nasiona marihuany

[Out 14] 30 +/- Andromeda - 20 +/- Auto Haze, AK 47, Bigberry

Wyszukiwarka Forumowa:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko tak jak obiecałem dzisiaj fotki automatów, będąc na spocie znowu ujrzałem piękny widok. Niektóre automaty mają po 1.30 metra gdzieś na oko a chodzi mi dokładnie o bigberry, którą miałem kilka lat temu - powiem tak wtedy nie zawiodła i teraz nie zawiedzie. Pokaże to fotkę z wcześniejszych sezonów dla porównania. A poza tym wszystkie dostały dzisiaj tylko samą wodę.

Bigberry Out 2012:



Aktualnie:













Na tym obcięty szczyt bo pleśń go złapała:









 
Ostatnia edycja:

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Pięknie, niczym książkowo-internetowe okazy, tak właśnie powinno się uprawiać te cudowne rośliny!!! hell yeah!
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Ale to smacznie wygląda :) , kozacko :D
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Pięknie, niczym książkowo-internetowe okazy, tak właśnie powinno się uprawiać te cudowne rośliny!!! hell yeah!

Powiem ci że sam byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak ujrzałem ten oto widok. Na moim licu powstał duży banan hehe :D a poza tym kolejny up gdzieś za 1.5 tyg mniej więcej, chyba że nie będzie padało to będę zmuszony wcześniej skoczyć w celu podlania.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Od GGS'a i te co miałem w wcześniejszych outach też od GGS'a były.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko byłem dzisiaj na spocie w celu spryskania wszystkich automatów topsinem. Jeden krasnoludek ak47 poszedł pod kose bo był najbardziej nadjedzony przez pleśń. A poza tym porobiłem fotki seoznówkom samym niektóre sezony a raczej wczesne dostały też oprysk z topsina bo już zaczynają wkręcać się w fazę kwitnienia. Co wbiję na spota i patrze na te Andromedy to za każdym razem banan na gębie ;]

Sezonowe:

























Cięty Ak47:

 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Cięty Ak47:


hehe szkoda bo mógłby bardziej spuchnąc ale ogołnie wszystko za***iscie idzie więc raczej ten AK47 to nie strata a bardziej otucha dla płuc :) tak wgl. jeśli byś dał rade to pokaz fote po scince i trymowani topczanów ciekaw jestem ile Ci z tego małego Ak wyszło

POWODZENIA ! oby udanych plonów !

:))

Bless JAH ! <joint>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
bardziej otucha dla płuc :)

Hehe dokładnie a tak w ogóle to pleśń go jadła mocno w trzcinach wilgoć siedzi. Podam później ile z niego wyszło. Trimowane na szybko.

Andromeda <3

Też jestem nimi baaardzo pozytywnie zaskoczony : ))

Pozwolisz, że pochwalę Ci się grubością łodygi jednej z nich..

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-603769

Z fartem zip!

Widziałem dzisiaj u siebie to w 2 Andromedach były takie same grube łodygi bądź grubsze. Jak nie zapomnę wstawię fotki za tydzień tych łodyg. Niektóre z wczesnych Andromed ładnie zaczynają wbijać się we flo ;]
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Panienki łądniutkie! drzewka ze ho ho :D, mówisz ze w trzcinach pleśń siedzi, ja jeszcze niczym nie pryskałem chociaż top spin i miedzian sobie leżą, nie wiem czy pryskać, muszę się im bardziej przyjrzeć, czy nic ich nie łapie hehe
 

mildeeN

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2014
Postów
96
Buchów
0
patrząc na te piękne krzaczki nie jestem w stanie nie dać bucha za dobrą robote!
z fartem do końca ! Pozdrawiam <shiza>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Panienki łądniutkie! drzewka ze ho ho :D, mówisz ze w trzcinach pleśń siedzi, ja jeszcze niczym nie pryskałem chociaż top spin i miedzian sobie leżą, nie wiem czy pryskać, muszę się im bardziej przyjrzeć, czy nic ich nie łapie hehe

No wilgoć siedzi w trzcinach bo to przecież tereny podmokłe są i razem pleśń też ;) Ja popryskałem wczoraj trochę ale tego akacza to nie było sensu już pryskać tylko ciąć a poza tym będzie już czym strzelić w płuco hehe :D

patrząc na te piękne krzaczki nie jestem w stanie nie dać bucha za dobrą robote!
z fartem do końca ! Pozdrawiam

Dzięki również powodzenia życzę kolego ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół