nasiona marihuany

[Out 14] 30 +/- Andromeda - 20 +/- Auto Haze, AK 47, Bigberry

Wyszukiwarka Forumowa:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Tak właśnie zrobię, wezmę jednego w doniczkę i zbiorę pyłek :D
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema powiem tak: jestem bardzo mile zaskoczony myślałem że po tych ulewach będą przelane i całe zżółknięte a okazuję się że na niektórych tylko kilka dolnych listów pożółkło więc jest elegancko. Spryskane dzisiaj zostały dolistnie nawozem, tyle pozdro i słoneczka ;]

Sezon:



























Auto:















 

rerekum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
147
Buchów
0
pięknie lecą! ładny spocik jak i zamieszkałe na nim panny. powodzenia <shiza>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Dzięki dzięki ;) a zapomniałem dodać że na kilku losowych zrobiłem fima i na kilku supercropping ;]
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko dawno mnie nie było, więc tak dzisiaj odcinek z cyklu "akcja ratownicza". Pogoda nie sprzyja ciągle pada a że spot jest między trzcinami to wszystkie sezonówki zaczęły żółknąć od przelania wodą. Trochę dzisiaj pracy zostało włożone, 15 krzaczków zostało całkiem przesadzonych w inne miejsce a na niektórych zostały porobione kopce. Bądźmy dobrej myśli że pogoda się poprawi i po smaży nam słoneczko. Niektóre po fimie ładnie puszczają nowe odrosty, a w dodatku niektóre pewnie wcześniaki pokazały pierwsze preflowery (6). Wszystko wyglądało tak a zdjęć porobiłem losowo bo trzeba było się brać za robotę:













Woda po w dołkach po tym jak zostały wykopane i przeniesione:





Automaty:









Kopce z sezonówkami:





Efekt końcowy po przesadzeniu w bezpieczne miejsce:

 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Czekam tutaj na piękny gęsty las pał!!! :) naginaj nocny i psikaj asahi po treningu by było jak najwięcej odrostów
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Czekam tutaj na piękny gęsty las pał!!! :) naginaj nocny i psikaj asahi po treningu by było jak najwięcej odrostów

Tylko żeby je nie zalało to będą pały stały ;] a ty Zygmuś ruszyłeś ze swoim projektem?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
ruszyłem :) sezonówki od 17 maja w glebie po 2 tyg wegu w foliaku, automaty wysadzam za tydzień jakoś. myśle ze jakas skromna fotorelka będzie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
ruszyłem :) sezonówki od 17 maja w glebie po 2 tyg wegu w foliaku, automaty wysadzam za tydzień jakoś. myśle ze jakas skromna fotorelka będzie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

To wstawiaj foto chętnie zobaczę co tam motasz w tegorocznym sezonie ;)
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema byłem dzisiaj kontrolnie na spocie zobaczyć czy wszystko jest ok po przesadzeniu, i jest wszystko w porządku tylko niestety nie ma jakiegoś wielkiego progresu bo trochę stały po przesadzaniu, u większości pożółkły prawie w całości dolne wiatraki od przemoczenia ale teraz będzie już tylko lepiej (miejmy nadzieję :D). Za to automaty podskoczyły i pokazały pierwsze preflowery. Zrobiłem tylko kilka fotek, obszerniejszy up zrobię za tydzień. Pozdro.

Auto:







Sezon:











 

rerekum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
147
Buchów
0
Pięknie lecą. Niezle poletko Sie szykuje :)
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
ahh u mnie też niektóre się zatrzymały i pożółkły od spodu ;d ale tylko 4 z 22, teraz wiem że jak mi nie starczy palenia i będę robił next grow, to zrobię tam ogromniaste kopce :D buszek leci, ładnie pracy miałeś przy ratowaniu panien ;)
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema byłem dzisiaj na spocie zrobiłem trochę więcej fotek, wszystkie nie kwitnące zostały popryskane nawozem, i niektóre podlane biohumusem bezpośrednio pod łodygę. Jeden automat padł, coś go zdeptało ale poza tym wszystko jest ok. Trochę popadało ale sytuacja na spocie jest pod kontrolą, na szczęście nie zalewa nic. Większość andromed już zaczęła kwitnienie pewnie są to wcześniaki, a to co nie kwitną to pewnie sezonówki. Niektóre z Andromed są na wysokości ud a niektóre są do pasa, jest też kilka mniejszych takich po 60 cm ale mam nadzieję że podrosną.

Automaty - niektóre już kwitną.















Sezonówki po fimie:











Sezonówki:













 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
ładne panny, u mnie też automaty już kwitną ale zostały 4 z 11 :)
ta sezonówka po FIMie nie za wcześnie kwitnie :D? może to pół automat
coś żółto od dołu, sprawdzałeś ph ? czy może znów za mokro ?

buszek leci, zapraszam do mnie, też byłem dziś na spocie hehe <coolpalacz>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
ładne panny, u mnie też automaty już kwitną ale zostały 4 z 11 :)
ta sezonówka po FIMie nie za wcześnie kwitnie :D? może to pół automat
coś żółto od dołu, sprawdzałeś ph ? czy może znów za mokro ?

buszek leci, zapraszam do mnie, też byłem dziś na spocie hehe <coolpalacz>

Też mi się wydaje że mogą to być wcześniaki te kwitnące, a te żółte liście to zostały im jeszcze od tamtej powodzi co były przesadzane. Nie są za duże jak na sezonowe ale stały trochę w miejscu przez te zalanie i przesadzanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół