nasiona marihuany

Papierowe samary czyli nowy poziom dilerki na mieście :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
ja dostalem sztuke w sreberku,w papierku po pascie i baczka przeszla zapachem pasty dziwna sprawa, w sreberku po cygarach , a raz dostalem w gornej czesci ramy , tym czym sie zamyka rame , dostawalem w tym co mial pod reka heh ;d
 
K

KyczyKyczy

Guest
Jak bylem w gimnazjum w samarkach sprzedalwali tylko biale natura powinna byc z natura :D
 
U

Usunięty 58869

Guest
może kogoś nie stać na worki :D

no znam takiego delikwenta co sępił na worki to dawał w papierze toaletowym w najtańszym kosztem :freak:
i było zawsze mniej niz 1g... 0,7g to było dawno ale co słyszałem nadal prowadzi biznes i sprzedaje dopalacze jak MJ :freak: sk***iel eh...

papier_toaletowy_01.jpg
 
S

Szarak

Guest
Gripy są przypałowe. Ja jak kiedyś biegałem z towarem to urywałem kawałek jednorazówki, wsypywałem , zawijałem i podpalałem. Papier ryzyko bo może się przerwać i wysypać.
 
P

Pizdaczek

Guest
1. opakowanie po chusteczkach higienicznych
2. folijka z paczki po fajkach
3. folia aluminiowa
4. LUZEM ! ("nie miałem tytek, poradzisz sobie.")
5. kiedyś 20g dostałem w opakowaniu po wafelkach
6. pudełko CD/DVD.
7. Odbierając pada od xboxa360 od kolegi dostałem jaranie w pojemniku na baterie. Wk*** jaki mnie przeszedł był nie do opisania bo poprzyczepiało się jaranie do blaszek i sprężynek i miałem kupę roboty żeby wydłubać pozostałości.

także kartka papieru nie jest niczym niestandardowym. zresztą nie liczy się opakowanie tylko zawartość :)
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
To nie lepiej iść na łatwiznę i zaj***ć foliowe rękawiczki np z orlenu? :D jedna styka na 5g !
 

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
3. folia aluminiowa
4. LUZEM ! ("nie miałem tytek, poradzisz sobie.")
5. kiedyś 20g dostałem w opakowaniu po wafelkach
Folia aluminiowa to standardzik ostatnimi czasy, koleszka raz dostał też luzem topa w rękę od u***anego dilla :D haha
ale co jak co roz***ałeś mi system z tą 20 w opakowaniu po wafelkach :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół