nasiona marihuany

Przypał z prawkiem

Wyszukiwarka Forumowa:

ManOfRoots

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
5
Buchów
0
Witam!
Mam nadzieje, że dobrze umieściłem temat.
Rok temu spowodowałem małą kolizję pod wpływem i zabrali mi prawko na rok. Teraz aby je odzyskać wysłali mnie na badania psychologiczne (już za sobą - zaliczone), oraz lekarskie (przede mną) - i tu właśnie mam problem...kazali przyjść na czczo, czyli będą badania albo na krew, albo na mocz. Wiecie coś więcej? W dniu badania minie 35 dni od spożywania ostatniego. Jeśli wykryją coś to nie oddadzą prawka?
 
P

PiteR.

Guest
Gdyby to nie mialo znaczenia tych badan by nie bylo wiec pewnie nie...
 

ManOfRoots

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
5
Buchów
0
No tak, ale czy po takiej przerwie coś wykryją? Mówić, że było się w Holandii, czy nie ma sensu, bo mogą to sprawdzić (wątpię, hehe)?
 
P

PiteR.

Guest
mysle ze tu chodzi czy nadal korzystasz z natury, a nie gdzie. A co do czasu to nie wiem... jest tu troche tematow o tym
 

Jezus Chytrus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
137
Buchów
0
Jak wykryją to Ci nie oddadzą, po to te badania są. Jeżeli faktycznie mineło 35dni to nie wykryją. Ale nie zapominaj o jednym, przy każdej przyszłej kontroli drogowej jest prawdopodobnieństwo badań narkotestami. Te akurat na szczeście działają max do 72h.
 

ManOfRoots

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
5
Buchów
0
Dużo biegam i zdrowo się odżywiam, więc wydalam z siebie wszystko szybko. Wielkie dzięki za odpowiedzi!
 

laszlooo

Member
Rejestracja
Gru 11, 2008
Postów
6
Buchów
0
Jak wykryją to Ci nie oddadzą, po to te badania są. Jeżeli faktycznie mineło 35dni to nie wykryją. Ale nie zapominaj o jednym, przy każdej przyszłej kontroli drogowej jest prawdopodobnieństwo badań narkotestami. Te akurat na szczeście działają max do 72h.

Po czym wnosisz sie ze nie wykryja po 35 dniach? ja nie paliłem 7 tygodni a metabolity były nadal , wszytsko zalezy od ilosci palenia i od organizmu. Teraz nie pale 12 tygodni i tez ide na testy , co prawda prawka mi nie zabrali ale kazali przyjsc na badania wiec robilem wszytsko by zwlekac ile sie da i sie oczyscic

---------- Post Zaktualizowany 16:57 ---------- Data pierwszego postu 16:56 ----------

Pobierają krew

jesli pobieraja krew to beda szukac aktywnego THC ale nie sadze by Ci na to badania robili, sa drogie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół