nasiona marihuany

Papierowe samary czyli nowy poziom dilerki na mieście :D

Wyszukiwarka Forumowa:

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
Witam. Zebrałem się dziś z kumplami do kupy i poszliśmy zajarać. Dill coś opie****ał ale ostatecznie się spotkaliśmy i dostałem coś takiego :


:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:
Ja pie***le pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło :D A wy widzieliście coś podobnego ? :spalony:


Macie też jakieś bekowe wspomnienia z dilerami ?

Pozdrawiam :spalony:

W razie czego proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu
 

Gartkoko

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2013
Postów
142
Buchów
0
Zeby u nas tak bylo to by bylo pieknie. Topy sliczne... u nas mial i dopy razem z MJ . Palenie w kartce.
 

szlugu

Member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
9
Buchów
0
To jest 1g? :zombi: Chyba u mnie przycinają :pl:

Jeszcze nie zdarzyło mi się dostać tematu w kartce, ale w papierowej torebce z Lidla już tak :D
 

Stafikofy?

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2011
Postów
97
Buchów
0
Ja dostawalem towar chyba we wszystkim co da się zwinąć lub zamknąć. Najcieplej wspominał jak za totalnego zoltodzioba (może z 15 lat miałem), i kupowalem na micro porcje, jeden dill za 5 zeta dawał nowa fifke z porządnie zbitym cybuchem gotowa do palenia :D

tapatapa z szajsunga
 

Heavyuow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2014
Postów
150
Buchów
0
Papierowe dilksy to nie nowość, bardzo wygodne i dostepne. Jak ktos umie ladnie skladac i zawijac to za***ista opcja :)
 

Erpeka

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
135
Buchów
0
Ile tam jest jeśli mozna wiedziec ? :D i za ile to kupiles. I jk by cos to nie jestem z policji :freak:
 

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
Ile tam jest jeśli mozna wiedziec ? :D i za ile to kupiles. I jk by cos to nie jestem z policji :freak:

W paczce jest 1g za 30 zł dosyć kopliwego tematu :D

---------- Post Zaktualizowany 11:52 ---------- Data pierwszego postu 11:51 ----------

Papierowe dilksy to nie nowość, bardzo wygodne i dostepne. Jak ktos umie ladnie skladac i zawijac to za***ista opcja :)


No nie powiem opcja dosyć dobra ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem :D

---------- Post Zaktualizowany 11:53 ---------- Data pierwszego postu 11:52 ----------

Ja dostawalem towar chyba we wszystkim co da się zwinąć lub zamknąć. Najcieplej wspominał jak za totalnego zoltodzioba (może z 15 lat miałem), i kupowalem na micro porcje, jeden dill za 5 zeta dawał nowa fifke z porządnie zbitym cybuchem gotowa do palenia :D

tapatapa z szajsunga

Heh też dobra opcja, dzida za 5 zł jak miał dobrą sztukę to wychodzi że z 9 takich mógł sprzedać, no ale bawienia sporo :D

---------- Post Zaktualizowany 11:54 ---------- Data pierwszego postu 11:53 ----------

To jest 1g? :zombi: Chyba u mnie przycinają :pl:

Jeszcze nie zdarzyło mi się dostać tematu w kartce, ale w papierowej torebce z Lidla już tak :D

O to jeszcze grubiej niż u mnie xD Ale co do wielkości to nie miałem ze sobą wagi ale wyglądało na takie 0,8

---------- Post Zaktualizowany 11:57 ---------- Data pierwszego postu 11:54 ----------

Zeby u nas tak bylo to by bylo pieknie. Topy sliczne... u nas mial i dopy razem z MJ . Palenie w kartce.


No jakiś czas temu też od typa zabrałem pake, totalna lipa też miał i nawet nie wiem czy 0.5 było, ostatni raz się odezwałem do gościa żeby tak kroić to już przesada, ale nie powiem przez ostatnie 2-3 tygodnie sort bardzo się poprawił, dają zbite topki które ładnie pachną, paczki wagowo wyglądają spoko i co najważniejsze kopliwe są :D

---------- Post Zaktualizowany 11:58 ---------- Data pierwszego postu 11:57 ----------

diler artysta - origami master


Taki artysta, że na piź**ie całe życie lata, a dogadać się z nim przez telefon to już poziom hard :D
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
u nas w papierowych tylko z katalogow biora tam gdzie dużo napisów i ciemne tło wrazie przypału wy***iesz i nie widać tak jak sreberka zwitki
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja często trzymam w papierku, ale to dla siebie, bo do jointów lubię bardziej podsuszone niż do szkła.
W przypadku dilerki niewskazane, bo towar szybko traci na wadze :D.
 
H

haszysz90

Guest
Czasem sie zdarzy ale dla mnie to nie ma wiekszej roznicy,tyle ze bardziej doschnie i traci zapach ale po wlozeniu do srebra odzyskuje go w kilka godzin
 

Wuam

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
206
Buchów
0
Ja ***ie nie wiem po co zakładać taki idiotyczne temat. Nie miał samarki-zawinął w papierek. :pl:

PS: Niezła sztuka.
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
Ja np wole dostac w papierku niz w samarce, zawsze jak dostaje w samarze to urywam ten gorny temat (wzdluz otwarcia samarki to czerwone odrywam i jest otwarty woreczek), oczywiscie w razie przypalu wysypuje sobie z samarki na ziemie lub do japy i szamango :D
 

Backspace

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2012
Postów
113
Buchów
0
ja dostawałem bake chyba we wszystkim czym sie dało poczawszy od papierków po lizaku na papierze toaletowym kończąc,. szczerze wole dostac we wszystkim tylko nie w zipe bo wraze przypału mam w kieszeni jakąś kartke papierek chusteczke higieniczną czy coś a nie samare wypełniona jarankiem
BkSp
 

Ksiadz Andrzej

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
90
Buchów
0
zipy są chu**we, z tego względu iż jeżeli nie oderwiemy góry, podczas przypału możemy mieć problem z połknięciem, gdyż może się zatrzymać na gardle ( przerabiałem to na własnej skórze)
 
H

haszysz90

Guest
W kartce sie lepiej prezentuje topek ,za***ista sztuka

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół