczach, a jedynie jest ryzyko wystapienia plesni

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
musze wyciagnac wiecej bede teraz tam czaesciej zagladal (pare razy w tygodniu) i bede sie przygladal czy jest plesn :p
wiem jaki blad popelnilem ;p nastepne planty beda duzo lepsze :)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Zawsze myslałem,że to ja jestem mistrzem od uprawiania karłów ale Twoja fotorelacja pokazała mi że w wielkim jestem błędzie :crazy:.

Pozdrawiam <joint>
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
ejjj tak sobie mysle czy takie karzelki beda mocniejsze niz gdyby byl by wieksze? no bo rosna tak samo dlugo i w ogole i moze stezenie thc itd.. bedzie wieksze :D dobrze mysle?
 

buchaj11441

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2013
Postów
128
Buchów
0
ejjj tak sobie mysle czy takie karzelki beda mocniejsze niz gdyby byl by wieksze? no bo rosna tak samo dlugo i w ogole i moze stezenie thc itd.. bedzie wieksze :D dobrze mysle?
Haha no nie za bardzo.
Tez mam 3x karzelki i co najlepsze to nie wiem czemu taka z nich lipa wyszla, wszystko robilem dobrze, jedynie przez pierwsze 3 dni padal deszcz no ale powinny sie wybic czego nie zrobily, kazda ma po 1 topku, porazkaaaa.
Mozliwe, ze od nadmiaru wody tak hu**wo rosna? Co przychodze na spota maja mokro.
I co sie dzieje, ze od prawie samego poczatku maja fioletowe lodygi przeciez fosfor potrzebny dopiero na flo.
Na spocie mam juz przywieziona ziemie na 2k15, jak bedzie to samo co w tym roku to sie chyba powiesze... xD
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
nie przygotowalem ziemi na spocie nawet nie byla przekopana
to moj blad na nastepny sezon przygotuje super ziemie i wyciagne duzo jarania z krzakow! musi sie udac :D
 

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
324
Buchów
1,088
Odznaki
4
Najlepiej sadzić sezonówki a automaty traktować jako dodatek do nich :)
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
UP
Siemanko, sezonowki kwitna! afy juz sciete ak, czesc speeda i white dwarf sciete 1 wrzesnia dzisiaj scielem reszte speeda i tydzien temu jack herrera i sie cuttingujo

PLON
ak-47 0.5/1g xd
white dwarf 4/5g
auto speed 7/8g
jack herrer 2/3g

jak na razie palilem tylko speeda wiec zapraszam na smoke raport

high: 6,5/10 zapalilem kolbe z rury i ogolnie bardzo przyjemnie, wprowadza troche chaosu na bani faza po kolbie trzymala jakies 2/3h po czym czuc zmeczenie idealne na wieczor
zapach suszu: 4/10 bardzo mocno nie pachnie i zapach jest delikatnie drazniacy
dym: 7.5/10 buszek bardzo dobrze wchodzi delikatnie dusi ale nie na tyle zeby kaszlec, buch jest smaczny :)
zapach zaraz po scince: 2/10 nie jest zbyt piekny taki pieprzowy jakby

FOTY

NN#1 pare dni temu zastalem go do polowy wyrwanego z ziemi zakladam ze zrobil to dzik ale krzaczek rosni git :>



lhXbluewhiteXcanadianX..


nn#2 patrzac na niego doszedlem do wniosku ze gdybym nie stosowal lst mial by ok 1/1.5m




to by bylo na tyle pozdro :>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół