nasiona marihuany

[Out 14] 30 +/- Andromeda - 20 +/- Auto Haze, AK 47, Bigberry

Wyszukiwarka Forumowa:

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Widzę, że wiesz lepiej od zippoblue ile on sam zebrał
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
no i z tych zdjęć wynika że srednio 15g z automata masz a nie 40, zawsze tak jest 15g na oucie z automata widać nawet jak suszą sie te topy ze tam nie ma tyle ile podałeś zawyżyłeś dwukrotnie wage twoich plonów tak naprawde zebrałeś z 2000g z całego outa



Weź szkoda gadać... z tego Bigberrry jednego wyszło ponad 40 g gdzieś miał 1.30 metra. Zresztą w ch**u mam twoje tanie prowokacje, wiem ile jest na stanie ile było i... w ogóle to ty byś się pochwalił lepiej swoim talentem do uprawy :lol3:
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Weź szkoda gadać... z tego Bigberrry jednego wyszło ponad 40 g gdzieś miał 1.30 metra. Zresztą w ch**u mam twoje tanie prowokacje, wiem ile jest na stanie ile było i... w ogóle to ty byś się pochwalił lepiej swoim talentem do uprawy :lol3:

już się pochwalił swoim talentem:sunny:


w hu*a walisz z automatów byś musiał z 40g sciągać a taki wynik trudno osiągnąć w boksie na oucie średnio z dobrze rozwiniętego automata 15g wychodzi suchego jarania no chyba że ważyłeś mokre z łodygami
 

pdgpdgpdg

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2014
Postów
55
Buchów
0
sadzilem wiele automatów i srednio zawsze 15g było moze miales pół automaty i myslisz ze to full auto z tego bigbery daje mu tak jak pisałem z 15g
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Właśnie skończyłem oglądać Twoją fotorelke i jestem pod wrażeniem, wielki SZACUN dla Ciebie, aż ślinka cieknie na widok tych topów. :D Roboty z tym napewno w piz*u ale pięknie sie to odwdzięczyło w plonie. :D
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
A jak z mocą tej andromedy ? Relke przeglądałem cała jak mi gdzieś umkneło to przepraszam.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
sadzilem wiele automatów i srednio zawsze 15g było moze miales pół automaty i myslisz ze to full auto z tego bigbery daje mu tak jak pisałem z 15g

Nie wiem co tobie siadło na oczy że ty widzisz z tego Bigberry nie więcej niż 15 g... nic trudno ja ci będę pisał o 10 rano że jest dzień a ty w raz będziesz mówił że noc jest. Zbędna dyskusja kolego miej swoje racje trzymaj je dla siebie, bo albo są to marne prowokacje z twojej strony albo po prosu chu*a się znasz na uprawie, pozdro.

A jak z mocą tej andromedy ? Relke przeglądałem cała jak mi gdzieś umkneło to przepraszam.

Moc jest dobra, pale sam dwie dobrze ubite fifki i jest elegancko, paląc jedną jest ogólnie już luz aczkolwiek ja lubię mocniejsze uderzenia ;] niektóre były słabe ale dlatego że ścięte wcześniej bo pleśń jadła to żeby upizgać się dobrze trzeba było ze cztery szkła spalić ale na szczęście już tych niedoszłych nie mam ;)
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Fajnie zippo Ci to wyszło, a tak nawiązując do wypowiedzi kolegi pdg...hmm chyba wysiewasz tylko LR#1 ;)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Piękna fotorelacja:)
Nie bez powodu dostała odemnie głos na najlepsza fotorelke 2014! :)
 

eryk_cartman

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2014
Postów
92
Buchów
0
Chętnie wymienie sie z kims na kilka sionek tej andromedy moge zaoferowac nawet orginalnie zapakowane sionka od roznych brenderow;)
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Żaden seedbank nie sprzedaje Andromedy to jest wytwór Seedomani która kiedyś była na forum, pestki możesz dostac od ludzi z forum.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół