nasiona marihuany

S.P.O.R.T [EasySativa FEMx2][ Maroc FEMx2][MIXWarr FEMx4][NoName x1][AutoSpeed FEM AFx2][AK47 FEM AFx1][WhiteDwarf FEM AFx1][gratisy REGx5]

Wyszukiwarka Forumowa:

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
Witam będzie to moja pierwsza fotorelacja a styczność z uprawą naszych kochanych panienek 2... albo w sumie 1 z panienkami bo za pierwszym razem z no nama wyszedł mi facio :pl: no ale cóż jakieś tam doświadczenie jest


Ten sezon zacząłem 9 kwietnia gdy zaraz po wykiełkowaniu wysadziłem Marocki ES'y i MIX od warr seeeds i zakwaterowałem je w "szklarni okopowej" miejsce gdzie była szklarnia nie wydawało mi się być przypałowe jednak 15 kwietnia gdy przyszedłem odwiedzić roślinki zastałem rozwaloną szklarnie (wygladało jak by wpadł w nią królik) gdy zacząłem ogarniać poprzewracane kubeczki z których nic się nie wylęgło prócz no nama który rósł sobie jakis czas na parapecie, zauważyłem 2 facetów 50m odemnie którzy zmierzali w moją strone:zombi: natychmiast zacząłem spie****ać postanowiłem zrobić kółko wokół spota i zgarnąć planty tak też zrobiłem ale niestety jak sie potem okazało zgineły 3 nasiona wtedy właśnie też pomieszałem wszystkie doniczki i nie wiem co jest co ale mam nadzieje że póżniej pomożecie mi w rozpoznaniu W tej chwili roślinki rosną na polu w kubkach bardzo dobrze zakamuflowane myslę ze za jakiś tydzień trafią na docelowe spoty :freak:

[EasySativa] [FEMx2] |FemaleSeeds|
[ Maroc] [FEMx2] |FemaleSeeds|
[MIXWarr] [FEMx4] |WarrSeeds|
[NoName] [x1]
[AutoSpeed] [FEM AFx2] |Orion|
[AK47] [FEM AFx1] |Orion|
[WhiteDwarf] [FEM AFx1] |Orion|
[TheRealSeeds Company landrance] [REGx5] |The Real Seeds|

Spoty:
Średnio nasłonecznione ok 3/4 dnia bedą miały dostęp do słońca dzungla raczej bezpieczna jedyne co mnie niepokoi to pomarańczowe drzewka ok 20/40cm które wydają sie być wysadzone i pomalowane tylko po to by nikt ich nie zniszczył na spotach pełno pokrzyw
Nawozy: Biohumus, Planton K
Ziemia: 100% spotowa(spod pokrzyw) +dolomit +mikoryza
Treningi: LST
normal_10261775_680393415354713_994274522_n.jpg


Automaty wysadzę w maju ,regi od real seeds juz w ziemi niedługo będą zdjęcia

Na spota mam kawał drogi dlatego też fotorelacja bedzię aktualizowana co tydzień dwa
Z fartem i byle do
:harvest:
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
UP
roślinki maja ok 10 dni od wyjscia z ziemi no name z 20. jak oceniacie? jedna babaka miala problem gdy wbilem na spota byla prawie cala fioletowa i korzen był na powierzchni ziemi najwidoczniej podczas deszczow wyplynele ;/ ale juz doszla do siebie i jedzie dalej :spalony: znalazlem nowego spota i wykopalem dolki 20x20 i do kazdego dalem garsc dolomitu procz no name ktory juz trafil do ziemi. Spot jest na gorce z rana zabardzo nie bedzie naslonecznienia ale za to jest 99% bezprzypalowy lezy przy malym stumyku ktory latem wysycha, dolki wykopalem w ziemi zaoranej przez dziki :yeahh: bede staral sie na spocie jak najczesciej lac i pomysle o siersci pieska :p
FOTY
wszystkie femki
normal_10318651_681461555247899_1974865712_n.jpg

zoom na roslinke z problemami
normal_10314465_681461428581245_5875745491158973832_n.jpg

no name juz w ziemi :>
normal_10264604_681461568581231_1006024962_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
zadnego przypalu tam nie ma nudzilo mi sie to powbijalem xd

---------- Post Zaktualizowany 10:41 ---------- Data pierwszego postu 10:39 ----------

masz to pod butelkami czy bez ?
Z fartem :)
tak so stojo bez niczego i daja rade dwie roslinki maja tylko lekko fioletowe lodyszki
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
UP
ku**a :pl: slimaki *****e k***y wpie****ily mi krzaczory 4 te co sie pomieszaly wpie****ily cale ile z ziemi wystawalo a wszystko przez to ze wlozylem kubeczki do wysokiej trawy ;/ ale ziom z ktorym to sieje postanowil kupić nowe seedy :D beda to :
2X Easy Sativa x Lemon haze
1X Maroc x Bluewhite x Cannadian x Lemon haze
1X auto La Diva

jak przyjda nasionka to zrobie upa jak wysadze do 10 maja bo wydaje mi sie ze do tego czasu list dotrze to DOJDĄ?
no name ktory za***iscie sie rozwija jest niski i gesty :spalony: nasiona ktore dostalem w gratisie rosna prawidlowo ale niestety tylko 3 wykielkowaly 2 pozostale wrzucilem do doniczki z kwiatkami zobaczymy co z tego bedzie xd
Dałem dziś na wate po jednym AK47 i Auto Speeda :D
FOTA
na srodku mozna zaobserwowac lodyge jak myslicie da rade cos z tym jeszcze zrobic?
normal_10277487_683531445040910_6075122150491636648_n.jpg

z tego wszystkiego kumpel zapomnial zrobic zdjacie nn i gratisowych
 
T

Tajemnica

Guest
W zębie sobie możesz podłubać tą łodygą.:pr:
Kup środek na ślimaki,bo bez tego ani rusz. Przekonałem się o tym w tamtym roku.
Nie ma znaczenia kiedy wysadzisz,zakwitną w i tak w tym samym czasie. A automaty to już w ogóle. WIęc odpowiedź brzmi TAK,dojdą,ale to powinieneś już wiedzieć.
Lepiej wróć do czytania wiki i forum.
 

RudyGrower

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
UP
mam juz nasiona sa to:
mix automatic fem z trawkaseeds x1 "zawiera odmiany z naszej oferty takie jak Jack Herer, White Widow, White Russian"
auto mazar fem x1
easy sativa x lemon haze x1-
maroc x bluewhite x cannadian x lemon haze x2
wszystkie sa juz na wacie +1 speed i 1 white dwarf
znowu wpie****ilily mi slimaczory krzaczora nn tym razem podgryzl teraz wyglada jak by wycinano z niego pewno klonow ;/ jutro ide sypac popiolem i zwirem pod krzaki kolejny problem to moje ak co moze z nim byc nie tak?
FOTY
ofiara ślimaków dostala mikoryze 6 dni temu i zostala podlana biohumusem pierwszy raz 6 dni temu dzis znowu dawka 2 razy mniejsza niz wzgledem instrukcji z opakowania
displayimage.php
[/url][/IMG]
1 z 3 roslin ktore dostalem w gretisie TheRealSeeds Company landrance REG wszystkie wygladaja tak samo pierwszy raz lane 6dni temu biohumusem dzis znowu lalem
displayimage.php
[/url][/IMG]
speedzik jest ok ma 12 dni

ak co mu jest? ma 12 dni

i foty spota co myslicie?


zrobilem drut kolczasty i przetestowalem slimaki po paru dotykach ostych kolcow wycofuja sie :D
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

PanBiedronka

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2014
Postów
91
Buchów
2
Ja bym ci proponował jeszcze sypnąć jakimś preparatem na ślimaki. Powodzenia :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół