nasiona marihuany

[Out 14] 30 +/- Andromeda - 20 +/- Auto Haze, AK 47, Bigberry

Wyszukiwarka Forumowa:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko z rana :) kolejny upik wszystko idzie jak należy, tylko trochę na jednym automatem ślimaki się po pastwiły ale to moja wina bo snacol po tamtych opadach deszczy rozpłynął się po po prostu. Najpierw foteczki automatów co jest ich 24 chyba konkretny busz się zrobił przez ponad tydzień, oraz fotki sezonówek które też ruszyły po tym przelaniu i przesadzaniu ;)

Auto:



























Sezonowe:













 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
za***iście te automaty wyglądają, moje przy Twoich to karły w chuuj, powiedz mi ile one mają dni ?
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Sezonówek masz więcej jak ja . Będzie grubo . Zdrowo wyglądają .
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
za***iście te automaty wyglądają, moje przy Twoich to karły w chuuj, powiedz mi ile one mają dni ?

Niektóre automaty mają coś z 2 miechy może trochę ponad a niektóre niecałe 2 miechy może z 10 dni różnicy jest.

.Organic napisał:
Sezonówek masz więcej jak ja . Będzie grubo . Zdrowo wyglądają .

Powiem ci jak okazuje się to większość jest wczesnych niż sezonowych ;] a co najlepsze, to 25% tylko okazało się męskie.
 
Ostatnia edycja:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Zobaczymy jak z plonem jeszcze te Andromedy pokażą ;) a poza tym chodziłem ostatnio tu i tam i natknąłem się na czyjegoś automacika ;) ma może z 10 cm i kwitnie już, ktoś będzie miał ze 2 gramy ;]
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema byłem na spocie dzisiaj w celu posypania od ślimaków, przy okazji zrobiłem kilka fot, są to sezonówki i to nie wszystkie bo niestety padła mi bateria w aparacie. Powiem wam że jest ładny postęp po tygodniu pokrzaczyły się na boki konkretnie niektóre i co najlepsze wszystkie już będą femki bo są z całej populacji tylko 20% - 25% okazało się męskimi. Coś czuje że te Andromedy bardzo pozytywnie mnie zaskoczą piona ;)

























 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Kolejne choinki dziś, po co zakładać tematy że pogoda słaba. Wchodzę do Ciebie i do innych do relki i widzę potwory rosną.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
ładne potwory :D lej im tam dużo papu bo będą chłonąć jak reksio szynkę, niektóre troszkę żółtawe od dołu, to pewnie po tym przelaniu ? czy im papu brakuje ?
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
ładne potwory :D lej im tam dużo papu bo będą chłonąć jak reksio szynkę, niektóre troszkę żółtawe od dołu, to pewnie po tym przelaniu ? czy im papu brakuje ?

Tak tak to po tym przelaniu, te 2 co takie mocno żółte są to nie były przesadzane właśnie są tam gdzie były i dlatego. Papu dostają ładnie tylko nie mogę im za bardzo lać musi być granulat ;]
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko dzisiaj będąc na spocie dostałem szoku macicy :D no ku**a tak się rozrosły że nie dało się wejść w ogóle. Niektóre koksy są już na wysokość po wyżej 1.70 metra a rozkrzaczone na metr. Mam też 2 fotki bonusowe z Andromedami z innego spota. Fotki z automatami będą w poniedziałek także poczekajcie spokojnie :D dzisiaj będąc na spocie dany był granulat od ślimaków.

Sezon:































Fotki bonusowe też Andromedy:



 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
WOW! :zombi: Idą jak złe! Co dopiero będzie na flo !
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
no wy***ały strasznie, ja jeszcze u swoich nie byłem, fajnie by było taki widok zastać :)
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
no wy***ały strasznie, ja jeszcze u swoich nie byłem, fajnie by było taki widok zastać :)

Będą też takie zobaczysz, w końcu pogoda dopisała, wcześniej padało - idealne warunki na wega, rośliny idą w górę jak pała u dziadka po wiagrze :D
 

THC 100

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
49
Buchów
0
Za***iscie to wyglada, jestem ciakw co bdz jak wjedzie z flow. bede zagladal. pozdroo:joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół