nasiona marihuany

[Out 14] 30 +/- Andromeda - 20 +/- Auto Haze, AK 47, Bigberry

Wyszukiwarka Forumowa:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Witam wszystkich ponownie, czas rozpocząć out 14 w tym sezonie przedstawiam takich zawodników:

- Andromeda REG od S-O-M'a - Wczesne oraz Sezonówki
- Auto Haze Af fem
- Ak 47 Af fem
- Bigberry Af fem

Wszystkie Andromedy są posadzone w ziemi spotowej która była wcześniej przemieszana razem z dolomitem. Wszystkie były podlewane po 2-3 korki bezpośrednio pod roślinę ponieważ jest to podmokły teren. Również dana jest azofoska pod każdego krzaka z tych samych względów. Automaty będą wysadzana prawdopodobnie w doniczkach również na tym samym spocie. Auto dopiero będą kiełkowane, ponieważ przy wcześniejszej pogodzie tylko stały by w miejscu a pogoda robi nam się teraz elegancka.

Nawozy to:
- Biohumus weg
- Azofoska
- Canna terra vega
- Canna terra flores
- PK 13/14

Na zdjęciach tak jak mówiłem same Andromedy które najstarsze mają po 14 dni a najmłodsze po 7.

















 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ładnie się zapowiadający outdoor trzeba przycupnąć i obserwować zmagania-powodzenia.
 
C

Chewbacca

Guest
Spocik w trzcinach jak widzę. Fajna sprawa bo nie trzeba latać z wodą co chwilę. Ziemia fajna, słoneczka też pod dostatkiem-będzie ok. Oby z fartem do:harvest:!
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
No z czasem zobaczymy jak wszystko pójdzie :) a jak na razie na wacie jest Auto Haze, Ak 47 sztuk razem 10.
 

Pai Mei

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
69
Buchów
0
Ładne, zdrowe maleństwa, aż miło popatrzeć. Będę zaglądał
Powodzenia
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
zippoblue - jeszcze je pod plasikiem trzymasz ? Ja już zdjąłem dwa tygodnie temu butelki i folię i ładnie ruszyły .
Nie wiem jak tam u Ciebie z pogodą , ale u mnie w nocy nie spada poniżej 5 st i jest super .
Po zdjęciu osłon rosliny zauważalnie ruszyły .
Byłeś na moim GL i widziałeś spota który potem poszedł z dymem w wyniku wypalania traw . 30 roślin po 30 cm wyparowało ...
Lipa , ale reszta rosnie . Powodzenia .
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
zippoblue - jeszcze je pod plasikiem trzymasz ? Ja już zdjąłem dwa tygodnie temu butelki i folię i ładnie ruszyły .
Nie wiem jak tam u Ciebie z pogodą , ale u mnie w nocy nie spada poniżej 5 st i jest super .
Po zdjęciu osłon rosliny zauważalnie ruszyły .
Byłeś na moim GL i widziałeś spota który potem poszedł z dymem w wyniku wypalania traw . 30 roślin po 30 cm wyparowało ...
Lipa , ale reszta rosnie . Powodzenia .

Na zdjeciach widac ze butelki sa w trakcie zdejmowani a wiec nie ma zadnych kloszow. A z tym wypalaniem fakt przypal. Z 1 km od spota widzialem wypalili spora połac ale nic popada i nhe bedzie sie palic. A z temp to u mnie 5-6 na plusie w nocy.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
w zeszłym roku tak sadziłem, trzciny itp, po 3tyg deszczów wszytko mi zalało, dlatego w tym roku sadzę w doniczkach zwyczajnie postawionych, zobaczymy jak u Ciebie będzie, oby pykło ;]
 

bombowiec343

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
32
Buchów
1
pięknie się zapowiada.Pozdro 600

---------- Post Zaktualizowany 18:18 ---------- Data pierwszego postu 18:15 ----------

Mała prośba nad zdjęciami dodawaj nazwę krzczka :spalony:
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko byłem na spocie, deszcz popada,ł azofoska się wchłania, rośliny nabierają rozpędu powoli. 2 Andromedy padły z niewiadomych przyczyn ale nie martwi mnie to bo na ich miejsce wykiełkuje 4 ;) Niektóre powykładały się od deszczu i wiatru ale nie są połamane. Zrobiłem kilka fotek ze spota oraz fotka automatów które dopiero wychodzą ponad ziemię. Wszystkie zostały spryskane asahi i dorzuciłem im trochę jeszcze dolomitu na wierzch, oraz sypnąłem dookoła snacola. Niektóre mają po 21 a inne po 14 dni a które to które to sami rozpoznacie ;]

pięknie się zapowiada.Pozdro 600

---------- Post Zaktualizowany 18:18 ---------- Data pierwszego postu 18:15 ----------

Mała prośba nad zdjęciami dodawaj nazwę krzczka :spalony:

Niestety automaty są pomieszane więc nie mogę ci powiedzieć która jaka odmiana, ale i tak jak narazie wszystkie wyglądają tak samo. A na poprzednich zdjęciach były same andromedy więc co ja tam miałem podpisywać :D

Auto:















 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siemanko tak się dzisiaj zdarzyło że byłem na spocie i zrobiłem parę fotek są to same andromedy a fotki automatów dam za kilka dni, będąc na spocie zrobiłem tylko oprysk z asahi.

















 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Byłem rok temu, będę i w tym śledził i podziwiał Twoje poczynania :) Niebawem zaproszę do siebie na skromne show :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół